Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Canon eos 50D su ML

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

Vezlinas Camerman

Vezlinas Camerman

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 120 Pranešimai:
Kinomanai, gal kam teko filmuot su 50D ir Magic Latern? nes pažiūrėjau, kad jo kainos dabar palyginus geros, o kai pinigų nėra, galvoji taupiausią sprendimą:D Įpač, kad tai + dar visai geras fotoaparatas. Tai ar apsimoka už maždaug 1400lt nusipirkt panaudotą ir isidiegt ML?(filmavimui)
P.S. pažiūrėjęs testus šiek tiek nusivyliau... ir + dar kadangi jis nepritaikytas filmavimui, yra rizikinga su juo filmuot:DD

aklasbriedis

aklasbriedis

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 154 Pranešimai:
Aš manau už panašią sumą naudotą 600D rastum, tikrai bus geriau. Na, ar bent 550 tai jau tikrai.

Vezlinas Camerman

Vezlinas Camerman

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 120 Pranešimai:

Aš manau už panašią sumą naudotą 600D rastum, tikrai bus geriau. Na, ar bent 550 tai jau tikrai.

Jo, kaip tik dabar bandau kažką surast:D

Campri

Campri

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 57 Pranešimai:
Niekas nebeperka 550d.. :D as savo t2i jau menesi laiko neparduodu niekaip.. :D gal jau paseno.. tad jei ziuret tai ziuret bent jau 650d.. :) :silly

Vezlinas Camerman

Vezlinas Camerman

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 120 Pranešimai:
Man 650D nepatinka... Kaina didesnė, autofokuso nenaudoju, o touchscreeno man tikrai nereikia:D

Campri

Campri

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 57 Pranešimai:
na taip.. kas kam patinka.. Lyginau savo 550d su 650d.. tai nezinau kuom, bet 650d man labiau patiko.. :)

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
už 550d ir 600d geriau, 650d neproporcigai brangesnis už 600
bent jau 550d imk, jis už 600d prastesnis tik tuo, kad neturi vartomo ekranėlio
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

smala

smala

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 338 Pranešimai:
Kaip pašalinti iš kortelės ML Darau viska pagal instrukcija, deja poto vėl automatiškai praeina file restore ir ML niekur nedingsta, :cry: (550D)

Trandalietas

Trandalietas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 58 Pranešimai:

Kaip pašalinti iš kortelės ML Darau viska pagal instrukcija, deja poto vėl automatiškai praeina file restore ir ML niekur nedingsta, :cry: (550D)

Kazkur youyubej maciau kaip reikia isinstaliuoti ML :) paieskok, tikrai rasi.

P.S. duomenu istrynimas is korteles tikrai nepades ;)

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:

Manau kalba eina apie tai. :salut

Vezlinas Camerman

Vezlinas Camerman

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 120 Pranešimai:

Manau kalba eina apie tai. :salut

:DDDDDDDDD

smala

smala

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 338 Pranešimai:
Tikrai ir kaip aš iškart nesupratau :lol:

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:
Kazka netaip parasiau, fotoparachikai? :shock: :lol:

Campri

Campri

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 57 Pranešimai:

kodel rbangesnis 650d uz 600d.. tas past sh.. vos 100 svaru skirtumas.. tai tardaviau savo 550d pridejau sintine ir nusipirkau 650d.. o 600d ziurejau tai tiek pat kiek 550d.. :confused
Tad nematau prasmes taulyti tuos kelis pinigelius ir pirkti senesni modeli. :) :chopwood

Baronas

Baronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 12 Pranešimai:

kodel rbangesnis 650d uz 600d.. tas past sh.. vos 100 svaru skirtumas.. tai tardaviau savo 550d pridejau sintine ir nusipirkau 650d.. o 600d ziurejau tai tiek pat kiek 550d.. :confused
Tad nematau prasmes taulyti tuos kelis pinigelius ir pirkti senesni modeli. :) :chopwood

ir uz ka ten moketi tame "naujesniame" modelyje? uz touchscreena? ar uz autofokusa kuris istikruju nu jau toks letas kad jo vistiek nenaudosi :) beto jei turi dar koki garsesni objektyva, tai isvis kosmaras :) (as kalbu apie filmavima). fotkinimui taip... jis jau pranasesnis nes autofokuso sistema geresne, Digic 5 procesorius ir t.t.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0