Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Mano ebooks apie filmų kūrimą

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

arnas121

arnas121

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 33 Pranešimai:
  • LocationKulautuva netoli Kauno

Turiu savo knygų sąrašą (22 knygos) suruošiuotas tvarkingai į tokias kategorijas:

1.Filmų Kūrimo visas procesas

2.Filmų kūrėjų istorijos

3.Režisieriams

4.Filmavimui

5.Post production

6.Blogos arba be mano įvertinimo knygos

Jeigu kažkokios knygos iš sąrašo reikia Nemokamai parašykite man į elektroninį paštą arba sąrašo worde siftheat@gmail.com ir

ps.deja pora knygų 6,8,9, reikėjo konvertuoti į pdf formatą ir knygos puslapių išsidėstymas pakito šiek tiek sunkiau skaityti.

arnas121

arnas121

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 33 Pranešimai:
  • LocationKulautuva netoli Kauno

Mano knygų Sąrašas:

Visas mano knygų sąrašas

Knygos išdėsytos pagal pagal kategorijas:                                                                                                Pre Production - Production - Post Production

Filmo Kūrimo visas procesas

1.The Digital Filmmaking Handbook (Sonja Schenk; Ben Long)  (5 žvaigždutės) (Rekomenduoju perskaityti)

2.Practical DV Filmmaking(Russell Evans) (5 žvaigždutės ) (Naudinga)

Filmų kūrėjų istorijos

3.Produce Your Own Damn Movie! (Lloyd Kaufman; Sara Antill; Kurly Tlapoyawa)                    (5 žvaigždutės)

4.Direct Your Own Damn Movie!(Lloyd Kaufman; Sara Antill; Kurly Tlapoyawa)                    (5 žvaigždutės)

5. Rebel without a Crew: Or How a 23-Year-Old Filmmaker With $7,000 Became a Hollywood Player (Robert Rodriguez) (4,5 žvaigždutės) (Kinomanų išgirta knyga) Production

Režisieriaus 

6.Directing Actors: Creating Memorable Performances for Film & Television (Judith Weston)  (4,5 žvaigždutės) režisieriams aktorių valdymas (Rekomenduoju)  (Labai rekomenduoju)

Filmavimas

7.Master Shots: 100 Advanced Camera Techniques to Get an Expensive Look on Your Low-Budget Movie(Christopher Kenworthy) (4 žvaigždutės)

8.Master Shots Volume 2: Shooting Great Dialogue Scenes(Christopher Kenworthy)  (4,5 žvaigždučių)

(NEW)9.Kino kalbos gramatika (Daniel Arijon) (4 žvaigždutės) (LIETUVIU KALBA)

(NEW)10.Cinematography: Theory and Practice: Image Making for Cinematographers and Directors (Blain Brown) (4,6 žvaigždutės)

Post Production

11.Film Editing: Great Cuts Every Filmmaker and Movie Lover Must Know(Gael Chandler)        (4 žvaigždutės) filmo karpymas editinimas filmavimas (Rekomenduoju)

12.Produce Your Own Damn Movie! (Lloyd Kaufman; Ashley Wren Collins) (4,3žvaigždutės)

13.Adobe After Effects CS5/CS6  Classroom in a Book (4,1 žvaigždutės)

14.Adobe Audition CS6 Classroom in a Book (5 žvaigždutės)

15.Adobe Photoshop CS5/CS6 Classroom in a Book (4,4 žvaigždutės)

16.Adobe Premiere Pro CS6 Classroom in a Book (4 žvaigždutės)

17. AfterEffects CS5 Studio Techniques(4,5 žvaigždutės)

Blogos arba be mano įvertinimo knygos

18. Writing the Short Film 3rd edition (nerekomenduoju)(Patricia Cooper; Ken Dancyger)  (3,8 žvaigždutės)

19. Acting for Film (Cathy Haase) (4 žvaigždutės) aktoriai (Nerekomenduoju)

20. The Art Direction Handbook for Film (Michael Rizzio) (4,3 žvaigždutės)

21. The Filmmaker's Guide to Production Design (Vincent LoBrutto) (2,3 žvaigždutės) Nerekomenduoju

22. Theatrical Translation and Film Adaptation: A Practitioner's View (Phyllis Zatlin) (No review)

23. Encyclopedia of Movie Special Effects (Patricia D. Netzley) (2,2 žvaigždučių) Nerekomenduoju

24. Filming the Fantastic: A Guide to Visual Effects Cinematography (Mark Sawicki) 4,5 žvaigždutės)

25. The Five C's of Cinematography: Motion Picture Filming Techniques (Joseph V. Mascelli) (4,4 žvaigždutės)

mekes

mekes

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:

.Sveiki,

Puiki kolekcija.Mane domina:

The Digital Filmmaking Handbook (Sonja Schenk; Ben Long)

Kino kalbos gramatika (Daniel Arijon) 

Kaip būtų galima gauti e-versiją?

Būčiau dėkingas

vestiRna

vestiRna

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 1 Pranešimai:

Laba.

Tikrai puiki kolekcija.

Mane domintų:

The Digital Filmmaking Handbook (Sonja Schenk; Ben Long)

Kino kalbos gramatika (Daniel Arijon) 

Produce Your Own Damn Movie! (Lloyd Kaufman; Sara Antill; Kurly Tlapoyawa) 

ir gal dar turit užslėptą, Aleksandr Mitta "Kinas - tarp pragaro ir rojaus"?

Kaip galima būtų jas gauti?

Dėkui

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0