Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Pijus Peleckis

Pijus Peleckis

Užsiregistravo 18 Feb 2013
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Feb 04 2019 07:55 AM
-----

Kinomanų prasidėjimo istorijos.

21 February 2015 - 11:04 AM

Sveiki, Kinomanai

 

Gana dažnai ateinu čia pažiūrėti kas naujo ir, pastaruoju metu, įpratau rasti tik skelbimus kaip kas ką parduoda ar parsiduoda. Kadangi pats esu gan žalia šviežiena, tai senbuvių norėčiau paklausti: ar kadanors buvo kitaip? Ar kadanors čia virė diskusijos ?

 

Jau gana ilgą laiką galvoju kaip būtų galima atgaivinti ar bent pagyvinti šią, bent jau mano nuomone, potencialo turinčią terpę. Forumo aprašyme puikuojasi žodžiai "Kino Akademija" tai gal gal būtų įmanoma pasidalinti į mokytojus ir mokinius ir dalintis informacija ir žiniomis? Aš pats tik šiais metais pradėjau studijuoti Film and Television Production Edge Hill universitete Jungtinėje Karalystėje, tai dar kol kas nedrįstu mokyti kitų to, ko dar tik mokausi pats.

 

Vienas iš dalykų, kurių, jaučiu, kad trūksta mano studijose, tai informacija apie pačią kino industriją iš profesinės pusės. Būtent dėl to ir norėjau paprašyti šio forumo senbuvių (ir ne tik), iš kino industrijos uždirbančių duoną,  pasidalinti savo istorijomis. Prasidėjimo istorijomis. Kaip tapote tuo, kuo esate? Kokia buvo jūsų pradžia ir sunkumai, su kuriais teko susidurti?

 

Ačiū