Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

astuoniketuri

astuoniketuri

Užsiregistravo 29 Sep 2015
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi May 31 2017 12:56 PM
-----

Siūlau paslaugas

29 May 2017 - 06:02 AM

Sveiki,
 
Artėjant vasarai atsiras daugiau laisvo laiko, todėl šį laisvą plotą norėčiau užpildyti šiokiais tokiais patirties teikiančiais užsiėmimais.
 
Privalumai: 
 
1. Ne itin sudėtingų tekstų vertimas iš EN į LT kalbą (bei atvirkščiai)
2. Didelės žinios kino srityje
3. Kūrybingas ne masyvių tekstų/straipsnių rašymas
4. Mokėjimas naudotis:
a) Adobe Photoshop
b  Adobe Illustrator
c) MS PowerPoiint
d) Sony Vegas Pro (vidutinis)
5. Socialinių tinklų (tokių kaip twitter, Facebook, Instagram ir kt.) išmanymas.
6. Kritinis ir loginis mąstymas tam tikrose srityse (politika, menas, muzika, kinas, futbolas, krepšinis, istorija, literatūra)
7. Kūrybingumas
8. Raštingumas
 
 
Galiu prisidėti prie nedidelių ir didesnių projektų, kuriuose reikalingi kūrybingi žmonės, turintys subjektyvų požiūrį. Labiausiai domina kino projektai. Kokia norima kaina? Galima tartis, priklauso nuo tikslo sudėtingumo, prasmės ir esmės, tačiau noriu pridėti, kad pinigai man nėra svarbiausias dalykas. šypsosi
 
Susisiekti galite su manimi parašydami PM arba Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/domas.junelis)

'teleportas'

10 January 2017 - 08:29 PM

Sveiki,

 

norėčiau pasidalinti savo pirmuoju short filmu, kuris yra gan eksperimentinis. daug nekomentuosiu, tačiau, jei kas įdomu, klauskite. įvertinkite.

 

AČIŪ

 

 


ANDROID PROGRAMOS

07 October 2016 - 03:05 PM

Sveiki, pasidalinkit geriausiais mokamais/nemokamais appais androidams filmavimui, montažui ir panašiai. Jau ne vienas prof. filmas buvo nufilmuotas su išmaniuoju telefonu, tad čia nieko blogo..:)


Scenarijus ir trukmė

10 August 2016 - 12:50 PM

Taigi, turbūt keistas klausimas, nors daug kam turėtų būti aktualus. Nuo ko scenarijuje priklauso filmo trukmė, kaip žinoti, kad bus neperilgas, nepertrumpas? Auksinė taisyklę žinau - vienas puslapis - viena minutė. Tačiau, manau tai priklauso nuo to, kokio pobūdžio filmas, kaip bus filmuojama ir panašiai. Vienas sakinys gali kartais pavirsti į vieną minutę. Ką jūs manote?