Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Ieškau komandos filmo kūrimui Kaune, vasaros metu

filmas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

DiamondMovies

DiamondMovies

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 10 Pranešimai:

Sveiki visi. Labai senai noriu sukurti filmą pagal E.L. JAMES romaną "50 tamsesnių atspalvių" (2-oji dalis). Galbūt tai skamba banaliai, tačiau labiausiai trokštu sukurti šį filmą, prieš pasirodant tikrąjam 2017 metų, vasarį. Filme nebūtų nešvankybių ir tt. Esu tik vienas žmogus - režisierė. Reiktų visų norinčių - aktorių, operatorių su savo įranga ir tt. kas galėtų ir norėtų prisidėti, galbūt kažkur birželio mėnesį, labai laukiu.. Labai ilgo filmo nedarytume, būtų tik svarbiausios (mano nuomone) vietos. Galbūt dar persigalvosiu dėl parodijos filmavimo, bet į tą pusę nelabai traukia..Taip pat galvojau apie filmo įkėlimą į youtube (turiu ten kanalą), tačiau reiktų žmogaus, kuris galbūt nusimano dalykuose apie autorines teises, kaip jų nepažeist ir tt. Filmavimai galbūt galėtų vykti Kaune (nes čia mokausi, tačiau galėčiau ir vasarai pasilikti), bet pati esu iš Šiaulių. Bet manau, kad Kaune daug daugiau galimybių. Jei kas nors netyčia susidomėtumėte ir žinote kas norėtų prisidėti prie mėgėjiško filmo kūrimo, rašykite į el. paštą: dadeimante56@gmail.com (P.S. mane domina ir video klipų pagal dainas, na ir visokių panašių dalykų, kūrimas. Rašykite jei atsirastų norinčių užsiimti ir šia veikla:)   )

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

"50 pilkų atspalvių" ir be nešvankybių? Matosi, kad rašo mergina :D Būtų tas pats - kurti filmą kaip "Žvaigždžių karus", bet be fantastikos..

DiamondMovies

DiamondMovies

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 10 Pranešimai:

Na tas nešvankybes, žinoma (ne visas tik) galima pateikti subtiliai:) Labiausiai tai priklausytų nuo aktorių, ką norėtų vaidint ir kaip. Ačiū už mintis:)

DiamondMovies

DiamondMovies

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 10 Pranešimai:

Taip pat, gal kas žinote, ar šiek tiek pakeitus filmo pavadinimą, galbūt ir veikėjų vardus, būtų galima kažką laisviau galvoti? Ar vistiek būtų tas pats?

DiamondMovies

DiamondMovies

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 10 Pranešimai:

Labai gera mintis! Ačiū Exuss:)

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: filmas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0