Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

filmas ''VAKARIENĖ''

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

Nextizious

Nextizious

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 351 Pranešimai:
Filmo veikėjų- taip. :) O , kad filmas tipiškas lietuviškas tai nepasakyčiau. Kažkaip lt kine panašaus filmo neteko matyti. :)

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
O kiek išvardintum filmų, kur veikėjų gyvenimas nesu...stas, kur jie nesikeikia ir jiems viskas gerai, kur nėra kraujo ar sunkiai motyvuotų depresiškų poelgių, kur ""kabliukas" kitur? Nemanau, kad pažersi krūvą pavadinimų 8-)

Ulutojon

Ulutojon

Režisierius

• Members
  • Akis
  • 99 Pranešimai:

O kiek išvardintum filmų, kur veikėjų gyvenimas nesu...stas, kur jie nesikeikia ir jiems viskas gerai, kur nėra kraujo ar sunkiai motyvuotų depresiškų poelgių, kur ""kabliukas" kitur? Nemanau, kad pažersi krūvą pavadinimų 8-)

Sveiki ir normalūs žmonės įdomūs tik draudimui :) (kažkur šitam forume tai perskaičiau).
"Vakarienė" visiškai ne "lietuviškas" filmas. Aš įsivaizduoju lietuvišką filmą, kai užsidepresavę veikėjai pusę filmo tylėdami mąsto (o kitą pusę jau netylėdami) apie gilias egzistencines problemas.
O čia yra filmukas apie psixu šeimynėlę. Atvirkščiai, aš pvz. šitam filme matau daugiau linkų su holivudiniais filmais nei su lietuvišku kinu.

Gyvenimas yra laiko švaistymas.

http://www.youtube.com/user/AlgizJ

Vimeo kanalas

Nextizious

Nextizious

• Members
  • AkisAkis
  • 351 Pranešimai:
Giedriau, kažkaip nesuprantu kodėl žiūri į mėnulį ir klausi kodėl jis ne saulė. Rašydamas scenarijų iš pradžių rėmiausia John Wayne Gacy (filmai Gacy, Homicide: Life On The Street ikvėpė kelias serijas), Ed Gein (pvz pagal šito bičo gyvėnimėlį susukti filmai Avinėlių Tylėjimas, Kruvinosios Skerdynės Teksase), Jeffrey Dahmer (The Loved Ones) istorijom. Vėliau sulietuvinau imdamas mūsų kraštiečius. A. Varnelis, M. Daunoras, ir aišku K. Jonaitis aka Pakelės Maniakas. Pradinė idėja buvo daryti tiesiog slasherį nešantį į grindhousą. Vėliau filmo tempą sulėtinau.

geetonis

geetonis

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 115 Pranešimai:
Čia gal šiaip nemėgėjai žmonės tokio žanro istorijų. Mane pvz net surišto nenutemptum žiūrėt visokių pjūklų, riksmų, kriugerių ir t.t. :)
Matyt dėl to ir šito neištvėriau net iki vidurio.

Bet čia gal kaip tik ir prikolas: nufilmuot siaubo filmą, kurio jau pačioje pradžioje pasidaro taip baisu, kad bijai net iki galo žiūrėt... :finger
Nieko tokio

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
Taip taip niekas ir neišvardino bent kelių filmų... Kalbu apie bendrą tendenciją, pagal ją vyrauja smurtiniai, "banditski" a la "bumer" filmai, apie maniakus, nelogiškus veikėjų veiksmus, savižudybes, kraujus ir keiksmus. O kam tas poztityvas, geriau kurti negatyvų apie "antrą galą" filmą, ania? Kodėl filmas "Mano vardas - (ne) svarbu" visa galva pranašesnis už kitus? Todėl, kad jame papasakota istorija ir be viso to. Paplosiu tam, kuris sukurs pozityvų filmą, verčiantį žmones juoktis ar šypsotis :finger

Nextizious

Nextizious

• Members
  • AkisAkis
  • 351 Pranešimai:
kiekvienas turim temas kurios kabina ir veža. Mane kabina crime+juodas humoras. Logiška ir normalu, kad atsiranda žmonių kuriems toks kinas per sunkus. :) Kiek pamenu kai susukau šitą irgi ne vienam per sunkus buvo. :)

