Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Zoom H4n vs Tascam DR100

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Sveiki,

klausimelis butu, apie Zoom H4n vs Tascam DR100 zmonems kurie yra dirbe su siais dviem garso irasymo irenginiais. Kuris jusu nuomone yra vertesnis, kodel?

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Prisipažinsiu, su paminėtais rekorderiais neteko dirbti, bet vertinant pagal kitų atsiliepimus ko gero pasirinkčiau zoom'ą, pirmiausia dėl AA baterijos tarnavimo laiko kuris daugiau kaip 3 kart ilgesnis negu dr100, kitas pliusas - gerokai pigesnis. Kitus palyginimus galima pasiskaityti rekorderių teste
http://www.wingfield... ... views.html

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Taip kaip vidinei preampai tokiuose įrenginiuose nėra šaunūs įdomu ką galima būtų nusipirkti kaip alternatyva? :) (domina mobilus preampai)

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Na ta vieninteli dalyka as ir zinau kad yra papildomai AA baterijos - bet kas link kainos, tai skirtumas ebay yra 40$, taigi tai realiai kainos skirtumas ne argumentas. Man idomu kuris is ju svariau ima garsa, tiek is 1/8 jack'o, tiek is xlr? Kuo jie skyriasi apart papildomu bateriju ir kanalu skirtumo. H4n turi keturis kanalus, o tascam'as berods tik du (nesu tikras). Visas pagrindas yra garso kokybe, kuris is ju svariau iraso, kuriu is ju preampai yra geresni?

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

Taip kaip vidinei preampai tokiuose įrenginiuose nėra šaunūs įdomu ką galima būtų nusipirkti kaip alternatyva? :) (domina mobilus preampai)

Pirmiausia pasirenkant, reikia apsispręsti kokiomis sąlygomis bus naudoijamas preampas - lauko ar vidaus. Lauko sąlygom 2 kanalų, geriausias Sound Devices MixPre, iš brangesnių labai geras Grace Design Lunatec V3. Vidaus darbams pasirinkimas žymiai didesnis, neblogas variantas RME Quadmic, iš brangesnių Rupert Neve Designs Portico...ir masė kitų.

H4n turi keturis kanalus, o tascam'as berods tik du (nesu tikras). Visas pagrindas yra garso kokybe, kuris is ju svariau iraso, kuriu is ju preampai yra geresni?

Manau kad beveik visuose portatyviuose rekorderiuose mic preampai yra ganėtinai prasti...todėl ir egzistuoja atskiri mikrofoniniai stiprintuvai, arba - mic preamp'ai :wink

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Aš tai dairausi į tokį daikčiką kaip - Sound Device MP-1 nešiojamas neblogai laiko parametrai irgi neblogi, gaila kad vienas kanalas bet praktiškai daugiau man nelabai ir reikia XLR'ui. O reikalingas aišku lauko sąlygom vidaus sąlygom pas mane tubinis ART'as yra ir visai juo patenkintas.
Šeip jei jau lyginti Tascamo ir Zoomo preampus tai mano subjektyvia nuomone Tascamo yra geresnis, bent jau mažiau visokio šlamšto galutineme rezultate. Gaila kad Tascamas labai ėdrus, jam būtinas didelis-didelis akumuliatorius plius :)

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

Sound Device MP-1 nešiojamas neblogai laiko parametrai irgi neblogi,...

Apskritai SD produktai ir jų parametrai yra PUIKŪS !
Naujausi SD žaislai - 788T, 552, CL-8, CL-9 yra labai novatoriški.
Įsivaizduoju kaip glumina konkurentus toks 552, kai SQN, Nagra, Sonosax ir dar kelios negali pasiūlyti nieko panašaus ypač mixerio komunikavimo parametrais.

...gaila kad vienas kanalas bet praktiškai daugiau man nelabai ir reikia...

Nuoširdžiai prajuokino toks trumparegiškumas :lol:

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Jau pasitaisiau kitam poste :albino Gyvenimas negailestingas ir minimalizmas poto brangei kainuoja, nagai brangiau :blues

Lostxsoul

Lostxsoul

Režisierius

• Members
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
Nu jo...

Svarbiau, kad kuo komfortabiliau tiktų aplinkoje, kurioje rekorderis numatytas naudoti...

O paskui jau skambėjimas pagal turimą biudžetą.

Aš šitaip prioritetus dėliočiau, o visa kita manualuose arba galima paprašyti paklausyt vieno ir kito

Pati zooma tik esu girdėjus - neįpatingas skambesys, su maitinimu visad samonė nerami, bet gyventi galima :)

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
O zoomą su išorineis mic'rafais girdėjai ar su vidineis? :) Nes ten irgi skirtumas nemažas yra! :) Šeip tiesaikaipmelui reiktu žiūrėti į Tascamo pusę manau ;)

Lostxsoul

Lostxsoul

Režisierius

• Members
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
Girdėjau ir su vienais ir su kitais mic, bet kas iš to, jei vieną prietaisą girdėjai.
Reikia turėti galimybę tuo pačiu metu ir vieną ir kitą prietaisą paklausyti.

Dėl mic vėl klausimas - koks naudojimo tikslas: aplinkos garsus įrašinėti ar kryptingai dirbti ( intervams kokiems )

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Na jei intervams naudoti jį su vidineis mikrafais (kaip diktofoną) tai stebuklų nėra. Turėjau šeip pora zoomų H2, H4 tai man jie nepaliko rimto garso-įrašituvo įvaizdžio, kažkur tokeme lygije kaip paprasto handycam'o garselis (net prastesnis). O vat prie H4 išorini micrą pajungus vaizdelis jau žymei geresnis, nors iki idealo toloka. ;)

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Bet koks PCM įrašytuvas bus labai geras(!), jeigu prieš jį naudosite padorų mixerį-preampą (pvz.- SD MixPre) ir konkrečiam tikslui pasirinktus mikrofonus. Be abejonės reikia rašyti per rekorderio Line in įėjimą.

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
Dairausi ir aš kokio įrašytuvo, tai, galvoju, toje pačioje temoje ir užklausiu, gal kas turi parduoti nebenaudojamą? Aišku, domina visi variantai :)

Vidman, toks paprastas klausimas, ar užtenka tau darbuojantis 3 metrų "meškerės"? Gudriai padariau, nusipirkau tokią, ir tada klausiu :roll:

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:

Vidman, toks paprastas klausimas, ar užtenka tau darbuojantis 3 metrų "meškerės"?

Priklausomai nuo situacijos, dažniausiai naudoju 2,7m kartais 5m kartais vienu metu abi.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0