Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Edukacinis konkursas "Kuriam kiną!" antras sezonas.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Tadas Bo

Tadas Bo

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 2 Pranešimai:

Sveiki,

 

čia buvo skelbta apie praeitų metų www.kuriamkina.lt edukacinį konkursą, o šiemet jis tęsiasi vėl.

 

Antrus metus gyvuojantis projektas „Kuriam kiną!“ pristato vaizdo pamokas, kuriose, visiems pradedantiems kurti kiną, patarimus dalija Lietuvos ir užsienio specialistai. Kartu su vaizdo pamokomis skelbiamame konkurse jaunieji kūrėjai kviečiami kurti trumpus filmus ir laimėti puikių prizų.

 

„Kuriam kiną!“ skirtas jauniems (14-35 m.), neprofesionaliems kino kūrėjams, siekiantiems pradėti kurti kiną, tobulinti savo įgūdžius ir norintiems pristatyti savo kūrinius platesnei auditorijai. Tereikia, pagavus įkvėpimą, pradėti kurti ir užregistruoti savo filmą projekto puslapyje kuriamkina.lt.

 

Savo patirtimi ir patarimais su pradedančiais kurti kiną dalijosi režisierė Kristina Buožytė, aktorė Jurgita Jutaitė, kiti kino režisieriai, scenaristai ir kritikai. Taip pat du specialistai iš Didžiosios Britanijos – scenarijaus dėstytojas, 9 filmų autorius Janas Fleischeris ir scenarijaus konsultantė, BAFTA komisijos narė Angeli McFarlane.

 

Projekto dalyviai  iki gruodžio 15 d. turi atsiųsti iki 5 minučių, niekur anksčiau nepublikuotą kino filmą, kuris turėtų siužetą ir personažus.  Konkursiniam darbui netaikomi techniniai reikalavimai, filmas gali būti sukurtas naudojant tiek profesionalią įrangą, tiek mobilų telefoną. Sudaryta komisija atrinks 5 konkurso finalininkus, iš kurių nugalėtojus išrinks žiūrovai. Priziniame fonde laimėtojų laukia vaizdo kamera GoPro HERO3 SILVER, mokomųjų knygų apie kino kūrimą rinkinys ir vertinga DVD filmų kolekcija.

 

Taigi užduotis tikrai nesunki, o prizas, pripažinkim, visai šaunus :) Taip pat pradedantiesiems lengva teorija ir patarimai apie scenarijaus rašymą bus tikrai naudingi.

 

Lauksim dalyvių.

 

Daugiau info: www.kuriamkina.lt www.facebook.com/kuriamkina

 #2
Tadas Bo

Tadas Bo

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 2 Pranešimai:

Aš tik įdomumo dėlei paklausiu. O čia kam nors tokie konkursai įdomūs? Dalyvauja, planuoja dalyvauti?


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0