Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Pirmas mano šortas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:

Jau kurį laiką čia nesilankiau.

Nors jau daugiau kaip tris metus kinomanuose bet tik dabar nufilmavau pirmą savo filmą, tai buvo užduotis egzaminui. Viskas, įskaitant scenarijų padaryta per dvi dienas (spaudė terminas).
Ačiū Jonui už tai kad nepasikuklino suvaidint, ačiū ir už pagalbą prie scenarijaus bei montažo ir spalvų.

Taip pat už vaidybą ačiū ir Svajūnei su Kęstučiu

Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Smagus ! Labai patiko tas merginos voliojimas po sniegą :D Užkliuvo tik nukirpta šypsena 00:59 - kur tik akys "juokiasi", bet čia jau šiaip kabinėjimasis. Visumoje labai neblogai.

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:

Maladiec, sveikinimai!  :)

h3rtk

h3rtk

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:

Patiko, labai gerai su ta griuvancia mergina ;D

Juozas57

Juozas57

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 62 Pranešimai:

Nuostabus. Patiko ir man :)

renson

renson

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 199 Pranešimai:

Šaunuolis Vytautai, šaunuolis Jonai. Filmuką trumpinčiau, trumpinčiau ir dar kartą trumpinčiau, pirmajį merginos kritimą rodyčiau tik žiūrint per langą, pridėčiau dar vieną nevykusį bandymą ir išmesčiau dirbtinai vartančias akis ir pabaigoje lyg ir vėl vaikinas turėjo apsisukti, nes mergina krito...

Visumoje darbelis ir idėja patiko.

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:

Jonas dar ir vaidina, ople :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0