Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Trumpametražių filmų projektas „Užmesk akį III“

Trumpametražiai filmai Užmesk akį vasario 20d. filmai filmu festivalis renginys

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
hel0u

hel0u

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 1 Pranešimai:

TREČIUS METUS TĘSIAMA TRADICIJA!

Nori parodyti savo filmą didžiajame ekrane? Visada svajojai būti pripažintas ir pasijausti lyg Kanų kino festivalyje, kai pasibaigus tavo filmui, visi žiūrovai atsistoję ploja? Tai tavo galimybė sužibėti kino pasaulyje! 
PERSPĖJIMAS: Filmai negali būti reklaminiai.

Filmas turi būti 2-10 min trukmės, laisva tema :)

Registracija ir filmuko įkėlimas: 
http://goo.gl/forms/F4gyRVesJe

Jūsų laukia kompetetinga vertinimo komisija, galimybė pabendrauti su įžymiais žmonėmis ir, žinoma, prizai. Pasirūpinsime, kad niekas nebūtų nuskriaustas. :)

 

Ateik, užmesk akį ir tapk dalimi trečią kartą sėkmingai vyksiančio šio trumpametražių filmų projekto, kuris vyks VASARIO 20d., 12:00, „Romuvos“ kino teatre. Nesvarbu: ar tu kino kūrėjas ar tik mylėtojas, o gal abu viename, nepraleisk progos sudalyvauti išskirtiniame kino renginyje, kur bus ne tik parodytas, bet ir įvertintas kinas!

Įėjimo kaina 1 Eur.
 

Daugiau informacijos:
https://www.facebook...95665220458870/Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Trumpametražiai filmai, Užmesk akį, vasario 20d., filmai, filmu festivalis, renginys

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0