Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Ieškau patarimų ir konstruktyvios kritikos

montažas video interviu filmavimas apšvietimas

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1
DT40

DT40

  Tylusis žiūrovas

 • Members
 • 1 Pranešimai:

Sveiki, filmavimu ir montavimu užsiimu gan neilgai ir tai nėra mano stipriausia pusė. Tačiau teko perimti vieną projektą darbe, kur reikia filmuot ir montuot interviu tipo video. Kadangi, nepažįstu nieko kas tuo užsiiminėja profesionaliai - nėra pas ką pasikonsultuoti kaip ir ką galima padaryti geriau. slaptažodis: sonatosvid

Šiame link'e yra video, kurį dariau. Ir prašymas būtų toks - parašykit ką manot, kas kliūna, ko nedaryti. Arba gal turi kokių neblogų pavyzdžių, kuriais galėčiau pasiremti. Vienaip ar kitaip laukiu jūsų nuomonės! Ačiū :)

P.S montuoju su Adobe Premiere CS5, o filmuota su Nikon D3100. #2
amfito.

amfito.

  Tylusis žiūrovas

 • Members
 • 7 Pranešimai:

Nesu profesionalas ir man toli gražu iki to, bet ką pastebėjau tai, kad pašnekovė yra arčiau dešiniojo kadro krašto ir žiūri į tą pačią pusę, o visa kairė kadro pusė - tuščia. Tokiu atveju kadruočiau pašnekovą kairėje kadro pusėje, o žurnalistą pasodinčiau taip, kad pašnekovas žiūrėtų tuščio kadro pusėn.

 

Su garsu buvo šokių tokių problemų, girdėjosi nukirsti dažniai (peak'inimai), kitą kartą derėtų susireguliuoti mikrafoną (input'ą), kad neviršytų normos ir būtų švaresnis garsas. Plius muzika kartais buvo pergarsi mano manymu :)#3
Rytis

Rytis

  Filmų mylėtojas

 • Members
 • Akis
 • 107 Pranešimai:

Dėl pašnekovės kadruotės, viskas ką pasakė amfito - teisingai. Jei žurnalistas tau iš dešinės, kadrą komponuok į kairę pusę, kad prieš akis būtų daugiau erdvės. Arba atvirkščiai, jei žurnalistas kairėj, tuomet pašnekovą kadruoji dešinėj.

rule_of_thirds2.jpg

 

Dar kadruotėse pasižiūrėk vietą virš galvos. Pirmoj daly šiek tiek nukirstas pakaušis. Taip daroma stambesnėse kadruotėse, kai norima pabrėžti veidą. Tavo atveju reikėjo pakelt šiek tiek kamerą į viršų. Antroj daly - BEVEIK gerai. Be jau apibūdintų problemų su garsu, dar vienoj vietoj muzika per garsiai, šiek tiek užgožia intervą.

Antroj daly šiek tiek peršviestas veidas. Matosi, kad apšvietimas yra iš viršaus, dėl to labiau apsišviečia skruostai ir kakta. Reiktų dar pašviesti iš priekio ir sumažinti ekspoziciją. Arba jeigu neturi galimybės, tai pažaisk Premiere su highlights ir shadows.Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: montažas, video, interviu, filmavimas, apšvietimas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0