Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Trumpametražis: LATITO

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

Deganti Pieva

Deganti Pieva

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 9 Pranešimai:

Dalinuosi savo trumpametražiu

Slaptažodis: LATITO2015

Būtų smagu išgirsti nuomonių ir patarimų.

mcnys

mcnys

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 125 Pranešimai:

man patiko, jei jau nori kritikos, tai man asmeniskai siektiek perdaug kamera purtesi, ir dialogu garsumas netolygus, bet overall, tai lengvai suziurejau sita kurinuka.

Karolis

Karolis

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 295 Pranešimai:

Nelabai supratau esmes filmuko. Tas is saves gal ner blogai, bet nelabai aiskios motyvacijos veikeju. Na ir dar vienas dalykas tai sound design. Nelabai pataikyta su zingsniais - bendrai per garsiai ir netinkamas garsas tose vietose kur sustoja. Jei nerandat gero semplo, tada bent jau reikia tose sustojimo vietose stipriai sumazint garsa. Kitas dalykas - nebuvo patalpos fonu, del to labai kliuvo tie patys zingsniai ir kiti igarsinimai, nes jautesi, kad jie yra pavieniai garsai tyloje. Butina kiekvienai patalpai turet kazkoki tylos garsa, nes realiai niekada visiskos tylos nebuna. Taip pat pazaist su reverb'u nepakenktu, duotu garsams siek tiek gylio. O siaip  tai visai neblogai. :)

abatareika

abatareika

Jaunas gabus

• Members
  • 30 Pranešimai:

Vaidyba ir pats darbas stiprus. Kas nepatiko - ta okupavusi visus trumpus filmus drama. Ir aplamai iš vaikų teisės pusės - koks tėvas leido naudoti vaiką tokiame filme? Kiek purvo jis pamatė, kiek gyvenimo padugnių, kiek kalbos jis išgirdo - ar jam tai į naudą? Pastebėjau apie 90 proc visų trumpų vis apie mirtį, skausmą, purvą. Kišam žiūrovui tai į galvą ir tikimės, kad kažkas pasikeis,tipo apšviesime. Bet to purvo ir taip jau pakanka aplink. Mums nereikia dar ir meno, kalbančio apie tai. Atsiverskite Delfį, įjunkite žinias - visas eteris vien tik smurtui, Mano nuomonė - kurti linksmą, gerą, įkvepiantį filmą yra daug sunkiau, čia reikia ir dialogams daugiau laiko, kad nušlifuoti, ir spalvų gražesnių, ir storyline su prasme. Mažai kas imasi tokio darbo. Lengviau nufilmuoti purviną kambarį, rūsį, pilkas gatves, priderinti visą tai prie dramatiškos istorijos ir štai žiūrėk jau filmas apie tragediją šeimoje, sociume ir t.t. Lyg tos tragedijos ir taip nesupa kiekvieną iš mūsų ar tai Lietuvoje ar svetur. Aš netikiu, kad rodydami karą užauginsime taikius piliečius. Jei norime, kad sociumas keistųsi - reikia jam rodyti gyvenimo grožį, o ne gyvenimo purvą.

abatareika

abatareika

Jaunas gabus

• Members
  • 30 Pranešimai:

Adminui: iš kino pusės darbas geras, man bent patiko. Tai yra kameros, diapazonas, spalvos, vaidyba. Verta pažiūrėtitineaišku, kiek ten lietuvių darbas, nes vaidina anglai turbūt. Man komentaras labiau apie bendrą tokių filmų problemą. Bet pačio filmo kokybė tikrai gera :)

Bet būtų šaunu, jei autorė (režisierius, scenaristas) prisijungtų prie diskusijos, įdomu būtų pabendrauti apie filmą.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0