Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Dalyvauk filmukų konkurse „Aš+50“


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1
studentas

studentas

  Kino studentas

 • Members
 • AkisAkisAkisAkis
 • 2298 Pranešimai:
Konkursas „Aš+50” kviečia kurti filmukus apie tai, kokie būsime po 50 metų. Fantazuok, filmuok, montuok ir, įkėlęs kūrinį į „Youtube“ tinklą, registruokis štai čia iki lapkričio 30 d.
http://www.pazinkeur... ... e-as50-271#2
studentas

studentas

  Kino studentas

 • Members
 • AkisAkisAkisAkis
 • 2298 Pranešimai:
Primename, jog Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia dalyvauti vaizdo klipukų konkurse jaunimui "Aš+50". Informacija apie konkursą prašome pasidalinti su kuriančiais ir kinu besidominčiais jaunais žmonėmis. Detalesnė informacija: http://www.pazinkeuropa.lt/as+50

Filmukus kviečiame siųsti iki lapkričio 30 d. Laimėtojų laukia režisūros kursai, abonementai į kino teatrą (nemokamas kinas visus metus!) arba pietūs su kino pasaulio atstovais!

Laiškas dalyviams:

Dalyvauk filmukų konkurse „Aš+50“

Mylinčius kiną ir turinčius kūrybišką sielą Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia dalyvauti vaizdo filmukų konkurse „Aš+50“.

Ką veiksi Tu po 50 metų? Keliausi aplink pasaulį, organizuosi šachmatų čempionatus, grosi būgnais ar megsi kojines? O galbūt kiauras dienas sėdėsi ant suoliuko ir skaitysi knygas, kurioms neradai laiko anksčiau? O gal kasdien pirksi loterijos bilietus... arba leisi laimėtus pinigus?

Konkursas „Aš+50” kviečia kurti filmukus apie tai, kokie būsime po 50 metų.

Fantazuok, filmuok, montuok ir, įkėlęs kūrinį į „Youtube“ tinklą, registruokis portale http://www.pazinkeuropa.lt iki lapkričio 30 d.

Konkurso laimėtojų laukia režisūros kursai, abonementai į kino teatrą (nemokamas kinas visus metus!) arba pietūs su kino pasaulio atstovais!

Konkursas skirtas Europos Sąjungos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metams paminėti. Kodėl reikalingi tokie metai? Todėl, kad senėjimas dažnai suprantamas kaip našta ar grėsmė. Todėl, kad tada sulėtėja gyvenimo būdas, o visuomenė neslepia priešiškumo vyresniems žmonėms... Bet juk ne metai – esmė, ar ne? Koks Tu būsi po penkiasdešimties metų?#3
studentas

studentas

  Kino studentas

 • Members
 • AkisAkisAkisAkis
 • 2298 Pranešimai:
Jau mačiau kad jie turi tris filmus...
http://www.delfi.lt/... ... d=60088981

#4
studentas

studentas

  Kino studentas

 • Members
 • AkisAkisAkisAkis
 • 2298 Pranešimai:
Konkurso „Aš+50“ apdovanojimai

Besibaigiant vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metams, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia į trumpametražių filmų konkurso „Aš+50” apdovanojimų renginį, kurio metu vyks geriausių konkursui pateiktų darbų peržiūra ir bus apdovanoti konkurso nugalėtojai.

Renginys vyks š. m. gruodžio 13 d., ketvirtadienį, 15.00 val. kino centre „Skalvija“ (A. Goštauto g. 2/15, Vilnius).

Renginio metu bus paskelbti geriausiai konkurso komisijos įvertinti trumpametražiai filmai bei portalo DELFI lankytojų favoritas.

Už labiausiai patinkantį filmuką savo balsą galite atiduoti ir jūs:

http://www.delfi.lt/... ... d=60163167

Lauksime Jūsų!

Apie dalyvavimą maloniai prašome pranešti iš anksto Justinui Lingevičiui el. paštu justinas@gravitas.lt, mob. tel. +370 67787191.
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0