Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Scenarijus: Treningai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Treninguotas A, treninguotas B ir mergina sėdi (kambary/rūsy/ant suoliuko/etc.) ir geria degtinę, mergina sėdi B ant kelių, kartais pasibučiuoja. Baigiasi degtinė, visi atrodo dar apyblaiviai. B reikšmingai pažiūri į šalia A gulinčius mašinos raktelius.

A: eik tu nx, aš dar paskutinės baudos nesusimokėjau!
B: nu bet vodkos tai reikia...
A: nueit gali...
B (merginai, tyliai): nu paprašyk tu brolio, a?
Mergina (treninguotam A): ei, nu davai rimtai, toli gi čia eit bl...

A nesutikdamas linguoja galva.

B: nu px, davai aš pavairuosiu?
A: rimtai?
B: jo, davai varom...
A: nu taip tai galim...

A duoda raktelius B.

MAŠINOJE

B vairuoja, mergina sėdi priekyje, A gale, važiuoja tuščia gatve per lauką, toliau matosi namai. Kitoj gatvės pusėj iš priekio šalikele eina reperis.

B: žiūrėk koks lochas...
A: aha...

Pravažiuojant reperį B iškišęs galvą pro langą:

B: lochas bl!

Visi irgi atsigrežę žiūri į reperį. Kai visi atsisuka atgal į kelią, stabdyti jau per vėlu, mašina tiesiai priekiu trenkiasi į šalikelėje stovintį vienišą automobilį.

Mergina (klykia): aaa, koją bl, koją! davai ištraukit nx!

A ir B tylėdami, išsigandę susižvalgo, pažiūri į merginą, B greitai atsisega diržą, išlipa ir puola bėgti. A dar pažiūri į teberėkiančią merginą, išlipa ir vejasi B. Pasiveja, pargriauna ant žemės, užgula.

A: tu vairavai, gaidy, tu vairavai!
B: eik tu nx, tavo mašina, tu ir vairavai!

B bando ištrūkti, priešinasi, bet A suplėšo drabužius ant B krūtinės, ten matosi ryškus nubrozdinimas nuo saugos diržo.

A: pas man gale diržų iš vis nėra!

B pažiūri į nubrozdinimą, nustoja priešintis, abu atsistoja, uždusę žiūri viens į kitą.

B (staiga, piktai): o man px, Julia pasakys kad tu vairavai!
A: kodėl jin bl turėtų sakyt kai tu ją ten prispaustą palikai?
B: nes tu ją bl irgi palikai!!!

Pasigirsta klyksmas, abu atsisuka į mašiną, pamato kad priekis dega. Susižiūri ir puola bėgti link mašinos. Mašina sprogsta.

B susiėmes už galvos, vaikšto pirmyn-atgal, atsiduria truputį už A.

B (vis kartoja): eik tu nx... eik tu nx... eik tu nx...

A atsisėda ant žemės, nulenkęs galvą.

A: pyzda mum, seni...

Nesulaukęs atsakymo atsisuka ir pamato kad B jau tolokai nubėgęs.

B: ach tu suka...

Atsistoja ir puola vytis B.

_______________________________________________________________________________________

Tai va tokia man mintis vakar nukrito :)

Nelabai įsivaizduoju kiek galėtų kainuoti sprogdinimas, bet šiaip manau kad su "efektais" galima sutilpt į kokius 3-4 tūkst. LT, kadangi tik viena iš daužomų mašinų turi būti važiuojanti, taigi tokio filmo įgyvendinimas be normalaus biudžeto realesnis nei gali pasirodyt iš pirmo žvilgsnio. Sunkiausia nufilmuot būtų patį susidūrimą turbūt.

Laukiu minčių apie ką jūsų nuomone šis scenarijus ir ką toks filmas pasakytų žmogui?

Taip pat aišku idėjų bei pasiūlymų ir pačiam scenarijui, ir dėl įgyvendinimo.

Ir pasiūlymų normaliam pavadinimui :)

Ačiū!

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:
ir vel keiksmazodziu kratinys... kas jum darosi.

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Zekas, o tu norėtum kad forsai prabiltų žodžiais "po šimts pypkių", "rūpužė rugienoj" ar "gyvatė alyvoj"?

