Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Pijus Peleckis

Pijus Peleckis

Užsiregistravo 18 Feb 2013
Neprisijungęs Paskutinį kartą lankėsi Feb 04 2019 07:55 AM
-----

#23732 Apocalypse - Cash Delivery

Parašė: Linas Zala 08 May 2015 - 06:07 PM

Aciu, cia buvo kurta vidiniam imones konkursui, kuri uzsiima pinigu perlaidomis. Tema buvo kaip imones paslaugos atrodys po 40 metu. :) nufilmuota per 2 dienas + montazas. Aciu uz nuomone
#23553 Kinomanai.lt festivalis?

Parašė: Tomas Riuka 23 February 2015 - 07:48 AM

Yra minciu iš naujo startuoti su kinomanai.lt festivaliu.

 

Yra keletas aktualių klausimų:

1. Kas norėtų / galėtų prisidėti prie organizacijos?

2. Kiek iš esančių, dalyvautų?

3. Planas yra toks, kad festivalis vyktų 2 etapais:

  • Scenarijaus sukūrimas
  • Filmo gamyba.

Kad būtų skatinamas pilnavertis procesas, manau, kad būtų tikslinga skirti balus dalimis, pvz: Scenarijus 4 balai, pasiruošimas filmavimui - 1 balas, galutinis filmas - 5 balai. Iš viso 10 balų, surinkęs aukščiausią įvertinimą, laimi pirmą vietą. Dėl balų, vertinimo kriterijų ir pan - tai tik mano mintys, prašau visų išreikšti savo nuomonę.

 

p.s. manau, kad pasibaigus pirmam etapui, Prorent.lt galetų skirti vieną ar keletą prizų filmavimo technikos pavidalu filmo kūrimui, todėl būtų tikrai verta pasistengti.

 

Laukiu jūsų komentarų.
#23537 Kinomanų prasidėjimo istorijos.

Parašė: Tomas Riuka 21 February 2015 - 11:12 AM

Labas,

 

tikrai nesu pats seniausias narys, taciau vienas is tu, kuris butent per kinomanai.lt foruma pradejo kazka daryti, filmuoti ir po truputi isejau i platesnius vandenis.

 

Aktyvesni laikai buvo, taciau net ir tuomet buvo tik saujele zmoniu. Manau, kad didzioji dauguma tam tikra prasme persikele i uzsinietiskus forumus, kadangi ten gerokai platesnis informacijos srautas, zmones turi daugiau visokiu kameru ir t.t. 

 

Kas liecia pradzia, pirmiausia reikia skaityti teorija, o paskui ja bandyti igyvendinti praktikoje. Yra labai daug knygu, kurias nemokamai galima rasti internete, daug mokymu. Daznas tiesiog labai tyngi skaityti ar mokintis ,galvoja, kad ir be knygu viska moka :) deja, taip nera. Didziausia problema yra ta, kad tie, kurie aktyviai dirba - nelabai turi laiko uzsiimti rasymais forume, nebent is to yra kazkokia konkreti nauda. Pvz Shane Hurlburt, operatorius, kuris turi padares savo puslapi, daro ivairius testus, mokymus ,taciau tai jau yra verslas, kuri jam padeda daryti kiti zmones. Suprantama, kad kitiems taip sukuriamos galimybes mokytis. O lietuva yra truputi per maza tokiems dalykams.