Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Forumo naujoko Vestuvių darbai.

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

Vasys

Vasys

Tylusis žiūrovas

• Validating
  • 13 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Sveiki ,visi, esu naujokas forume, tad norėčiau pristatyti mūsų darbus, filmuojame dviese, mūsų pavadinimas Video Darbai. Komandą sudaro Operatorius ir montuotojas Andrius Ganusauskas bei aš.

Vasys

Vasys

Tylusis žiūrovas

• Validating
  • 13 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Gal kas galėtų paaiškinti ką blogai padariau kad nerodo video o tik nuorodą?

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:
https pakeičiau į http

Vasys

Vasys

Tylusis žiūrovas

• Validating
  • 13 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Ačiū. :)

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:
Viskas puiku. Tik "megsti" nukapoti galvas zmonems, ypac pirmame video, po to menininke kur tapo. nepalieki jiems erdves virs galvos. Sutvarkyk kadruotes ir viskas chiki.

Vasys

Vasys

Tylusis žiūrovas

• Validating
  • 13 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Ačiū už kokybišką kritiką. Kitam sezonui spręsim šia problema nes filmuojame 16:9 o tik poste padarom anamorphic efektą todėl taip ir gaunasi.

Eglizija

Eglizija

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 5 Pranešimai:
Labai gražūs jūsų darbai. Pati pradėjau darayti vestuvinius filmus, todėl daug ko iš jūsiškių filmų galiu pasimokyti. Šaunuoliai! :bravo

MKESTAS

MKESTAS

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 36 Pranešimai:
Labai geri darbai mano stilius. Svarbiausia kad neperkrauti filtrais ir t.t . Kadro ilgiai islaikomi gerai spejama pamatyti viska kas vyksta jei ko truksta tai biski kameros judesio. Vestuviu turesi. Su kokio modelio kamera dirbi.

Ramunele

Ramunele

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 10 Pranešimai:
Ir man labai patiko :) :sunny

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:

Ir man labai patiko :) :sunny

Tai gal jau renkiesi? Aktualu jau?
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

ignasg

ignasg

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 243 Pranešimai:
  • LocationVLN
Labai gerai. Pirmam video biški kliuvo šokinėjantis fokusas, bet pvz Linas ir Lina lovestory jau visai viskas gerai :) Šaunuoliai !
"This is awesome! If only real life was in 3D" - Bart Simpson after watching 3D movie

Karolis

Karolis

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 295 Pranešimai:
Jei filmuojat 16:9 ir paskuit letterbox'a dedat, siulyciau ant kameros ekrano pasidaryt zymes, kruiose matytusi vietos, kur bus nukirpti kadrai. Pats taip dariau vienam shortui, labai palengvina darba. :) O siaip filmukai tikrai grazus. Neesu megejas vestuviu video, bet viena net paziurejau nuo pradzios iki pabaigos! :D

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0