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Exuss, iš dalies sutinku, kad atrodo panašiausiai į filmo sceną.
Iš kitos pusės - tai kas vyksta po sprogimo ir yra treninginių reakcija - jie nepasikeičia. Jiems nesvarbu, kad vieno mergina, kito sesuo mirė - jiem blogiausia kad nebėra liudininko kuris galėtų išgelbėt kurį nors iš jų. Jei sakai kad to nesimato, tai gal reikėtų kažkaip dar paryškint. Apie tai man ir yra ši istorija - apie visišką egoizmą.

O moralų tai čia mažiausiai man norisi, tam specialiai ir dėjau tą reperį, kad avarija įvyktų ne tiesiogiai dėl alkoholio, o šiaip, dėl forsiuku kvailumo.

Dėl efektų su kompu tai jo, pigiau... Bet įdomiau gi būtų ką nors iš tikrųjų susprogdint :roll:

Ačiū už komentarą :)

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

Zekas, o tu norėtum kad forsai prabiltų žodžiais "po šimts pypkių", "rūpužė rugienoj" ar "gyvatė alyvoj"?

"Senimas" paslepes savas idejas, brandina, kuria, lipdo, daro.... o "jaunimas" drasiau meta savas idejas ir dauguma is ju vienaip ar kitaip vien tik forsai ir keiksmazodziai. :) kad forsas turi keiktis, tai taskas. bet kam tau tokia ideja? juk per meiles jau filmu perziura buvo ivardinta - per daug filmuku-suduku su kruva keiksmazodziu... tegu ta pati masina sprogsta, bet gali ja vaziuot smuikininkas ir santechnikas su kokia nors pakeleive :) Ko tokiu personazu nepanagrinejus kaip ju gyvenimus avarija pakeicia?
bet kuriuo atveju. sprogdink viska kas juda :D tik nesusizalok ir nesuzalok.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:

Bet tu įsivaizduok koks prikolas būtų, kokį kognityvinį disonansą sukeltų žiūrovams...

Visai siejasi su mūsų trumopai aptarta idėja filmui "mikeste baigėsi degtinė" pradžia net labai panaši... tik gal reikėtų kažkokių nuotykių su tom degtinės paieškom, kad būtų nuolatinis judėjimas, kelionė...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
zekas, aš irgi turiu pora-trejetą idėjų, kurias brandinu porą trejetą metų, ši nukrito vakar pažiūrėjus filmą Predators - jei kas matė manau galės atsekti kame sąsaja. Buvo tokia trumpa, kad nepagailėjau parašyt ir įmest. O kodėl būtent forsai? Nes jokio kito personažo neįsivaizduoju taip besielgiančio tokioje situacijoje - tik jokių moralinių vertybių neturinčius forsus. Aišku, tai pačiai temai galima sugalvoti ir kitą situaciją. Beje, istorija ne apie tai kaip avarija gyvenimus pakeičia, o kaip jų nepakeičia :)

Tema ir stilius - skonio reikalas, nors aišku, negalima atmesti ir galimybės, kad po Zero II forsai daug kam pasąmonėje kelia asociacijas su sėkmingu filmu, todėl ir daugėja temų apie juos :) Nors lyg ir neatsimenu čia kinomanuose kur tokių matęs, bet ne visus scenarijus ir perskaičiau...

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
PostFactum, disonansas, aišku, smagus, tik reiktų ir kažko daugiau matyt filmui :)

O dėl nuotykių tai... Ne degtinės paieškos čia esmė turbūt... :>

Saturnas

Saturnas

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 220 Pranešimai:

Nieko pries jai sita lietuvisku keiksmazodziu ideja pasisavinsiu? :D

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Saturnas, tai praaaašom, savinkis į sveikatą :)

