Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Moterys meluoja geriau. Kristina

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Respects Marijonui už atvirumą. Už dyką įkalbėjo pavaidinti, užtai nereikia dabar bučiuoti užpakalių :) Į kelis sakinius sudėjo visą tiesą apie LT kiną. Apie aikštelėje gimdančius režisierius, apie bardaką, apie pinigus, apie menus. Ir dar viešai. Nuostabu !

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:

Na. Naturalu, kad nurove sales :) tiek metu "anonsus" rode tai yra serijas. O cia kinas! Vau. Na ir subego. Bet manau i kinoteatra subego ta karta ir tu mioestu zmones kurie senai buve saleje. kurie ziuredavo tik serialus per tv.

O Marijonas visada atviras, nuo zurnalo "Jaunimo gretos" laiku. Visada manau verta jo nuomone paskaityti. :)

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

Vakar geras buvo... važiuoju aš Latvijoje autobusu ir staiga išgirstu lietuviškai kalbančias dvi moteris. blyn galvoju, smagu. Po kelių bereikšmių sakinių viena pradėjo dalintis įspudžiais kaip ji buvo kine su gimine. Taip, visa giminė :D... tai.. .. man idomiausia jos pasakojimo vieta... kad ta pasakotoja taip prisijuokė, taip prisijuokė per filmą. O dalis giminės ne. Kita moteris ir klausia, o tai kodėl kitiems nepatiko? Pirmoji sako, jie nebuvo matę serialo, sako, jie nesuprato krūvos bajerių, kuriuos tik pradėjus sakyti aš "luždavau iš juoko" ....

Labai prisidedu, kad su tokia ilgamete ižanga, su tokio masto reklama prieš filmą, kitaip ir negalėjo būti, tik sėkmė, finansinė. Čia kaip IKEA atidarymas, pirmosiomis dienomis apsilankius galvojai, kad čia šešiolika kalėdų seneliu nemokamai stalus dalina, ar šiaip ateivių laivas nusileido. Bet čia tik krūva norinčių pamatyti pirmą ir ir dauguma matyt paskutinį kartą. Mane dar univere mokė, kai mokiausi apie spaudą - jei sugebėsi nuo kiekvienos atspausdintos butelio etiketės užsidirbti nors po 0,01 ct. pagalvok kiek gali užsidirbti....

Bet gal čia ne tik šis netikėtas pokalbis, gal čia tikrai ir filmą stačiusiųjų žinojimas - filmas vertas ir įdomus tik nuolat serialą žiūrėjusiems? Kad jis pats kaip filmas nedaug nevertas? :) Kaip marijonas dalinosi - subėgo į krūvą, kažką nufilmavo, "pratraukė" visus bent vieną kartą pro salę, pasiėmė iš kiekvieno ir ačiū Jums. Projektas uždarytas :D Nors ne, gal dar išleis pliušinius personažus :D

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius

Pirmoji sako, jie nebuvo matę serialo, sako, jie nesuprato krūvos bajerių, kuriuos tik pradėjus sakyti aš "luždavau iš juoko" ....

Man panašiai buvo su filmu "Sex and the City". Žiūriu ir nesuprantu, galvoju, kaip galima rodyti filmą visiškai nepristatant pagrindinių personažų ir nepaaiškinant jų tarpusavio santykių, nes serialo aš nematęs.

Iš vienos pusės keista, kad būtent tokie filmai lankomumo rekordus muša. Tačiau panašiai buvo ir Rusijoje, ten irgi pirmiau draminės komedijos pradėjo eiti, o tik vėliau nepabijojo surinkti didesnius biudžetus ir statyti veiksmo, karinius, istorinius, fantastinius filmus.

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Aš tai trumpai - pats nebuvau ir neisiu, kalbėjau su dviem moterimis, kurios buvo, vienai patiko, nes ji pati nepasižymi geru skoniu ir išprusimu, antrąjai (išsilavinusiai ir protingai) - nepatiko, jos atsiliepimas "pažiūrėjau ir iškart pamiršau, o per visą filmą nei karto nesijuokiau".. Tai ir reziume gaunasi: subalansuota nepakankamai protingiems, protingi eina į kitus filmus.

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

diplomatiškumo kolega :) visi mes protingi.

