Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Django Unchained

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

dns

dns

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 259 Pranešimai:

rytojus

rytojus

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 8 Pranešimai:
Gražu žiūrėt :bounce

Salvijus

Salvijus

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 246 Pranešimai:
Ką tik pažiūrėjau patį filmą - Jėginis!!! Patiko tikrai. Gal ir todėl, jog vaikystėje per lenkų TV daug vesternų esu prisižiūrėjęs. Apie aktorius... ką čia bepasakysi - dėkui Tarantino, kad į dienos šviesą ištraukė Waltz'ą. Inglourious Basterds viskas ok, gerai suvaidino vokietį kaip vokietis (tiksliau austras), bet kažkaip neatsikreipė dėmesis. O čia jis kogero pateisino visus Tarantino lūkėsčius su kaupu. O Leonardo eilinį kart įrodo kokio aukšto lygio aktorius jis yra.
Huge badminton fan

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
Grožis... Kai taip dirba komanda, nesistebiu, kad paskui tokie filmai pavyksta, dinamiški, įdomūs. Reikės ir man įsigyti kokį kraną :w00t

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Ką tik pažiūrėjau patį filmą - Jėginis!!! Patiko tikrai. Gal ir todėl, jog vaikystėje per lenkų TV daug vesternų esu prisižiūrėjęs. Apie aktorius... ką čia bepasakysi - dėkui Tarantino, kad į dienos šviesą ištraukė Waltz'ą. Inglourious Basterds viskas ok, gerai suvaidino vokietį kaip vokietis (tiksliau austras), bet kažkaip neatsikreipė dėmesis. O čia jis kogero pateisino visus Tarantino lūkėsčius su kaupu. O Leonardo eilinį kart įrodo kokio aukšto lygio aktorius jis yra.

Nieko sau vokietis kaip vokietis, aš net nežinau ar yra koks nors aktorius ever ką nors suvaidinęs geriau nei Waltzas bastarduose. Man bent jau, tai topų topas. (Nors dar nemačiau šito apie kurį šnekat :) )
"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

Grožis... Kai taip dirba komanda, nesistebiu, kad paskui tokie filmai pavyksta, dinamiški, įdomūs. Reikės ir man įsigyti kokį kraną :w00t

Taip. Būtinai įsigyk kraną, skaityk kad kai turėsi kraną iškarto būsi kaip Tarantino :D
"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:
O kas cia keisto? Elementari tvarka kino aiksteleje. Taip kaip pridera, kiekvienas turi ir zino savo darba. :salut

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN

www.vcvstudio.eu

tavo parašas neveikia :willie

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:
Dėkui. Jau žinau, problema sprendžiama :study

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0