Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Ekstremalas

Ekstremalas

Užsiregistravo 26 Nov 2009
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Feb 12 2015 09:55 AM
-----

Temoje: Panasonic DMC-GH4 Pirkti/ne/kodel?

12 February 2015 - 09:55 AM

Esery, gerokai pavėluotai atsišaukiu, bet dabar jau galiu pagrįstai dėkot už Tamstos patarimą - pasinaudojau juo ir esu visiškai patenkintas pirkiniu! Ačiū!

Noriu tik paties ir kitų GH4 turėtojų pasiteirauti, ar neteko susidurti su tokia keistoka patirtimi: vos tik išpakavęs savo naująjį džiaugsmą ir įjungęs pirmajam pabandymui, susidūriau su keistu reiškiniu - LCD ekranėlio apatinėje dalyje (gal koks ketvirtadalis displėjaus) ėmė mirgėti kažkokia balta/gelsva juosta. Iš pradžių nejuokais susirūpinau, bet netrukus tas chaotiškas mirguliavimas ėmė retėti ir galiausiai liovėsi. Tačiau kai įjungiu kokią iki tol dar nenaudotą funkciją, pvz. fotografavimo programą, vis dar ta horizontali juosta primena apie save sumirguliuodama toje pačioje apatinėje ekrano dalyje. Kažin, ar čia derėtų rimtai susirūpint ir grįžt pas pardavėjus, ar vis dėlto kol kas mažiau sukt galvą tikintis, kad viskas įsidirbs ir tie nepageidaujami reiškiniai išnyks savaime ir visam laikui? :)
Dėkui!


Temoje: Tascam DR-40

11 May 2014 - 09:41 PM

Ačiū labai už komentarus! Pravers... ;)


Temoje: Panasonic DMC-GH4 Pirkti/ne/kodel?

24 April 2014 - 09:12 AM

Pasidalinkit mintim ir patirtim, ar verta pirkt GH4 kartu su objektyvu 14-140 mm F/4-5.8 (filmavimui) ar verčiau griebti tik body ir dairytis šviesesnės optikos?