Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

'Project Sicious' - muzika kinomanams!

Nemokama muzika jūsų filmams.

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

Jaqzi

Jaqzi

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 28 Pranešimai:

Sveiki, kinomanai!

Jau kuris laikas kaip čia nesilankiau, tad nesu tikras kas ir kaip čia bevyksta, tačiau esu tikras, jog šitas forumas vis dar palaiko šiltą ir malonią žmonių kompaniją.

Trumpai apie save... Esu muzikantas/prodiuseris/kompozitorius, anglijoje jau antrus metus studijuojantis "Brighton Institute of Modern Music" - viename geriausių modernios muzikos institucijų Europoje. Mano muzikos skonis yra labai labai platus, paties grojama muzika dažniausiai apsiriboja ties rock, tačiau neseniai nusprendžiau pradėti savo mėgstamos muzikos trip-hop/electro projektą pavadinimu "Sicious". Įtakos semiuosi iš tokių atlikėjų kaip Bonobo, Carribou, Thom Yorke, Balthazar, Radiohead.

Savo naujojo projekto pradžią norėjau paženklinti būdamas dosnus ir leisdamas naudoti savo esamą dainą 'Into The Sea', taip pat kaip ir ateities kūrinius. Norėdami susisiekti manimi, geriausia būtų rašyti elektroninį laišką (adresą rasite apačioje). Tikiuosi atsiras susidomėjusių ir mano darbas patenkins jus!

https://soundcloud.c...project-sicious

El. paštas:

godenas@hotmail.com

sicious.jpg

- Vid Sicious

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0