Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Sprinteris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
šarioks

šarioks

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 4 Pranešimai:

Sveiki, pristatau jums savo naują filmuką. Sakykit nuomones, kas atrodo gerai, kur gal užsitęsia, ar šiaip kas ne į taktą. Žodžiu atviras kritikai :)

 #2
šarioks

šarioks

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 4 Pranešimai:

Filmas šiaip labai gerai padarytas, kaip mėgėjams, jeigu vyktų senieji kinomanų festivaliai, būtumėte garantuotai trejetuke :) Aiški ir aktuali tema, tik nelabai supratau ką būtent norėta pasakyti. Ar norėta parodyti, kad kažko daugiau siekti neapsimoka, nes sudegsi. Ar norėta parodyti, kad nevykėlis ir lieka nevykėliu, kad ir ko imtųsi. Žiūrint iš "amerikietiškos svajonės" pusės, tai bičas susimovė būtent dėl to, kad gerti pradėjo, meluoti pradėjo, nes žadėjo tai, ko negali padaryti. O jeigu prispyrus bėdoms būtų atkaklus, nelįstų į jokius vakarėlius, tai jam juk pasisektų. Ir kur dingo visi jo uždirbti pinigai? Išleido "ant bobų ir alaus"? Neprotinga netaupyti, ateičiai neatsidėti. Be to visus mašinų sudaužymus draudimas padengia, negi jis toks kvailas, kad be draudimo važinėjo, nors pradėjo daug uždirbti? Vis dėl to manau, kad norėjote parodyti, koks tas greitas didelių pinigų uždirbimas yra purvinas reikalas ir kaip skaudžiai galima sudegti, tačiau pagal sudėliotus įvykius man atrodo, kad bičas sudegė dėl to, kad pats buvo pakankamai naivus ir nelabai atsakingas, t.y. jis pats kaltas dėl savo nelaimių, o ne toji įsivaizduojama pinigų kalimo aplinka.

Vizualiai filmas žiūrisi, išnaudojote įvairias miesto erdves, beveik nėra prie sienos priklijuotų kalbančių galvų. Labai gerai, kad matosi aplinka, kur viskas vyksta, o ne kambary užsidarę. Gal per daug iš už nugaros filmuota, kai veidų kalbančių nesimato, pvz., prie upės. Tai labai nesudėtingai išsprendžiama techniškai. Tegul su meškerėmis atsitraukia nuo kranto per kelis metrus, ir filmuokite veidus iš priekio, kojų juk nesimato, niekas nematys, kad ne ant pačio kranto stovi žvejai. Dar kiek kirto per akis tas "a la french new wave" jump-cut'ai :) Gal kiek per buitinės spalvos, primena TV reportažą. Buvo galima daugiau pažaisti su įvairiais spalvų filtrais.

 

Nesustokite, lauksiu kito filmo :)

Jei sukoncentravus pagrindinę mintį, tai norėjau pasakyti, kad žmogus užsigeidęs to ką turi kiti nebesugeba džiaugtis dabartini, o bėga paskui kitus pavydėdamas jiems ir svaigdamas apie jam žadamus turtus kurie aceit kaškur kaškada bus jo, nors realiai nesupranta ką daro ir išvis yra ne savo rogėse, todėl jam pradeda viskas griūti. 


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0