Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

DiamondMovies

DiamondMovies

Užsiregistravo 16 Aug 2015
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi May 12 2016 05:43 AM
-----

Ieškomas garso operatorius!

07 May 2016 - 03:18 PM

Sveiki. Birželio 5-6 dienomis pradėsime kurti mėgėjišką filmą Kaune. LABAI reikalingas žmogus, kuris turėtų garso įrašymo įrangą ir norėtų prisidėt prie filmo kūrimo. Taigi, jeigu esate garso operatorius, tiesiog turite įrangą arba pažįstat tokių žmonių, lauksiu jūsų žinučių čia arba el. paštu dadeimante56@gmail.com :)


Ieškau komandos filmo kūrimui Kaune, vasarą

14 April 2016 - 06:08 PM

Sveiki. Šio birželio viduryje-pabaigoje Kaune (keli epizodai ir Vilniuje) bus filmuojamas mėgėjiškas filmas. Visa komanda beveik surinkta, TAČIAU dar nėra aišku su garso operatoriumi, dėl apšvietimo irgi. Taip pat jei kas turite kameras ar bet kokios filmui tinkančios įrangos, mokate filmuoti, montuoti, redaguoti video, mielai kviečiu prisidėti prie mano komandos!:} Rašykite čia arba el. paštu dadeimante56@gmail.com :)


Ieškomas garso operatorius! Ir dar vienas žmogus

02 March 2016 - 12:58 PM

Sveiki. Šių metų birželio pradžioje-viduryje žadamas kurti NEPROFESIONALUS, mėgėjiškas filmas. LABAI reikia garso operatoriaus, kuris turėtų savo įrangą, galėtų įrašinėti geros kokybės dialogus, TAIP PAT reikia žmogaus, kuris galbūt turi 5vairios, bet kokios įrangos apšvietimui pagerinti. Lauksiu žinučių į el. paštą dadeimante56@gmail.com :)


Ieškau komandos filmo kūrimui Kaune, vasaros metu

09 February 2016 - 08:04 PM

Sveiki visi. Labai senai noriu sukurti filmą pagal E.L. JAMES romaną "50 tamsesnių atspalvių" (2-oji dalis). Galbūt tai skamba banaliai, tačiau labiausiai trokštu sukurti šį filmą, prieš pasirodant tikrąjam 2017 metų, vasarį. Filme nebūtų nešvankybių ir tt. Esu tik vienas žmogus - režisierė. Reiktų visų norinčių - aktorių, operatorių su savo įranga ir tt. kas galėtų ir norėtų prisidėti, galbūt kažkur birželio mėnesį, labai laukiu.. Labai ilgo filmo nedarytume, būtų tik svarbiausios (mano nuomone) vietos. Galbūt dar persigalvosiu dėl parodijos filmavimo, bet į tą pusę nelabai traukia..Taip pat galvojau apie filmo įkėlimą į youtube (turiu ten kanalą), tačiau reiktų žmogaus, kuris galbūt nusimano dalykuose apie autorines teises, kaip jų nepažeist ir tt. Filmavimai galbūt galėtų vykti Kaune (nes čia mokausi, tačiau galėčiau ir vasarai pasilikti), bet pati esu iš Šiaulių. Bet manau, kad Kaune daug daugiau galimybių. Jei kas nors netyčia susidomėtumėte ir žinote kas norėtų prisidėti prie mėgėjiško filmo kūrimo, rašykite į el. paštą: dadeimante56@gmail.com (P.S. mane domina ir video klipų pagal dainas, na ir visokių panašių dalykų, kūrimas. Rašykite jei atsirastų norinčių užsiimti ir šia veikla:)   )