Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Aktorių foto mesti čia

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

Justulka

Justulka

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 4 Pranešimai:
Sveiki.
Aš Justina.
Šiek tiek apie mane:
Gimiau 1993.04.29 Kėdainiuose.
Ūgis: 1.64m.
Akys: mėlynos
Plaukai: Rudi, vidutinio ilgio.
Kalbos: Lietuvių (gimtoji), anglų (gerai), rusų ( pagrindai).
8 metus dainuoju chore, 5 metus mokiausi muzikos mokykloje (grojau su gitara ir pianinu), lankau dramos būrelį, rašau knygas. Taip pat mėgstu fotografuoti, tapyti. Kai turiu laisvo laiko mokausi japonų kalbos.
E-mail: justina0429@gmail.com

Neprofesionalė
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Gebyjota

Gebyjota

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 2 Pranešimai:
ūgis : 162cm.
svoris : 58kg.
gimimo metai : 1995-01-20
kontaktai : tel. nr. ********* (mergaitės, nerašykite savo telefono atvirai, o tai Pravieniškių kaliniai perskaitys ir paskambins, sakys kad brolį partrenkė ir reikia 10 litų policijos viršininkui :) jau geriau spamas į e-mailus ) ; el. p. geby.gabriele183@gmail.com

Nuotrauka

Rama

Rama

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Aš Raimonda.., trumpiau Rama :)
Esu mistiškų akių, šviesiaplaukė, charizmatiška asmenybė ;).
Gimiau 1981 11 10, užaugau iki 175 cm, manau panešti įmanoma - 65kg. Atletiška ir lanksti, lankiusi įvairių stilių šokių po truputį, šiuo metu geriausias draugas - dviratis:).
Domiuosi visu tuo, kas realybėje virsta vienokia ar kitokia meno išraiška.., įtraukia į šį grožio ir efekto pasaulį ir būsenas ;). Kine patirties neturiu, bet jaučiu, kad galėčiau įsijausti į daugelį personažų, dažnai draugai ar pažįstami žmonės pastebi, kad esu artistiška, ypač fotogeniška. Pati mėgstu fotografuoti, šokti, piešiu, rašau, gilinuosi į išorinio ir vidinio grožio subtilybes ;)
Manau , kad gyvenimo grožis slypi esamojo laiko "fiksuotoje" akimirkoje, kuri gali ir iš esmės turi realizuotis, įgaudama įvairias meno formas.
Mane rasti galite: el. p. : gitara9@gmail.com, skype - gitariuks[attachment=4]DSC00495.JPG[/attachment][attachment=3]feja1.JPG[/attachment][attachment=2]liepsna.JPG[/attachment][attachment=1]merilyn.jpg[/attachment][attachment=0]DSC00170.JPG[/attachment]

mantucijo

mantucijo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
neraaa

Vesta

Vesta

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Esu Vesta is Panevezio. Man yra 15 m.Ugis : 160, svoris 45 kg, akys zalios. Kalbu vokieciu(laisvai) , anglu kalbomis. Apie save galiu pasakyt, jog esu komunikabili, drasi, draugiska asmenybe. Nebijau scenos bei nauju isbandymu :) Pati lankau dramos bureli, kuriu ir drasiai galiu teigt, jog vaidinti sugebu! Su manim visada susisieksite : kubiliutee@gmail.com
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Guren

Guren

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Sveiki, kinomanai :)
Mano vardas Svajūnė
Ūgis: 173cm.
Svoris:60kg.
Plaukai: Spalva pagal poreikį :geek : jei reiks galėsiu būti rudais, raudonais, geltonais ,juodais, žaliais baltais mėlynais ir t.t..
Charakteris: Esu nekonfliktiška asmenybė :sunny ,gerai sutariu su kolektyvu :drinking ,esu labai kantri,galiu daugybe kartų kartoti viską kol pavyks taip kaip aš noriu arba taip kaip reikia :salut truputi kamerų bijau,bet manau kad tai laikina- juk čia beveik tas pats kas maivytis prie veidrodžio tik kad čia be jo. :roll: Nebijau kritikos :!: Esu labai didelė pamaiva :P galiu greitai keisti savo emocijas,jas reikšti veido mimikomis (bent jau galiu pasistengti jei labai reikia)
P.S .labai megstu daryti makiažą, grimuoti zmones,(5metai dirbu su kosmetika),kartais siūnu drabuzius jei reikia.. pakankamai gerai manau galiu įsijausti į vaidmenį,prisitaikyti isvaizda :colors
dar sis tas: moku megzti pirštais ant grėblio :D
Svajūnė Jurgelevičiūtė jei ieškosite facebook
skype guren333
el.p. svajune777@gmail.com

