Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Trump. edukacinis siaubo filmas: Paskutinis Helovynas

Paskutinis Helovynas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

abatareika

abatareika

Jaunas gabus

• Members
  • 30 Pranešimai:

Kadangi gyvename Airijoje tenka matyt, kaip švenčiamas Helovynas. Aš šios šventės nesuprantu: visos jos šaknys veda prie mirties Dievo šlovinimo, žmonės rengiasi lavonais, demonais ir tusina iki paryčių. Tuo pačiu metu TV ir žiniasklaida pasakoja, kaip Sirijoje buvo sušaudytos moterys ir vaikai, kaip Nigerijoje prapuolė grupė mokinių miškuose ir panašiai. Iš ryto jie siunčia paaukojimus padėti mirštantiems iš bado korėjiečiams, o vakare šlovina mirti visais įmanomais būdais. Savo protestą nusprendžiau išreikšti mini filmu. Turėjome 2 dienas, t.y. vakarus, nuo 10 iki 12kos. Pagrindinis iššūkis: viską daryti super tyliai nes antrame aukšte miegojo vaikai. tai yra mano pirmas gyvenime darbas su Davinci Resolve tad jau paleidęs filmą į youtube pastebėjau esmines klaidas, kurių čia neminėsiu. man jos rėžia akį, bet kiti kai kurie (ne kinomanai) net nepastebėjo. Išmokome daug šio filmavimo metu, bet kaip ten bebūtų, pirmas blynas yra toks. jei būtų konkursas ar komercinis darbas, tikrai sugrįžčiau prie projekto klaidoms pataisyti. Atiduodu darbą jūsų teismui:

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Taip ir supranti, kiek daug tokio pobūdžio filmukuose reiškia vaidyba, ja arba patiki, arba ne, ji "pavelka" filmą, arba ne. Čia, deja, antrasis variantas, tai pirmasis priekaištas, nes kai personažu netiki, visiškai neįdomu žiūrėti. Antrasis - visiškai "tuščias", be minties siužetas, nieko įdomaus ar naujo. Bet nepaisant visų mano pabambėjimų, žiauriai esu laimingas, kad žmonės kuria, daro ir tai yra tiesiog nuostabu, esu patenkintas pačiu kūrybos faktu, net jei rezultatas ir nepatinka. Nebijokite, esu objektyvus, kai sukursite ką nors tokio, kas privers mane išsižioti, nukelsiu prieš Jus skrybėlę :)

renson

renson

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 199 Pranešimai:

1. Mintis yra. 2. Siužetas yra. 3. Bambeklis yra...

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Johny parašė mano mintis poste apie kitą Jūsų filmą, apie "aifuoną", pritariu jo mintimis..

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:

Gal reiktu visgi atsisakyti vinjetavimo su trakingu, nes ziauru kaip baisu... tikras hellowynas...

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

dabar kaip sventasis atrodo :D

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Labai gera idėja. Biški užkliuvo tiesiog ilgas blaškymasis, gal reikėjo permušinėti su kokiu nors neiaškiu lygiagrečiu veiksmu, pvz kaip ta teta kraujais tepasi, bet visai stambiais planais, kad nesuprasti kas ir kur. Tiesiog kad matyti kad ne siaip išprotėjęs po namą bėgioja, o kad ištiesų kažkas šalia negero darosi.

P.S. išmesk FirstPersonShooter pistoleto planą (ne į tema jis čia).

P.P.S. matyt patiko nes aš irgi prieš helovyną :))

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0