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Tuomet epitetą "protingas" galiu pakeisti "plataus mastymo", o "neprotingas" bus tiesiog "bukas", ok? Na, kai klausai žmogaus ir jis tau sako, kad labai juokinga, kai filmų įgarsintojas, netyčia tapęs aktoriumi, Kostia (kiti dar sugeba keturių raidžių vardą parašyti su klaida - Kostė), leptelti kokią nesąmonę ar girtas nukrenta, tai man net keista, kur čia tas juokas buvo? O jei aš papersiu, irgi bus juokinga ir galima iš to sukurti filmą? O jei dar vaidins trys mano draugeliai, kurių vienas keiksis, kitas mušis, o trečias bus girtuoklis arba verslininkas su rėmėjų filmui paskolintu automobiliu? Taigi išvis tada hitas, dar pasikviečiame kokį dizainerį, radijo laidų vedėją ar kvepalų gamintoją, kokį smulkų verslininką ir jie tipo kad atseit bus aktoriai, svarbu, kad draugeliai ar pažįstami! Ne, kolega, visgi lieku prie savo nuomonės - nepakankamai protingi arba durniai. Aš pasakiau!

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Aš matyt prie bukųjų (per sunku suprasti viską ką parašė Giedrius), bet komedija kaip žanras, bent jau kine, prasidėjo nuo fizinio jumoro, t.y. kaip kažkas nukrito, apsipylė, susimušė ar buvo sumuštas. Ir tai yra visiems juokinga, tokia jau matyt žmonių prigimtis... Tai daroma iki šiol nuo tarybinių iki holivudiniu komedijų. Jei tamsta tai atmeta, tai spėju kad turime reikalą su labai dideliu snobu :)

P.S. nei serialo nei filmo nematęs, todėl šneku tik iš idėjos.

"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

P.P.S. Костя - (kurio aš asmeniškai negaliu pernešti) jeigu ką yra nacionalinio dramos teatro aktorius per daugiau nei 20 metų suvaidinęs keliasdešimt vaidmenų... 

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Kartais atrodo, kad Ignas prieštarauja, bile prieštarauti. Man žiauriai nepatinka tai, kad:

1. Lietuviai kuria super primintyvų produktą (tai liečia daugumą serialų ir filmų) (Vertė, suteikiama žiūrovams? PX!)

2. Aktoriais tampa visi, kuriuos tu pažįsti arba kurie yra tavo draugeliai (Kvalifikacija ir patirtis? PX!)

3. Kūrinio audio ir video kokybė? PX, sueis, svarbu, kuo daugiau sukalti ir kuo greičiau parduoti!

Esu matęs tikrai ne vieną kokybišką "popsinį" produktą, su profesionaliais aktoriais ir įtikinama vaidyba, kokybišku kameros darbu ir geru garsu bei muzikiniu garso takeliu, su įdomia istorija, o svarbiausia - kad to tokio kūrinio dar kurį laiką mąstai apie tai, ką norėjo pasakyti režisierius, vadinasi, su "teisingu" pėdsaku širdyje ir galvoje. Ar tik ne režisierius Gytis Lukšas yra pasakęs, kad filmas kaip ir bet koks kitas kūrinys turi sukelti reakciją, virsmą žiūrovo viduje, kad jis "atsilieptų" į kūrinį? To ir pasigendu. O ir mes patys, kalbėkime, kai tikrai turėsime ką vieni kitiems pasakyti, galvokime apie tai, ką duosime savo žodžiais ar kūriniais kitiems ir stenkimės, kad tai teigiamai paveiktų žiūrovą..

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
 Ar tik ne režisierius Gytis Lukšas yra pasakęs, kad filmas kaip ir bet koks kitas kūrinys turi sukelti reakciją, virsmą žiūrovo viduje, kad jis "atsilieptų" į kūrinį?

Abejingumas tam, kas vyksta filme irgi reakcija.

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Abejingumas tam, kas vyksta filme irgi reakcija.

Cha cha :D šitame mes nenugalimi.  

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

Giedriau:

... kokybišką, profesionaliai, įtikinama, kokybišku, geru, muzikiniu, įdomia - kai dėjai įvertinimą, tai taip iš kart objektyviai ir aišku kuo netinkamas šis serialas :D:D ..

