Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Portable / Productions rekorder'iai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Nurbs, kuo gi tascam tau geresnis uz zoom'a? Beja vidman, "Įsigijus SD 7xx serijos rekorderį ", cia kokios firmos? Sony, tascam?
Beja, nurbs cia tau prietaisas http://www.pinknoise... ... p-369.html , kuris pagal savo kaina ir preampus tikrai lenkia visus portatyvius recorderius savo svaraus garso irasymu.

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

Beja vidman, "Įsigijus SD 7xx serijos rekorderį ", cia kokios firmos? Sony, tascam?

Sound Devices

Beja, nurbs cia tau prietaisas http://www.pinknoise... ... p-369.html , kuris pagal savo kaina ir preampus tikrai lenkia visus portatyvius recorderius savo svaraus garso irasymu.

:bounce :lol: :bounce
Gal tiesakaipmelas galėtu nurodyti bent 5 žinomų garsistų pavardęs kurie naudoja šituos "svaraus garso preampus" ?

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
SD 7xx man per didelis o vat 3xx visai simpatiškai atrodo. Bėja pats naudoji MixPre kaip jis? labai simpatiškas aparatas, sutinku dėl MP-1 čia jau minimalizmas manyje uždainavo. Kaip visada praktika parodys kad 1xXLR maža ir kramtysiu nagus vėl :)
O ne JuicedLink manes nedomina. Tai kolkas darbščiūjų rankų būrelis.

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

SD 7xx man per didelis o vat 3xx visai simpatiškai atrodo.

Bet tai skirtingi daiktai :wink
7xx - rekorderiai, o 302 - mixeris

Bėja pats naudoji MixPre kaip jis? labai simpatiškas aparatas,....

Superinis aparačiuks, jį naudoju nesudėtingose filmacijose, fx ir kartais gamtos įrašams, kai įmanoma išsiversti su 2 kanalais, šiaip darbinis arklys 442.

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Vidman, nereik ieskot smegenu ar prasmes kur ju nera :). As ne garsistas - pirma, antra - kategorijas ir kainas manau skyri, tai ka siulo juicelink'as pagal savo kaina yra viena, profesionali iranga kurios kaina du-trys kartus daugiau - antra, trecia - as isvis jei butu pinigu imciau Marantz PMD661 portatyviniam naudojimui (bet ju nera), arba (jei butu daugiau pinigu) tai didesni irengini kaip Tascam HD-P2, o jei buciau piniguocius - tai leisciau sau nusipirkt SD 744T, kuris mazesnis uz tascam hd-p2. Bet vel - mes kalbam apie sumas kurios isties vercia apsispresti del irangos kategorijos. As naudojau SD 7 klases kelys sykius, bet vel priklausomai nuo mikrofonu, garso kokybe kinta iki negaliu. Taigi Nurbs, idealaus irenginio nera, nes reiks ir labai gero mikrafo. Bet vel - viskas susideda i pinigus. Mano nuomone paprasta - naudok ka turi arba tiek pinigu leisk, kiek gali negailedamas proto ribose). Paprasciau ir pigiau nuomotis iranga arba garsista imt, nei savo pirktis kazkokiam vienam ar kitam projektui.

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Tai reikia mylėti savo darbą ir nepirkti už sunkei uždirbtus pinigus ko papuola :) o stengtis nusipirkti to ko reikia ir kuo geresnį devaisą. Šeip recorderį naudosiu kartu su kamera ar hdsrl, vadinasi jis turi būti kompaktiškas, lengvas, taupantis energiją ir kuo geriau įrašinėjantis garsą su savo vidineis micrafais. taipogi Line-IN'as irgi turėtų būti be priekaištų. :) O kai reikės pajungti XLR micrafus tai reiktu dar turėti gerą preampą (kartu su mikšeriuku). Vat ir visi mano pamastymai. Manau pilnai galima patemti tokį komplektuką ir be super duper biudžetų. Geras preampas kainuoja biskuti brangiau nei vidutinis rekorderiukas, o tai nėra labai kritiška įskaitant tai kad preampas bendrai yra universalus daikčiukas ir jį perki ilgam laikui.

PS: Man SD 7XX perdideli mano tikslam to tikrai nereikės o jei prireiktų tai samdysiu garsistą.

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Sveiki, gal kas įsivaizduojate, kur būtų galima gauti portatyvinį analoginį kasetinį diktofoną..?
Gal pas ką nors guli n metų nebenaudojamas...?
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Naujas Nagra konstruktorių kūrinukas - Nagra SD
Nuotrauka
http://www.nagraaudi... ... gra_SD.php

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Zaxcom kompanijos naujiena filmavimo aikštelei,
Recorder / Mixer
Zaxcom Nomad
Nuotrauka
http://www.zaxcom.com/Nomad.html

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
O gal galit kas nors man visai apie garsą nieko nesuprantančiam paaiškint kaip su tais portable recorder'iais ir pre-amp'ais yra :)

Pavyzdžiui, ar turint tokį vidutinišką recorderį kaip zoom h4n prieš jį dar reiktų pre amp'o? Ar jau nebepadės ypatingai?
Ar su geru pre-amp'u jau tada nebelabai ir svarbu į ką įrašinėji?

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

Ar su geru pre-amp'u jau tada nebelabai ir svarbu į ką įrašinėji?

Viskas priklauso nuo poreikių ir pageidaujamos kokybės.
Jeigu naudosite recorder'io mic preampą, palyginimų lentelė:
http://www.avisoft.c...cordertests.htm

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
H4n, DR-100, PMD661 eros pabaiga
Roland R-26
http://www.rolandsys...products/100093
Nuotrauka

mcnys

mcnys

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 125 Pranešimai:
pritariu, manau Rolandas su ta gaidele ir leidzia si aparata, idomu kokia kaina bus, ir ant kiek geri preampai.

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Didžiausias privalumas, kad vienu metu galima naudoti 4 išorinius ir 2 vidinius mikrafus.
Nuotrauka
Rašo, kad preampas panašus į 44, nėr daugiau ko tikėtis plastmasės gabalui.
Šiaip aparačiuks vis dėlto nemažas 180 mm, bet lengvesnis už 661
viliojantis madingas touch screen'as
gatvės kainą žada 399 žalio

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0