Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Mano komandos 5 filmai jūsų kritikai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

Pheonix

Pheonix

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 13 Pranešimai:
sveiki. Jau 4 metus iš eilės su draugais kuriame filmus, iš dalies tai mokyklos projektams skirti filmai, bet labiausiai juos kuriame todėl, kad mums tai patinka. Dažniausiai tai būdavo dokumentika (apie Kuršių Neriją, viešąjį transportą, miesto funkcines zonas, nesenai klausimėlio laidos tipo filmukas, o prieš kelias dienas baigėme filmuką agituojantį prieš gyvūnų kankinimą.

Galiu pristatyti ir filmus (nepriimkite tai kaip reklamos, nes aš noriu tiesiog parodyti vaizdais o ne tik žodžiais).
1 (2009).Pirmasis filmas apie Kuršių Neriją, kadangi jis pats pirmas, patirties nebuvo, tai jis yra veikiausiai kokybę ir struktūra prasčiausias
pirma dalis
ir antra

2(2010). Antrasis filmas apie Klaipėdos viešąjį transportą. Pažanga padaryta, filmuojama geresne kamera, daugiau kruopštumo montavime, tačiau vis dar trūksta profesionalumo,kokybės, išbaigtumo, yra kur tobulėti.
1 dalis

ir antra

3 (2011). Trečias filmas apie Klaipėdos miesto funkcines zonas. Viskas žymiai pagerėjo į gerąją pusę, montavimą įvaldėm vis geriau, tačiau problema su komentarų garso įrašymu - kokybė prasta, nes neturim normalaus mikrofono,, kuris įrašytų švariai ir gražiai.

4 (2011).Ketvirtas filmas,kitokios tematikos, kuriame praeivių klausinėjama apie Skirgailą, labiau humoristiškas, sulaukęs daug dėmesio, ir juoko žinoma. Kamera naudojama tapati kaip ir trečiame filme, tačiau montavime dar labiau įgundame (aš montuotojas ir aktorius).
http://www.youtube.com/watch?v=1Q7_rsnQVis

5.(2011). Vos prieš keletą dienų pabaigtas filmas.

Prieš keletą metų visoje šalyje garsiai nuskambėjusi šuns Pipiro egzekucija nepaliko abejingų. Tai tik viena istorija, tačiau kiek tokių nepasiekia dienos šviesos? Kiek gyvūnų yra šaltakraujiškai nužudoma?
Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos abiturientų trumpametražis filmukas pasakoja apie trijų šunų žudikų (filmas paremtas J. Biliūno „Brisiaus Galas”, J. Savickio „Ad Astra” kūriniais ir tikra Pipiro istorija) linčo teismą ir liūdininko prisiminimais apie nužudymus.
Žmonės, kankinantys ir žudantys gyvūnus, nusipelnė tokio pačio atsako!

http://www.youtube.com/watch?v=MtzC6c1OjBY

žinau, kad tai tik megėjiški filmukai, paskutiniame girdisi juokas ir t.t. , bet aš ateityje norėčiau suburti rimtą komandą ir pereiti į aukštesnį lygį, nes filmų kūrimas mane veža.

saturniete

saturniete

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 13 Pranešimai:
kaip nekeista--- nu jei nekeista tai ko stebetis..???

lapius

lapius

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 7 Pranešimai:
Klausymelio tipo filmukai man visada patinka :D Paskutinis irgi neprastas buvo. Bet vistiek reiktu kazka tai dar patobulint. Del tu garsu ir siaip vaidybos aktoriams.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0