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Exuss, na matai, aš filmą pagal šitą scenarijų įsivaizduoju ir su truputėliu humoro, ar bent jau ironijos - perteikiamos iš esmės vien tik vaidyba ir gal vos vos filmavimu. Jei vietoj forsų būtų paprasti žmonės - humoro nebeįkiši. Nors iš kitos pusės tu teisus, jei daryt dramą, reiktų viską daryt stipriau, turėtų būt normalus žmogus ir ne šiaip atsitrenkt į kitą mašiną, bet dar nutrenkt vaiką ant perėjos ir tada atsitrenkt, o pabėgt sugebėtų tik trenkęs įsikibusiai ir prašančiai ją ištraukt žmonai per galvą. Bet tokiu atveju labai jau neigiamai viskas išeina, tu sakai žiūrovui - visi mes žvėrys ir egoistai; kai tuo tarpu jei taip elgiasi forsai, tu palieki išeitį - jie žvėrys ir egoistai, gerai kad aš ne toks. Nežinau kas geriau, gal čia irgi nuo skonio priklauso? :)

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:
Būtinai padaryk iki lapkričio 20 d :)

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Na ne, iki 20 tai tikrai nebus, tuo labiau kad iš vis nežinau ar norėčiau tokį daryt, man tik scenarijus pasirodė vertas aptarimo, na ir pasvarstymai apie įgyvendinimo galimybes, bet kol kas tikrai tik teoriniai :) Pvz. kaip geriausiai savo jėgomis įmanoma nufilmuoti mašinų susidūrimą? :)

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

... Jei vietoj forsų būtų paprasti žmonės - humoro nebeįkiši... .....Bet tokiu atveju labai jau neigiamai viskas išeina, tu sakai žiūrovui - visi mes žvėrys ir egoistai; kai tuo tarpu jei taip elgiasi forsai, tu palieki išeitį - jie žvėrys ir egoistai, gerai kad aš ne toks. Nežinau kas geriau, gal čia irgi nuo skonio priklauso? :)

tai jei mes nei vienas nesam forsai ir jais nebuvom.. tai iskur zinot kaip jie is tikro gyvena? kaip sukurt daugiau nei matosi, jei nepazysti? kitas dalykas.. man forsai ir keiksmazodziai visai nejuokinga o paminetam kontekste, net gi nuvalkiotai banalu :)

o pabaigoj tavo poziuris.. forsas-zveris.. keista, kad taip bandai delioti.. humoristas tampa zveriu... vingrybiu vingrybes :D bet kaip pats paminejai, tik ieskai idomesnes iseities.

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Vat būtent, įdomensių išeičių mum ir reikia :) nematau prasmės daryt "meną" kuris niekam neįdomus...

O kad forsai ir keiksmažodžiai juokinga aš ir nesakiau, sakiau kad įsivaizduoju vaidybą išduodant šiek tiek ironišką požiūrį į visą istoriją, bet iš tiesų net negaliu normaliai argumentuot kodėl man atrodo kad čia tos ironijos reikia. Gal kaip tik dėl to banalumo?

Dar dėl keiksmažodžių - man tai atrodo natūralu ir taip pat turiu tam tikrą požiūrį į kalbą apskritai, taigi dėčiau juos ne tik į forsų lūpas. Gal tik labai tam tikruose kontektsuose jų nenaudočiau.

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Exuss, o kaip manai įmanoma būtų su Ae padaryt "maždaug" realistiškai mašinos atsitrenkimą į kitą mašiną, nufilmuotą iš mašinos vidaus, su žmonėm sėdinčiais viduj? Ta prasme be biudžeto, už daug pinigų įmanoma turbūt bet ką padaryt :)

Saturnas

Saturnas

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 220 Pranešimai:
Neuztektu parodyt aktorius isiganstancius ir besidengencius veida, tuomet juoda fona ir dideli garsa boom..

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
viską padaryti realiai, be jokių spec efektų, nebūtų brangu, bet jei norint legaliai viską, tada jau...
o ir dėl saugumo, reikia žmogaus išmanančio tokius dalykus...

beje, manau būtų galima nufilmuoti visą tą sceną salone tik vietoj smūgio staigiai stabdyti(neprisisegus diržų, žinoma), paskui gal net kiek pagreitint ar ką ir gal visai padoriai atrodys... o mašiną už priekinio stiklo gal ir visai nesudėtinga užpiešt
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Hm, gal vis tik ir verta būtų pabandyt nufilmuot dėl patirties, kai laiko bus :)

brunonas

brunonas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
na kaip sekasi su filmuku? išjudėjot?

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0