Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Despotin Fam - Penktadienis, Gal (Tai Versija) [OFFICIAL]

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

0xff

0xff

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
nelabai supratau tos histogramos pagal muzika idejos...
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

Tashkas

Tashkas

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 437 Pranešimai:
Nesu muzikantas bet daina tai ne kazka net man ;D
visam CG galejot rimciau padaryti kompoze, tas kampas kuris nuskrenda nuo sporto rumu tai nesuprantu jis nieko neimponuoja klipe (na bet cia klipas), krenta visos fishkes vinilas, kvepalai, reikejau prie color grade pasedeti duagiau,
jo jo toas geltonos skales, nzn ar klipui tinka, man jos nelimpa prie konteksto kaip ir tas kampas.

Peace,

Broadcast designer @ Lietuvos Rytas TV
VFX Supervisor (JR),  Composer, Motion graphics designer...
rbutrimas@gmail.comtel. +370 604 77 362

Tylėkit, neskaitykit man anotacijų,
Patys būdami tik reprodukcija, tik imitacija...

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Oi Prince of Persia, nostalgiją sukėlė...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Andrius

Andrius

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 92 Pranešimai:
Kaiii smagu matyt Lize muzikiniam klipe :) Mano kaimynas, kietas bicas :) Daina patinka, Despotin fam apskritai gerai groja.

Na klipas, kazkoks per letas gal, tie ilgi kadrai jau nuo pat pradziu kaip jis lipa laiptais... Toks visas paslaptingas ir kartu visas paprastas, tad manau reikejo arba daugiau paslaptingumo idet arba paprastumo, tie skraidantys laidai ir daiktai idomiai atrodo, laukiau kada iejes i toleta ir it pamirses pasims ta skraidanti tualetini vandeni nuo oro, bet nesulaukiau. Darbo ideta daug, tik kazi ar viskas kas ideta pritaikyta taisyklingai, kad butu idomu ziureti...?
Kitavertus, sveikinu su pirmu oficialiu muzikiniu klipu, kurkit daugiau!

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0