Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Donato Vaišnoro "Brangioji vardu Manifestas"

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:
Donatas drąsiai meta filmus į Youtube. Paskutinis jo darbas

bunaras

bunaras

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 12 Pranešimai:
tokie filmai man visada pakelia ūpą. Jau atrodo kad blogiau būt negali... pasirodo gali :)

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 486 Pranešimai:
Hm, man nepakėlė.. Žiūrėjau pusę filmo, na, neužkabino. Gal aš nenormalus ar ką? Techniškai beveik viskas gerai, apart kelių garso ir poros montažo klaidų, bet pati idėja nesužavėjo. Kalbasi apie filmą, finansavimą ir nieko nevyksta. Tai jei pusę filmo nieko nevyko, kas gali įvykti kitoje pusėje? Prasukau :roll:

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Kai pilno metro filmas būna low budget, tai nereikia stebėtis, kad labai dažnai būna low script, low directing, low acting, low camera work, low sound...
Bet čia tik mano, buko žiūrovo problema, jog nesuprantu aš šito "tikro meno" ir naiviai tikiuosi įdomios istorijos, geros vaidybos ir vizualiai gražaus filmo.

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:
Imam Vaišnorą į k2012 komisiją? ...kažkoks savas jis, gal taptų mūsų idėjiniu lyderiu :)

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Imam :)

giedriuskadisa

giedriuskadisa

Režisierius

• Members
  • AkisAkis