Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Lumix gh3 vs sony nex6

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

TomasR

TomasR

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 50 Pranešimai:

Sveiki. Reikalingas aparatas tokiai veiklai : fotografavimas butu daugiausia gamtovaizdziai, kokybe reikalinga kad butu galima daryti fototapetus, fotografijas ant drobes ar pan (300 dbi), o filmavimo jau butu daugiau nej fotografavimo (taip pat gamtovaizdziai, zmones, renginiai,vestuves ir pan. ) Perskaiciau labai daug visko lietuviu kalba nes kitomis nelabai suprantu :), priziurejau visokiausiu video, daug maz kaska suzinojau, bet noreciau isgirsti nuomones is profisionalu.

Dar domina BPCC,bet kaip suprantu ji tik filmuoja bet nefotografuoja, o man noretusi kasko universalesnio.

Buciau labai dekingas uz info. O gal yra dar koks geresnis variantas nej mano parasyti.

Canon 5d mark 3 gal nesiulykit, nes kaina man tai nelabai ikandama kolkas.

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Na nežinau, jei nors kiek svarstai BMCC, tai ją nuspirkęs turėtum super daiktą filmavimui, o nusipirkęs filmuojanti fotoapratą nei šį nei tą...

Dasipirk belekokia fotomuilinę už 500Lt :)

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:

BMCC vestuvem netinka ne pro kur ir kainuoja neblogai 6k Lt pigesne BMPCC kainuoja apie 3k Lt bet fotkinimui ar vestuvem ne kazhka.. Jos tik pastatomajam filmavimui. Jei tarp GH3 ir NEX6 imk GH3 turesi universalu daikciuka su normaliu kodeku ir pakankamai gerom foto charakteristikom. 

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

Salvijus

Salvijus

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 246 Pranešimai:

Balsuoju už GH3. Kas liečia video, tai NEX 6 stipriai pralošia, tiek kokybe, tiek ergonomika, tiek objektyvų pasiūla. Nebent dėl matricos dydžio, jei pačiam priimtina mažesnė ryškumo zona. Fotografijoje kaip ir lenkia NEX6 GH3'ką, bet kadangi tau pirmumas yra gamtovaizdžiai, tai GH3 šitoje dalyje tikrai gerai "atidirbs" - rezoliucija pas jį tiek foto tiek video rėžime tikrai gera. Renginiai, vestuvės - taip pat GH3 patikimesnis daiktas bus nei NEX 6.
BMCC manau, kad pagal biudžetą su visais reikiamais priedais prilygs Mark III kainai ir fotografavimo rėžimo vis tiek truks.

Huge badminton fan

Nefokusas

Nefokusas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 28 Pranešimai:

Sveikas, Salvijau. Esu šiek tiek matęs Tavo darbelių. Tikrai vaizdelis neblogas, gal pasidalintum kuo filmini? :) 

TomasR

TomasR

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 50 Pranešimai:

Balsuoju už GH3. Kas liečia video, tai NEX 6 stipriai pralošia, tiek kokybe, tiek ergonomika, tiek objektyvų pasiūla. Nebent dėl matricos dydžio, jei pačiam priimtina mažesnė ryškumo zona. Fotografijoje kaip ir lenkia NEX6 GH3'ką, bet kadangi tau pirmumas yra gamtovaizdžiai, tai GH3 šitoje dalyje tikrai gerai "atidirbs" - rezoliucija pas jį tiek foto tiek video rėžime tikrai gera. Renginiai, vestuvės - taip pat GH3 patikimesnis daiktas bus nei NEX 6.
BMCC manau, kad pagal biudžetą su visais reikiamais priedais prilygs Mark III kainai ir fotografavimo rėžimo vis tiek truks.

Aciu Salvijau uz issamu atsakyma.

TomasR

TomasR

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 50 Pranešimai:

Exuss pamete minti del  Nikon D5300, taip suglumindamas mane vel :) , Dabar svarstau kas geriau mano poreikam http://www.efoto.lt/...ic_gh3&show=on.  Gal Salvijus ar siaip kas nusimanantis dar karta mane nukreips teisinga linkme kad neapsigauciau ir nebesvarstyciau. Ir dar ar labai didele reiksme fotkinant turetu jutiklio dydis tarp siu fotoaparatu ?

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0