Jei kartais pasirodyčiau tinkama kažkokiam vaidmeniui, ar galėčiau kuo nors pagelbėti, susisiekite :wink

egzistuojanti

egzistuojanti

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Mano vardas Kristina, siuo metu studijuoju Vilniuje. Man 20 metu. Turiu patirties renginiu vedejos pozicijoje bei vaidinau keliuose mokykloje organizuotuose speaktakliuose. Mano e-mail Kristina.Senauskaite@gmail.com, laukiu pasiulymu.

Pheonix

Pheonix

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 13 Pranešimai:
Karolis, 18m. Klaipėda.
fennixas@gmail.com
ūgis 1,71 cm.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
patirties šiek tiek turiu, tačiau nedaug, buvau atrinktas vaidinti britų kuriamame filme "D-Day", kurį jie 2010 vasarą filmavo Klaipėdos paplūdimyje, tačiau pritrūko uniformų mano dydžio, tai taip ir neišėjo.. o labai gaila:(

Lina 09

Lina 09

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 2 Pranešimai:
Lina, 24 m, Šiauliai
Ūgis 157, svoris 43 kg.
Profesija : aktorė
Keletas sukurtų vaidmenų: O.Wild ,,Kaip svarbu būti rimtam" - Sesilė Kardju
S. Osten/ P. Lysander ,,Medėjos vaikai" - Mažoji Medėja
M. Bulgakov ,,Meistras ir Margarita" - Margarita
ir t.t......
Pomėgiai: menai - kinas, šokis ( modernus , Jazz),performancai ir t.t.
kontaktai: jankauskaite.lina@yahoo.com
P.S. Fotografijų padaugės, nes šiuo metu savo fototekoje turiu tik tokias nuotraukas, kurios yra per didelio formato, kad būtų galima jas čia patalpinti.

[attachment=0]30211_1270725700522_1601263264_30659544_8096417_n.jpg[/attachment]

Dakota

Dakota

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Aistė I.
Gimimo metai: 1995
Ūgis: 1.68m.
Akys: Žalios
Plaukai: Rudi
Kalbos: Lietuvių (gimtoji), anglų (gerai), rusų (silpnai).
Kontaktai: iaiste@ymail.com Vilnius
Gebėjimai: Jojimas, dailusis čiuožimas (pagrindai), slidinėjimas, vairuoti keturratį, krosinį motociklą (bėginius taip pat), grojimas fortepijonu, galiu pašaudyti, jei reikia :D
Vaidinti noriu todėl, kad labai dažnai norisi būti nesavimi. Įsivaizduoti ir matyti pasaulį ne savo akimis.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Agota

Agota

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Vardas : Agota Musteikyte
Amžius : 14m
Gimimo metai: 1997
E-mail : agota.dru@gmail.com
Ūgis : 160cm
Svoris : 45kg
Plaukai: Sviesiai rudi
Akys: Melynos
Kalbos:Lietuviu (gimtoji), Anglu (gerai), Rusu (silpnai)
Apie mane: Esu moksleive is Vilniaus, labai noreciau vaidinti, parodyti save. Lankiau gimnastika, turiu modelio patirties. Butu labai idomu pabuti kito kailyje ir isijausti i vaidmeni.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

deividasns

deividasns

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Sveiki,

esu Deividas, man 20.
Ūgis: 185 cm
Svoris: 71 kg
Kontaktiniai duomenys: deividasns@gmail.com[attachment=0]256688_233302456695297_100000466341156_1008542_4043426_o.jpg[/attachment][attachment=1]Deividas_Anusas.jpg[/attachment][attachment=2]59002_156297804395763_100000466341156_431632_7868914_n.jpg[/attachment]

