Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Vitalij

Vitalij

Užsiregistravo 22 Aug 2013
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Aug 29 2013 05:13 AM
-----

Mano pirmas rimtas klipas.

24 August 2013 - 03:25 PM

Viename miestelyje t.y Didžiasalyje gyvavo DIDZ radijas ir teko susukti šiokį tokį klipą. Aš buvau vienintėlis žmogus tame krašte kas suprantą kažką kamerose. Kai man pasiūlė atlikti šį darbą aš tada visiškai nemokėjau nei filmuoti nei montuoti, net kameros neturėjau, o buvo likę tik 2 mėnesiai iki filmavimų. Aš iškart supratau jog reikia pirkti veidrodinį fotoaparatą, nes užsiimu fotografija, iki tol niekada neturėjau video kameros, deja fotoaparatas turėjo kitinį objektyvą tad kokybė video yra prasta. Teko pasidaryti steadycamą savadarbį http://www.efoto.lt/..._namu_salygomis

 

  ir sliderį pasidariau iš stiklinių spintelės durų :D. Tada pradėjome filmuoti, laiko buvo labai mažai ir viską darėme beveik be bandomųjų filmavimų, teko visko mokytis darbų eigoje, taip pat teko ir parežisuoti, o paskui teko ir montuoti klipą, bet tada beveik nemokėjau dirbti su AE ir irgi teko mokytis darbų eigoje. Pačiu klipu aš labai patenktintas nors klaidų yra labai daug kurias dabar puikiai pastebiu, bet vis tiek gerai.

 


Homemade automobilio reklama

22 August 2013 - 01:39 PM

Važiuodamas namo pamačiau jog lauke gan gražus apšvietimas ir greitom sumąsčiau padaryti nedidelį video su mašina. Filmavimas užtruko apie 20 min, viskas vyko spontaniškai  be jokių planavimų. Montavau gal 30 min.