Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Ieškau bendraminčių laidos filmavimui (Kaunas)

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

Javun

Javun

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 2 Pranešimai:

Labas žmogau, kuris skaito šį įrašą.

Jei tau patinka JAV esantys talk shows'ai ir norėtum bandyti realizuoti tokį Lietuvoje - pasiūlymas tau.

Esu Tomas ir labai mėgstu žiūrėti JAV vykstančius pokalbių šou. Letterman, Fallon, Kimmel, O'Brien... Visi jie yra puikūs vedėjai, kiekvienas turi savo unikalų stilių. Bežiūrint kyla mintis - o kodėl nepabandžius tai realizuot ir Lietuvoje?

Ši mintis mane spaudžia stipriau ir stipriau. Todėl gana mąstyt ir metas veikt.

Aš ieškau įvairių žmonių (gali būt moksleivis, studentas, dirbantis), kurie galbūt irgi norėtų pabandyti tai realizuot. Visai nesvarbu ar tu moki/nemoki filmuot, montuot, vaidint ir t.t. svarbiausia tu galėtum paaukot šiek tiek savo laisvalaikio ir degtum tuo pačiu noru pakelt Lietuvos laidų lygį. Yra tik vienas didesnis pageidavimas iš mano pusės - turėtum būti iš KAUNO. Nebent tau atstumas ne rodiklis ir galėsi kažkada atvykti ir bendrauti gyvai. :)

Trumpai tiek, jei susidomėjai nedelsk, tiesiog paskambink +37065028844 ir galėsim susitart dėl susitikimo/skype call/kito komunikacijos būdo. 

Ačiū už dėmesį. 

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Ar man vienam atrodo, kad lietuviškųjų laidų lygio nepakelsi, jei komanda nemokės filmuoti ar montuoti? :) Manau, visų pasaulinio lygio šou remiasi keliais pagrindiniais kriterijais: režisūriniais sprendimais, gerai dirbančia komanda (t.y. įdomūs ir estetiški filmavimo planai ir t.t.), įdomia ir charizmatiška vedėjo asmenybe bei gerai parinktomis aktualiomis nenuvalkiotomis temomis ir tinkamais pašnekovais. Jei tai pavyks įgyvendinti (natūralu, su entuziazmu ir profesionalų pagalba) - sveikinu, gerų laidų Lietuvoje tikrai nėra per daug! Tik, mano manymu, norėtųsi "aiškesnės" idėjos, kokias norėtum filmuoti laidas, apie ką jos bus, kodėl žiūrovui turėtų būti įdomu ir pan. klausimai, kurie dabar yra neatsakyti (bent jau man, perskaičius tavo "postą")

Javun

Javun

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 2 Pranešimai:

Labas, Giedriau.

Šaunu, kad klausi. Idėja (tiksliau idėjos modelis) yra paremta jau sėkmingai rodomų pokalbių šou Amerikoje. Jei esi matęs bent vieną laidą, kurią veda mano minėti žmonės, tai ten ir yra viskas, ką reikia žinoti išoriškai. Yra pagrindinis asmuo - vedėjas, kuris kalbina svečius, auditoriją, vaidina sketch'uose, atlieka monologą... Temos būna šių dienų aktualijos -  artėjantys filmai, šventės, politikos realijos... Na kaip pavyzdys visos pokalbių laidos mini nesenai vykusius respublikonų debatus. Galiausiai laidose nestokojama humoro, šou elementų. 

Be abejo, vidinis kūrybos procesas yra didžiulis. Tavo paminėti kriterijai yra teisingi. Jie ir kūrimo procesas yra glaudžiai susiję. Ir kriterijai bus geriau įgyvendinami tik tada, kai mes daugiau kursim, imsim konstruktyvų grįžtamąjį ryšį iš žiūrovų, o ne mokysimės teorijos (NESAKAU, kad teorijos nereikia). Nes man dažnai atrodo, kad tos teorijos vis per mažai, nors iš tikro gal per mažai veiksmų. 

Tikiuos atsakiau bent didesnę dalį klausimų. Jei kas, tai galime padiskutuot ir skype, kad būtų greičiau, tik parašyk man į telefoną. Na arba pratęsiam dialogą čia.

Jei dar kam kyla klausimų - drąsiai klauskit. :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0