Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

argentas

argentas

Užsiregistravo 15 Jun 2010
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Sep 17 2013 12:53 PM
-----

dėl kompiuterio atnaujinimo HD montažui

04 September 2013 - 10:14 AM

Sveiki,

 

Šiuo metu mano kompiuterio parametrai tokie:

 

Motininė plokštė - GIGABYTE GA-EP31-DS3L (socket 775)

RAM - 2 x 2GB 800MHZ DDR2 NON-ECC CL6 DIMM

CPU - Intel Q6600 Core 2 Quad - 2.40 GHz

 

Dirbu su Premiere 6 programa.

 

Kol vyksta paprastas montažas, su įprastais minimaliais filmuotos medžiagos pataisymas, kompiuteris dirba be priekaištu, tačiau kai pabandau uždėti Red Giant efektų (pvz kai susideda keletas efektų siekiant padaryti senovinio tipo filmą), tai darbas kompiuteriu toj vietoj darosi praktiškai neįmanomas, striginėja ir normaliai nepagroja kokybę numažinus net iki 1/4.

 

Mano pradinė mintis buvo įsimesti dar 4 GB ram, bet išsiaiškinau, kad dabartinė plokštė max palaiko 4 GB, tai turėčiau keisti pačią motininę plokštę.

 

Klausimas, ką reiktų kompiuteryje keisti, kad situacija pagerėtų - keisti motiną su RAM ar reiktų kito, spartesnio  procesoriaus?

 

 

 

 

 


hdmi plokštė į kompiuterį

18 March 2013 - 05:45 PM

Sveiki,

kur būtų galima įsigyti plokštę stacionariam kompiuteriui, kurioje būtų HDMI įėjimo jungtis (kad per tą plokštę būtų galima įrašyti video iš minidv kameros). Kamera canon HV20. (Firewire jungtis kameroje nebeveikia).

Gal kas nors tokią plokštę naudojate, kokie jūsų patarimai, atsiliepimai?

negaliu prijungti kameros (hv20 ir hv30) prie kompiuterio.

02 February 2013 - 07:51 AM

Sveiki,

prieš kurį laiką filmavau draugo vestuves su Canon HV20. Po to dal5 filmuotos med=iagos s4kmingai perk4liau 5 kompiuter5 ir v4liau atid4jau t1 darb1 kuriam laikui. Po to v4l jungiu kamerą prie kompiuterio - kompiuteris kameros nebeatpažįsta - visiškai jokios reakcijos. Po to dar keleą bandžiau, keičiau įvairius kameros nustatymus, netgi "nuresetinau" vstiek, jokio pokyčio.

Po kurio laiko iš draugo pasiskolinau seną Samsung DV kamerą. Kompiuteris kamerą be jokių bėdų iškarto atpažino ir lygtais viskas gerai. Vėliau vienas klientas atnešė montuoti keletą video kasečių, atsinešė ir savo video kamerą, jau Sony HDV kamerą, tai irgi prisijijungė prie kompiuterio ir viskas gerai.

Po tokios eigos nusprendžiau, kad kalta kamera - ko gero sugedo kameros firewire plokštė. Gavau netikėtai, ganėtinai pigiai įsigyti padėvėtą Canon Hv30. Nusipirkau ir sekan2ia dien1 prijungiau prie savo ne6iojamo kompiuterio. Kompiuteris kamerą iškarto atpažino įsiinstaliavo automatiškai visi draiveriai, ir atrodo jokių bėdų. Apsidžiaugęs nusinešiau kamerą prie savo pagrindinio kompiuterio, su kuriuo dirbu montuojant video, prijungiu kamerą, tačiau vėl niekas nevyksta, komopiuteris kameros nemato. Nesupratęs nešu naująją kamerą atgal prie nešiojamo kompiuterio, bandau prijungti ir esu nemaloniai nustebinamas - ir šis komoiuteris kameros nebeatpažįsta. Esu gilioje neviltyje ir nežinau ką daryti..

Galvoju ar gali būti toks variantas, kad ta mano pagrindinio komoiuterio plokštė duoda kažkokį impulsą, kurio pasekoje sudegina kameros firewire plokštę? kažkaip nerealiai skamba bet kito varianto aš nebesugalvoju..Bet iš kitos pusės, su kitomis kameromis jokių bėdų nėra - draugo sena samsung DV ir toliau prisijungia, ir viskas ten gerai.. Galbūt HV20 ir HV30 silpnoji vieta yra firewire plokštė ir ji greitai sudega?

Laukiu jūsų pamąstymų.P.S. Būčiau labai dėkingas jei kas nors priimtų į svečius, ir galėčiau pas jus prie kompiuterio pamėginti prijungti abi kameras, gal visgi mano kompiuteriams nepatinka Canon kameros :)) Tiktų klaipėda, Kretinga, Palanga ir pan...

Ieškau Canon HV30

18 January 2013 - 12:42 PM

Ieškau įsigyti HV30. Jei kas turite ir nenaudojate, ir jei kamera nėra labai nudėvėta, pasiūlykite savo variantą:)

kameros remontas Klaipėdoje

20 November 2012 - 08:26 AM

Sveiki,

gal kas žinote ir galite rekomenduoti kur Klaipėdoje priimtų taisymui ar tiesiog testavimui vaizdo kamerą HV20? Problema su kameros prijungimu prie kompiuterio. Bandžiau jungti prie dviejų skirtingų kompiuterių, su skirtingais laidais, rezultatas tas pats - kameros neatpažįsta...

Laukiu rekomendacijų, ačiū.