Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Kelionės ir nuotykiai

RELA GoPro Hero3+ Tomas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

RELA

RELA

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 8 Pranešimai:

Esu dar jaunas, bet mėgstu keliaut ir filmuot. Prieš keletą mėnesių pradėjau savo YouTube kanalą. Štai keletas mano pirmų darbų. 

Kelionė į Kiniją.

Kelionė po Europos Šiaurę.

Nusprendėm pažiūrėt kiek nuotykių galima sutalpinti į vieną dieną. Štai kas gavosi...

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

man šie video tik vietomis pretenduoja į ne "selfutes", todėl, spėju, kad už draugų rato jų rodymas vargiai kam įdomus.

pasirink kitą temą - ne save rodyti. turi gerų kadrų, tai viską, kas su tavim susiję praktiškai iškirpk, ir palik tai, kas liko. tada aš vėl mielai pažiūrėčiau :)

sėkmės.

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

RELA

RELA

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 8 Pranešimai:

man šie video tik vietomis pretenduoja į ne "selfutes", todėl, spėju, kad už draugų rato jų rodymas vargiai kam įdomus.

pasirink kitą temą - ne save rodyti. turi gerų kadrų, tai viską, kas su tavim susiję praktiškai iškirpk, ir palik tai, kas liko. tada aš vėl mielai pažiūrėčiau :)

sėkmės.

Dėkui už pastebėjimus, bandžiau sudėt kartu ir gerus kadrus ir tai kas būtų įdomu draugų ratui.

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

tai dabar pabandyk atskirt auditorijas ir pažiūrim kas gavosi. mums ikelk oficialią, ne draugams versiją. ok?

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

RELA

RELA

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 8 Pranešimai:

tai dabar pabandyk atskirt auditorijas ir pažiūrim kas gavosi. mums ikelk oficialią, ne draugams versiją. ok?

Kitu darbu, kuris jau greit bus, padarysiu ir tokią versiją. :) 

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: RELA, GoPro, Hero3+, Tomas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0