Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Keistas garsas esant prie kompiuterio?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

Rytis

Rytis

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 107 Pranešimai:
Norėjau išsibandyti kaip veikia iššorinis mikrofonas su mano kamera, kokia kokybė ir pan. Įdomų dalyką pastebėjau, kad priartėjus prie kompiuterio jis pradeda reaguoti į jį ir skleisti kažkokį žemą dažinį. Kame čia gali būt problema? Nes manau, kad taip neturėtų būti. Pridedu pavyzdį, kaip tai atrodo, kad geriau suprastumėte. Įdomus dalykas dar tai, kad netgi esant aukštu žemiau nei kompiuteris ir atsukus mikrofoną į lubas, taip pat girdimas šis garsas.

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Reiktu normaliau suformuluoti klausymą:
1. Kokia kamera ?
2. Koks mikrofonas ?
3. Koks sujungimo laidas ?
Manau kompiuteris čia niekuo dėtas :wink

Rytis

Rytis

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 107 Pranešimai:
1. Canon XF100
2. Shenggu SG-103S
3. XLR

vidman

vidman

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 209 Pranešimai:
Šio mikrofono neteko matyti. Problema gal jame, arba, kas labiausiai tikėtina, jungiamajame laide ar XLR jungtyse.
Toks įspūdis, kad nėra "žemės", t.y. mikrofoninio laido ekranas blogai sujungtas XLR jungtyje, gal pabandyti įžeminti su korpusu.
Bet kas šiek tiek išmanantis apie radiotechniką ir mokantis naudotis lituokliu galėtu tai patikrinti.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
gal ne žemę turėjai omeny, o ekranavimą...?
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Rytis

Rytis

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 107 Pranešimai:
Panašu, kad pats nepasidarysiu, nes apie radiotechniką žinių neturiu ir tokie terminai kaip "ekranas" irgi nekažką sako :) Bet ačiū už pagalbą, bandysiu ieškot kas pagelbėtų man šioj srity

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0