Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Kūrybos draugai Kaune

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

LTadas

LTadas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 7 Pranešimai:
Laba Diena,

Ieškau žmonių norinčių prisidėti prie filmukų kūrimo ar galinčių priimti į savo ratą. Pats dabar gyvenu Kaune, kuriu 3-4 metus, per tą laiką sukūriau kelis trumpus vaidybinius filmukus, dirbau prie poros reklamos darbelių, šiek tiek dirbau su animacija. Iki šiol dažniausiai dirbdavau vienas, su draugais prieš kamerą - mėgėjiškai. Taigi pats ir filmuoju ir montuoju, kuriu scenarijus, idėjas, tai pat dirbu su 3D efektais ir After Effektų kopozicija. Turiu idėjų porai trumpų filmukų, kuriuos planuoju greitai imtis įgyvendinti, tai pat esu atviras dirbti prie kitų žmonių scenarijų, idėjų ar jas kartu generuoti.

Mano kontaktai:
Skype - ltadas
tel. - 37062260088
el. pastas - tadaslauzikas@gmail.com

Čia imesiu vieną paskutinių ir manau sėkmingiausią savo darbelį, Daugiau mano darbų galima rasti šiuo adresu: http://tadaslauzikas...-page_9418.html

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0