Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

TVCPRO.LT – nauja elektroninė parduotuvė profesionalams


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
minde11

minde11

    Tylusis žiūrovas

  • Members
  • 16 Pranešimai:

 

TVCPRO.LT - nauja, technikos profesionalų visama pasaulyje žinomos australų kompanijos „BlackMagic Design“ produktų elektroninė parduotuvė.

UAB  „Televizijos ir ryšio sistemos“ - bendrovė, užsiimanti profesionalios kino bei televizijos įrangos prekyba, gamyba, kompleksinių sistemų diegimu - sukurė elektroninę erdvę skirtą visiems, norintiems įsigyti kokybiškų ir inovatyvių „BlackMagic Design“ sprendimų iš oficialių kompanijos atstovų Lietuvoje.

 

TVCPRO.LT bus galima ne tik įsigyti jau esamų rinkoje „BlackMagic Design“ sprendimų, bet ir suteikiama išskirtinė galimybė išankstinei naujų „BlackMagic Design“ produktų, tokių kaip „BlackMagic Pocket Cinema Camera“ ar „BlackMagic Production Camera 4K“ kamerų, rezervacijai.

 

Kompanija siūlo ir šiuo metu sparčiai populiarėjančioms tiesioginėms transliacijoms internetu skirtus šiuolaikiškus sprendimus.  Vienas tokių – produktų grupei „ATEM Television Studio“ priklausantis vaizdo perjungiklis su integruota  H. 264 formato kodavimo galimybe. Įrenginys gali būti valdomas tiek kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, tiek gali būti prijungtas prie išorinio valdymo pulto. „ATEM Television Studio“ vaizdo perjungiklis – idealus sprendimas tiesioginėms transliacijoms, nedidelėms TV studijoms, filmuojant įvairius renginius, ir, ieškant finansiškai optimalaus sprendimo.

 

Elektroninėje parduotuvėje užtikrinamas itin platus „BlackMagic Design“ prekių pasirinkimas – pristatomos vaizdo kameros, pultai, mikšeriai, konverteriai, vaizdo ir garso įvedimo bei išvedimo įrenginiai, įrašymo įrenginiai, monitoriai, įvairūs priedai, ir žinoma, šiuo metu itin didelio profesionalų pripažinimo sulaukusi spalvų korekcijos programa „DaVinci Resolve“ bei jos naudojimui sukurti specialūs valdymo pultai.

 

Nepraleisti ypatingų TVCPRO.LT pasiūlymų galima susikūrus parduotuvėje individualią paskyrą – taip ne tik sulauksite pranešimų apie naujausias akcijas, bet ir valdysite savo apsipirkimų istoriją, galėsite naudotis jau minėta rezervacijos galimybe – pildyti „Norų sąrašą“, taip pat susikurti individualius užsakymus bei gauti  TVC naujienlaiškį su aktualiausiomis rinkos naujienomis. Naujoje eletroninėje erdvėje gausite išsamią konsultaciją apie kiekvieną produktą ar reikiamą sprendimą  – TVCPRO.LT tikslas – padėti įgyvedinti Jūsų kūrybinius užmojus.

 

www.tvcpro.lt – elektroninė parduotuvė profesionalams.

 

TVC (UAB “Televizijos ir ryšio sistemos”) yra oficialus „BlackMagic Design Pty. Ltd.“ atstovas Lietuvoje. Kompanija projektuoja ir įgyvendina įvairius su televizine technika susijusius sprendimus. Glaudūs santykiai su didžiausiais ir labiausiai patikimais televizinės įrangos gamintojais užtikrina sklandų sistemų integravimą į sudėtingas ir įvairialypes sąsajas.

 


http://www.tvc.tv
SONY | SENNHEISER | TVLOGIC | MOVIETECH | JVC
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0