Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

FastLap Chronicles

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

Sinex

Sinex

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 7 Pranešimai:

Taigi. Noriu kritikos :)
Pirmas mano kiek rimtesnis darbas. Laukiu kritikos, patarimu, ivertinimu ir bet kokiu kitokiu komentaru 'i tema'.
Ateityje noretusi padaryti kazka dar rimciau, tad praverstu profesionalu nuomones del sio darbo.

Nesivadovavau jokia instrukcija, jokiom taisyklem.. tiesiog dariau filma taip, kaip atrode teisinga man. Iranga, zinoma, nera profesionali. Filmuota DSLR'u, audio irasinetas i kamera, prisegamo mikrofono pagalba. Zodziu, naudojau tai, ka turejau. Stai rezultatas :)

11338962913_4d923979c6.jpg
11315234436_fd8736c3bb.jpg
11315309703_03d168384e.jpg
11315269704_a09c57dd2f.jpg
11315304553_9c18eaac03.jpg

Video stai cia:

Galutinis tikslas, tolimesneje ateityje - filmas didziajame ekrane. Nekukliai, bet noretusi su laiku to pasiekti :) Ir tikiuosi, jog komentarai man pades ivertinti ar sugebesiu, ir judeti palaipsniui link to. Komentuokit viska. Aisku daugiausiai kritikos teks irangai, cia suprantama, bet nepamirstam ir kitu dalyku: filmavimo stiliaus, idejos, kadru, 'istorijos tekmes' ir t.t.

Aciu

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Labai tvarkingai pafilmuota ir sumontuota, BET pašaliniam žiūrovui nuobodu (neužilgo pradėjau prasukinėti, o jokių lenktynių epizodų taip ir neradau). Savai kompanijai greičiausiai patiks, bet apie "svetimų" žiūrovų sales..... man atrodo su tokiu pateikimu per drąsu...

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

Greitai sulekentys užrašai ir efektai.. o toks emocinis “medlekas” su muzika ir vėliau tas plaukiantis metalinis bordiūras…… Žiūriu lėtai ir nuo pradžių..... Pirmos šešios minutės dialogo kaip atskira serija, bet kitai serijai prasidėjus, vėl tie patys trys pasakoriai J tai supratau, kad vėl bus tas pats, ir iš tikro, vėl tikrai neblogai pagaminta, bet taip monotoniškai ir nešališkai žiūrint nuobodokai. Labai pritariu Ignui.. jei mašina, tai nuo žemės... man per daug pritamsinta viskas... kai kurie epizodai, nežinant asmenų, įvykių ar kažko daugiau apie tas varžybas ar renginį... buvo man nesuprantami ir tiesiog epizodai, kurių aš nedėčiau J. Trečia serija, latvija.. ir vėl lėėėėėėtas pasakojimas kaip buvo. Jei tai mašinos, jei tai sportas – jis tikrai turi būti be to trigalvio slibino, sutraukta į vieną, be jokių serijų. Jei tai renginio dokumentika, tai tada to įvykio dalyviams ir fanams, tačiau norint išlaikyti dėmesį, tai pvz, negirdėčiau ir neskaityčiau, tai visos serijos vienodos.. jei jau šalį pakeitėte, vadinasi buvo galima išspausti ir nacionalinių vaizdų :)

Buvo kažkada įkelta geresnių klipų apie mašinas.

Tik bendrai žiūrint tikrai nenuvertinu. Darbas darytas ir padarytas.

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:

per daug pritamsinti highlightai ir midtonai, stenkis islaikyti balansa, arba suderink monitoriu:) O siaip spalvu gama nebloga pasirinkta. Ir smagu matyt, kad pasistengei parinkt skanius sriftus savo filmukui. Tiek is vizualines puses pastebejimai.

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

O aš tiesiog įjungiau savo fantaziją ir pabandžiau įsivaizduoti, kaip viskas būtų, jei paėmus gerą, "įtraukiantį" siužetą ir dalį to, ką matėme šiame filmuke (kau kuriuos techninius ir kitus sprendimus), sukurtumėme super filmą! Aišku, daug įtakos turėjo neseniai kino teatre matytas "The rush", ten buvo visko, ir aistros, ir "stiprūs" personažai, ir nenuobodus siužetas, aišku, užteko ir automobilių bei greičio (nors kaip mes po filmo juokavome susėdę su vyrais prie alaus bokalo "trūko daugiau varžtų ir papų"). Ir vėlgi eilinį šimtąjį ar tūkstantąjį kartą grįžtame prie to paties, kad geram filmui reikia tik:

1) gero įdomaus siužeto

2) gerų aktorių

3) gerų operatorių

Trečią turime, kas nori parašyti gerą, "kietą" scenarijų apie lenktynes ir jame suvaidinti? :)

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Nė velnio! Garsas ok, tą dar galima pridėti, o visi kiti faktoriai - antraeiliai. TAip ir sukasi ratas, vieni dejuoja, kad kiek daug visko reikia kinui,tai gal geriau nieko ir nedarom. Sugalvokite siužetą, kad nereikėtų tiek daug visko, imkite gerus aktorius ir vualia! :) Filmuojantį fotoaparatą juk turite, gerbiamasai Exxusai? :) Daugiau entuziazmo!

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Siužetą ir scenarijų susigalvok, aktorių susirask, "boomą" ir porą mikrofonų paskolinsiu, vadinasi, turi viską! Kada laukti filmo? Tik nebūk kaip tas Hobitas, sakyk tiesiai :)

renson

renson

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 199 Pranešimai:

Audriau, nepasiduok offtopic provokacijai.

Projekto supažindinimas, lenktynių apžvalga ir sezono suvestinė, o tame tarpe lenktynių akimirkos.

Man patiko šis filmukas. Žiūrėjau ir kitus tavo darbus, super.

Taip ir toliau + sėkmės įgyvendinant naujas montažo idėjas.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0