Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Salvijus

Salvijus

Užsiregistravo 05 Dec 2009
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Feb 02 2017 08:37 PM
-----

#21075 Panasonic Lumix DMC-GH3 filmavimui

Parašė: Salvijus 02 May 2013 - 09:21 AM

Okeanijos ir Azijos modeliai neturi limito (aišku pats nebandžiau, bet kiek skaičiau inete, tai neturi). Kita vertus, na man tas verkimas dėl limito visiškai nesuprantamas. Kuo lengviausiai galima su tuo limitu gyventi ir netgi tai yra sveikiau pačiam filmuotojui. Įsivaizduok, filmuoji renginį kaifuodamas, kad fotikas rašo nonstop ir renginio pabaigoje, kai jau failas siekia kokias 1,5 val tau pist... ir batarkė ar dar kas nors sudurniuoja ir tavo failui ate. O su limitu jokių problemų dėl to kad renginys be pertraukų ir ilgesnis nei 30min, tiesiog ties 30min STOP ir vėl REC, o tarpą užpildysi pasifilmuotu dengimu (publika, stambiakas, logo ir pan.). Juk garsą su fotiku filmuodamas, tai ko gero vistiek į įšorinį įrenginį įrašinėsi... Manau filmuotojams, kaip ir vienam mano kolegai, kuris irgi dievina no limits :) , labiau tai psichologinis faktorius. Filmuojantis fotikai turi didesnių bėdų nei time limit.

Aplamai tai ko gero teks pamiršti GH3 ir pirkti naujai pasirodžiusį G6.

 

Papildymas! Visgi norėčiau pasitaisyt dėl limito :rolleyes: . Aišku, jei planuose yra daugiau filmuot tokių renginių, kurių trukmė tikrai nemaža, tai laiko ribojimo nebuvimas tikrai geras dalykas. Ir jei tikrai turite gerą garso mikserį su gerais preampais ir rašote tiesiai į fotiką, tuomet tikrai verta pagalvot apie fotiką be laiko limito. Ištiesų failo neprarasite, tiksliau tik paskutinį failiuką, jei maitinimas užlūžtų (ir tai priklausomai kokiom sąlygom užlūžtų ir kokias kortas naudosite, gali ir išsisaugoti tas failiukas), nes juk FAT32.
#20538 FOTOGRAFAS VESTUVĖMS AKCIJA! - 800Lt.

Parašė: Salvijus 03 March 2013 - 09:36 PM

Kokia čia dar akcija? Prieš metus buvo 700lt, dabar jau 800lt. Brangininkas, spekuliantas, sukčius ir tiek.