Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Montuoju vaizdo klipus ir kuriu VFX

Montuoju vaizdo klipus vfx blender sony vegas after effects

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Bluesky

Bluesky

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 10 Pranešimai:

Sveiki,

 

Laisvalaikiu montuoju vaizdo klipus. Žmonės kuriem esu dirbęs apie darbo rezultatą atsiliepia gerai. Prie video montažavimo dirbu jau 4 metus pirmenybe teikiu Sony vegas ir After effects , tačiau dirbu ir su Adobe premiere pro. Galiu sumontuoti linksmą , dramatišką, liūdną klipuką , tai priklauso nuo jūsų norų. Pats šiuo momentu dirbu prie kelių projektų: Muzikinio klipo montavimo , trumpo dokumentinio filmo montavimo. Savo darbo pavyzdžių neturiu , nes visas montavimas visada vyko ,,private'' principu , jeigu žmogus nenori , kad naudočiau video klipą kaip savo darbo pavyzdį aš jo nenaudoju, naujausi projektai bus mano darbo pavyzdys. Kaina priklauso nuo medžiagos kiekio ir sudėtingumo , tačiau neprašau daug , man svarbiausia , kad užtektų duonai , nes studentam šiais laikais sunku išgyventi :D.

 

 

Taip pat kuriu VFX (visual effects) ir 3D modelius su blender. Jau puse metų kaip kuriu tačiau rezultatai prastoki , bet noriu tobulėti šioje srityje ir jeigu kam nors reikia sukurti gana basic VFX pasistengsiu padaryti kuo geriau. Už mano ,,final result'' sumą nustatot patys.

 

 

Email: rokosimkaus@gmail.com

Linkedin: lt.linkedin.com/in/rokassimkusTaip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Montuoju, vaizdo, klipus, vfx, blender, sony vegas, after effects

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0