Ir žiūrim į LT kiną, tau nepatinka toks kinas, kurio Lietuvoje praktiškai ir nėra.
Pozityvas/negatyvas. Tai lygiavertės temos. Imk K. Jonaitį ir papasakok jo istoriją pozityviai. Vargiai gausis. Ėmiau temą kuri LT kine praktiškai dar nebuvo kramtyta. Ir tai darbas gavosi dar pakankamai pozityvus. :D

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
Šitas tavo darbas - geras, todėl, kad jame vyrauja ironija ir juodas humoras. Lenkiu galvą :beavisbutthead Tačiau riba tarp tokio ir brutalaus, agresyvaus stiliaus labai slidi ir, panašu, kad ne visiems pavyksta jos neperžengti. Vieniems lengvai "įkandami" lingvinistiniai "bajeriai", kiti toje vietoje pasitelkia keiksmažodžių krūvas, o skirtumas - akivaizdus. Dar kartą pagirsiu už tą darbą, gerulis 8-)

Karolis

Karolis

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 295 Pranešimai:
Giedriau,negali filmo vertint "gerai" arba "blogai" vien del to, kad tau nepatinka zanras. Cia kiekvieno kurejo asmeninis reikalas kurti zanra, kuri jis nori kurti ir pasakoti istorijas, kurias jis nori pasakot. Filmo geruma apibrezia tai, KAIP jis ta istorija papasakoja pasirinktame zanre. Man pvz "Mano vardas - (ne)svarbu" tikrai nera LABAI GERAS filmas. Taip, jis turi gera istorija, pasirinktas geras pasakojimo budas, bet iki pilno gerai jam truksta isbaigtumo.

Kas liecia "Vakariene" - na yra ten trukumu tikrai. Vienas is ju vaidyba. Bet vienas dalykas yra vaidyba kai neisspaudzia aktorius, kitas dalykas kai rezisierius neideda pakankamai darbo, kad is aktoriaus isspaustu daugiau. As manau, kad cia tikrai buvo galima daugiau isspaust is tu zmoniu, kurie vaidino. Operatoriaus darbas irgi man nepatiko - labai daug betikslio filmavimo is apacios, tas kameros "drebakas" gale atrode stipriai perdetas. Garsas kaip ir neblogas, bet nesuprantu kodel masinos viduj nesigirdi jokiu vaziavimo garsu.

Kalbant apie masinos scena, radau viena blooper'i - norint sustabdyti masina, reikia spausti stabdi ir sankaba, o ne stabdi ir gaza. :D

Apibendrinant - kureju tobulejimas jauciasi. Uz "Pabegima" man stipriai geriau. :)

Raimondas Jaura

Raimondas Jaura

Sąjungos narys

• Members
  • Akis
  • 65 Pranešimai:
  • LocationLondon

norint sustabdyti masina, reikia spausti stabdi ir sankaba, o ne stabdi ir gaza. :D

Ten spausta stabdis ir sankaba, tik gazo pedalo salia nesimato :finger :D

saturniete

saturniete

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 13 Pranešimai:
patiko

Solveiga Serova

Solveiga Serova

Jaunas gabus

• Members
  • 24 Pranešimai:
na super, visiskai isproteje :D. Man tik apsistumdymo metu rusyje truko tos inercijos, tos jegos, naturalaus griuvimo ir priesinimosi. Nesvarbu kad aktoriams skauda kai prievarta naudojama istikruju, bet uztat scena gyva, o tokiais atvejais juk vyksta character identity, mes, ziurovai, tapatiname save su veikejais, nes pasamonigai lyginame savo tikrus gyvenimus su rodomais ekrane :)..na bent pas mane filmuose bus tikri pojuciai, skausmas..arba dziaugsmas ir laime :))..jau sirpsta vienas, tereikia mokslus bei portfolio baigti, ir sis pasaulis mano! :D

na bet visumoje, tai labai patiko, superb! Labai noriu kada ateityje 'patalkinti' kokioje nors production :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0