IMDB ne vieną ir ne du kart asmeniškai man buvo daug idomesnis filmas su 6 nei su 8 vertinimu. kodėl? todėl, kad ponas čia labai kategoriškas, viskas gerai su paties neapykanta lietuviškam kinui, bet tikrai nereikia to individualaus požiūrio tiek liet ant eterio :)

".. kalbėkime, kai tikrai turėsime ką.... galvokime apie tai, ką duosime.... teigiamai paveiktu..." - tau į politiką. :D ... kai nėra ką pasakyti, bet reikia kalbėti :D:D

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Exuss>nereikia čia pradėti išvedžiojimų, kad balta kartais gali būti juoda, priklauso nuo požiūrio ir taip toliau.. Reakcija turi būti, kitaip kokia prasmė kurti?

Zekas>visiškai pro šalį, į politiką todėl ir neinu, nes mėgstu veikti, o ne kalbėti, o jei kalbu, tai aiškiai ir turėdamas tikslą ir stengiuosi neapkrauti kitų nereikalinga informacija.

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:

Tai taip ir nesuprantu ka tu "aiškaus" bandai pasakyti apie serialą. Mano nuomone, kaip tik apkrauni savo abstrakcijom ir subjektyviom mintim.

Iš tavo pasisakymo suprantu "durniai kuria mėgėjišką nekokybišką be garso sirialą durniam "........ 

bet cia be pykcio :)

mes draugai :)

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:

Zekas tikriausiai tyčiojasi, lyg ir ne armėnų ar italų kalba rašiau, bet..

Man žiauriai nepatinka tai, kad:

1. Lietuviai kuria super primityvų produktą (tai liečia daugumą serialų ir filmų) (Vertė, suteikiama žiūrovams? PX!)

2. Aktoriais tampa visi, kuriuos tu pažįsti arba kurie yra tavo draugeliai (Kvalifikacija ir patirtis? PX!)

3. Kūrinio audio ir video kokybė? PX, sueis, svarbu, kuo daugiau sukalti ir kuo greičiau parduoti!

Kurie žodžiai tau neaiškūs? Draugai galime ir tikriausiai privalome būti, tačiau nesikabinėkime prie aiškių ir suprantamų dalykų, ok?

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

O aš sakyčiau reikia džiaugtis, kad didėja filmų kiekis (ir visai nesvarbu kokių). Tokiu būdu gerinama bendra filmų pramonės Lietuvoje atmosfera ir jei vėl neužsilenks viskas, o įsisiūbuos ir ateityje užpildys telikus dar daugiau serialų, o kinoteatrus filmų iš to laimės visi norintys prisidėti prie jų kūrimo (daugės darbo vietų).

O savo nepatenkintas žiūroviškas ambicijas gali tenkinti kur tik nori (prikurta milijonas filmų visiem skoniam). Niekas juk neverčia tavęs nei žiūrėti nei girti kiekvieno naujai išleisto filmo. Aš tai ploju katučiu sulig kieviena nauja info apie naują projektą.

Man žiauriai nepatinka tai, kad:

1. Lietuviai kuria super primintyvų produktą (tai liečia daugumą serialų ir filmų) (Vertė, suteikiama žiūrovams? PX!)

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:

Lietuvos auditorija yra pripratinta prie paprastos minties scenarijuje. Prie leksto juokelio. Kuris atsisedus vakarienes prie tv lengvai smegenyse susivirskino. Tam, kad ryte darbe galetum ta bajeri aptarti pasijuokti kaip buvo "Zasibys". 

O rimti filmai, kur reikia paciam interpretuoti, galvoti kas kaip, delioti esme ir t.t jau nebeidomu. Nes o kam vargti. Nes yra serialas kuris lengvai susivirskino. 

To pasekoje prasome: sales luzta tam tikro ziurovo. Plus, jau minejau 6 sezonai anonso. 

Salvijus

Salvijus

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 246 Pranešimai:

Manau, kad ne vien Lietuvos auditorija pripratinta prie paprastos minties scenarijuje. Visam pasaulyje daugiau žiūrima paprastesnių filmų, juk jie lengviau žiūrisi. Manau, kad ir mūsų kinomanų nemenka dalis pagrinde žiūri popcorn'iškus filmus.

Huge badminton fan

deivis123

deivis123

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 2 Pranešimai:

okur paspausti kad ziuretti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0