Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

TopGear parodija (intro)

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

Durneliokas

Durneliokas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

0xff

0xff

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Su visokiais efektais prizaidei per daug...Gavosi ne normalus klipas,o kazkoks HALIUCINOGENINE parodija.Ideta matosi darbo daug..bet.

Nextizious

Nextizious

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 351 Pranešimai:
Sakyčiau užtestas video.. Beveik pusę peržiūrėjau, pasikeitė trys soundtrackai, o vairuotojas automobilio taip ir nepriėjo. :D Ir tie fade'ai erzinantys. :)

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
koks cia hdr... cia absurdas.
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

Durneliokas

Durneliokas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Su visokiais efektais prizaidei per daug...Gavosi ne normalus klipas,o kazkoks HALIUCINOGENINE parodija.Ideta matosi darbo daug..bet.

Na, as megstu visokias haliunkes ir psichodelikas, tai toks ir mano darbas, nu cia chaltura daugiau, tiesa pasakius, negu darbas

Durneliokas

Durneliokas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Gerai, HDR tonavimas, happy now? :P

Simas Mockevicius

Simas Mockevicius

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 330 Pranešimai:

Gerai, HDR tonavimas, happy now? :P

cia net "tonavimu" sunku pavadint :)
http://u-a-b.org/
photo graph er

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
arba as visai nieko nebesuprantu, arba man atrodo, kad visi nori, jog butu slamstu kazkokiu patenkinti ri sakytu,kaip tai yra gerai...nu nepykit chebra, nu nera gerai...
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
Ir as megstu haliunkes ir psichodelikas :) . Uzeik i mano www.wix.com/martynasmaksvytis/com ir tuom isitikinsi :) . Gerai - The Prodigy ir haliunkes, maziau gerai - biski perdaug istempei, pabandyk sutrumpinti kadrus (per TOPGEAR kadrai keiciasi greit, kiek esu mates). Jokios tragedijos cia nera.

Durneliokas

Durneliokas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Ir as megstu haliunkes ir psichodelikas :) . Uzeik i mano http://www.wix.com/m...asmaksvytis/com ir tuom isitikinsi :) . Gerai - The Prodigy ir haliunkes, maziau gerai - biski perdaug istempei, pabandyk sutrumpinti kadrus (per TOPGEAR kadrai keiciasi greit, kiek esu mates). Jokios tragedijos cia nera.

Liux tavo svetaine, be galo patiko, man toki kazkaip jaukuma suteikia ;)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0