Karolina

Karolina

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
Vardas : Karolina
Amzius : 16 metu
E-mail : rdesi@mail.ru
Ugis : 167cm
Svoris : 60kg
Akys : melynos
Vidutinio kuno sudejimo
Kalbos : Lietuviu, rusu, lenku kalbomis kalbu,suprantu puikiai. anglu kalba,kalbu gerai suprantu gerai

Esu moksleive, gyvenu Vilniuje, 9metus lankiau chora. Mokykloje jau nuo pat mazens, visada gaunu pagrindines vaidmenys, taigi jau noreciau paivairinti savo aktorystes duomenis, labai megstu vaidinti bet koki personaza, net kai reikia maivytis pries kamera ir vaidinti kazka man tai puikiausiai iseina, taigi su manimi galima susisiekti el pastu rdesi@mai.ru

muntys

muntys

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
[attachment=0]kinomanas2.jpg[/attachment][attachment=1]kinomanas.jpg[/attachment][attachment=2]kinomanas1.jpg[/attachment]Mantas
ugis-185cm
svoris-80(+-)kg
gimimo metai-1991
kalbos-lietuviu, anglu, rusu
E-mail: mantaskalade@info.lt
apie mane-noriu vaidinti! Kaip ir dauguma cia esanciu.. :D dirbu KVDT, todel su vaidyba, rezisavimu, improvizacijom susiduriu kiekviena diena :finger pries kameras improvizuot taip pat nenaujiena jau :salut

atene963

atene963

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:
[attachment=3]airiukė.jpg[/attachment] Airida Kandrašovaitė, 20 metų, ūgis- 1,66 cm, svoris- 50 kg. Gyvenamoji vieta- Vilnius. Natūrali šviesiaplaukė, ryškiai žydrų akių, tikra lietuvaitė. :) El. paštas: atene963@gmail.com

antidote

antidote

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:

Vardas:   Aneta

Amžius:   22m.

Ūgis:       172cm

Svoris:    60kg

Kalbos:   Anglų, rusų, lenkų

fb: aneta klapsiuke

10345806_730765810317785_444531141376784

Artaleks

Artaleks

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:

Laikas nuo laiko profesionaliai filmojau trumpus klipukus pardavimuj i uzseni. Kaip pavizdis reikes nufilmoti grazi sipsena, jaugsma, kitus emocijos, veiksmus ir t.t ( darbu gali buti labai daug, visko galim apsneketi) Veliau Reikes aktoriu ir modeliu ir gal but entuziastu-kompanjonu. Givenu Klaipedoj, kveciau pradeti bendrauti per artcd3@gmail.com

VikteFMM

VikteFMM

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:

Vardas - Viktorija.
Amžius - 17m.

Gimimo metai - 1997.

Batų dydis - 36.

Rūbų dydis - S/M.

Ūgis - 165cm.

Svoris - 56kg.

Kalbos - lietuvių, anglų, rusų.
Elektroninis paštas - fiseriuke@gmail.com

Kita - plaukai natūralūs, ilgi, rudi, šiek tiek iškarpyti, natūraliai garbanoti. Akys žalios. Tatuiruočių neturiu, auskarų neįprastose vietose taip pat. Laisvai jaučiuosi prieš kamerą (turiu šiokios tokios patirties). Esu baigusi muzikos mokyklą, taigi esu pratusi būti dėmesio centre. Esu atsakinga, darbšti, gal net sakyčiau darboholiško būdo žmogus. Kantri, sąžininga, komunikabili, taktiška ir organizuota. Mėgstu kiną ir teatrą labiau nei bet ką kitą. Pati esu filmavus kelis trumpo metražo klipukus, esu ir vaidinus. Taigi, lauksiu pasiūlymų! :)

Pridėtas failas(-ai)

• Priedas  a.jpg   149.89K   11 Parsiųsta kartų

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0