Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Kur rasti prodiuserį

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

Rabasas

Rabasas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Sakykim parašei filmo scenarijų. Kur ir kaip galima būtų mėgint susirast sau prodiuserį, kurį galbūt sudomins tas scenarijus? Nuo ko pradėti, neturint pažinčių?

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:

Kelintą filmo scenarijų jau parašei ? Jei 1ą, ne 15ą, tai gali neieškoti :)

TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

Rabasas

Rabasas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Sakydamas sakykim parašiau scenarijų, suprantama kad turėjau omeny parašiau scenarijų... Nu bet gerai, tiesiogiai pasakysiu- prašaiu scenarijų. Noriu pamėgint ką nors sudomint juo, tai nuo ko pradėti, ieškant prodiuserių, kuriuos sudominsiu? Kur tų prodiuserių ieškoti? Ar tai pirmas ar penkiolikts nelabai matau skirtumo. Jei tai jau penkioliktas mano scenarijus, bet visi 14 nebuvo sukurti, o tik šiaip parašyti tai koks skirtumas. Negi neturėtų būt svarbus pirmas gerai parašytas scenarijus? Ar pirmas gerai parašytas scenarijus gavosi iš 4o karto, ar iš 1o tai neesmė, svarbu parašytas gerai. Galiu dabar parašyti beleką 14ą kartų ir sakysiu kad čia jau 15as scenarijus. Visi 14 niekada nebuvo sukurti, jie bereikšmiai, apie mane nepasakys nieko, nes jų nieks net neskaitė turbūt. Jei sukūriau 15ą filmų, kažkur turėjo būt pirmas vis dėlto, tai sakykim šitas bus pirmasis. Ar norit pasakyt, kad prodiuseris vertins scenarijų ne pagal scenarijų, o pagal tai kiek aš jų esu parašęs per gyvenimą? Jei klaus, sakysiu kad čia 15as jau mano parašytas scenarijus, jūs tik paskaitykit. Viskas ko man reik, kad bent pasidomėtų šituo scenarijumi, jei prodiuseriui patiks, tai argi turės reikšmės jog iš tiesų visai neparašiau tų 14os scenarijų? Nu bet aišku gal jūs turėjot omeny, kad prodiuseris net neskaitys, net neišklausys scenarijaus idėjos, jei neatnešiu jam savo 14os ankstesnių scenraijų, nu tada gaila, nes idėja filmui tik šitą kolkas turiu...

Dar pagalvojau kątik, kad gal turit omeny 15a šito paties scenarijaus versija.. Tai tada irgi ne, tik pirma versija. Aš įsivaizduoju, kad ją keist reiktų pagal pastabas vėliau. 

Rabasas

Rabasas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Aišku. Na aš kažko tokio ir ieškojau iš esmės. Bet žinojau tik dvi studijas, tą kuri sukūrė Vardas Tamsoje ir tą kuri sukūrė Aurorą- Fralita, ir Tremora. Nesu tikras kaip ieškoti daugiau tokių studijų ir ar tiesiog rašyt tiesiogiai joms ir siūlyt savo kino idėją. Na bet turbūt logiška, kad daugiau nelabai yra variantų

Rabasas

Rabasas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:

Jo, šitie gi dar yra.. Visai pamiršau apie juos. Dėkui. Per daug orientavaus į konkrečių studijų paiešką.

ToberG (Lukas)

ToberG (Lukas)

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 42 Pranešimai:
  • LocationVilnius

O kaip šauniai jūs čia :) Bus ir man proga pabandyt socialinį scenarijų prastumt. 

Jei norite nustoti jaudintis ir pradėti gyventi: skaičiuokite ne problemas, o patirtus džiaugsmus.

http://www.taifilmas.lt/ - Filmų apžvalgos pagal mane. 

Danielius

Danielius

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 4 Pranešimai:
  • LocationGargždai

@Rabasas Pats esu pabaiges filmu studijas ir apie scenariju rasyma galiu pasakyt tiek kad ta pirma versita tai tera minciu isdestymas ant popieriaus. Žinoma tai jau gera pradžia bet reikia jį šlifuoti ir perrašynėt tol kol nebesugalvosi ką ten dar galima pakeisti. Yra toks posakis kad scenarijus niekad nebuna pabaigtas, jis tegali būti apleistas :) Jeigu su ta pirmąja versija eisi pas prodiuserį tai jį sudominsi nebent jei tai yra tikrai įpatinga idėja (galbūt būtent taip ir yra). O ar pirmas ar penkioliktas scenarijus tai nieko nesako, svarbiausia kad jis butu gerai nuslifuotas ir galu gale igyvendintas. Jeigu kas atmes tavo scenariju - nenusimink. Surink draugus ir nufilmuok pats kad ir su kokiu fotoaparatu. Pazystu zmoniu kurie per atostogas pafilmavo paprastu vaizdu ir juos sumonteve į gražų filmuką kurio jie patys nesupranta pateko į festivalius ir net laimėjo konkursų ;) Sėkmes tau!

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0