Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

filmuoju šortuką

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

bugimen

bugimen

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 9 Pranešimai:
Atrodo išties gerai..(:
Lauksim rezultato

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:
Filmavimai dar nesibaigė.
Liko dar viena pamaina, jei tai galima vadinti 1 pamaina :). Atsigausim ir tęsim. Lauksime, kol atlėgs šalčiai. Manau filmuosime ne anksčiau kaip vasario antroje pusėje.
Dėkui visiems, kurie prisijungė - exe, cornolio, nurbs, www, tiesakaipmelas ir tiems, kurie atsiliepė.
Kitam kartui dar gerai būtų turėti atskirą aikštelės fotografą - smagu visiems vėliau prisiminti tai, ką kūrėte. Reikiama profesionali Canon technika yra.
Kiek spėjo, filmavimo metu papleškino nurbs, atrinksiu kadrus ir artimiausiu metu įdėsiu. Ne viską. Tegu lieka intriga :)

Peace!

Vaidas Čekuolis

Vaidas Čekuolis

Persona nongrata.

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 739 Pranešimai:
Saunuoliai zinoma. Akivaizdu kad reikia i vilniu keltis, nes ar meetas ar shotai na zodziu ranku pagalba reikalinga kinomanams kiekviena beveik savaitgali.

P.S Jei del aikseles fotografo. Rezervuoju vieta jei butu galima.

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:
Skambtelsiu, dėkui.
Šiek tiek akimirkų iš pirmųjų pamainų:
http://satkus.blogspot.com/

Peace!

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Na, cia didele pamoka kas niekad nera dalivaves trumpametraziu kurime, o tuo labiau pilno metro. Aisku trukme filmavimo uzsitese - bet tai normalu, iskaitant tai, kad visa laika valge apsvietimas - kas visuomet suryja daug laiko. Laiko neapskaiciavima leme tai, kad lokacija nebuvo iki galo skautuota apsvietimui. Ji buvo apziureta, bet kai atejo laikas filmuot - daug buvo bandymu kaip sustatyt sviesas, kad viskas sueitu i sviesos seka. Bet kuriuo atveju, tie kurie dalyvavo pirma syk, jiems tai krykstas :). Kaip pamenu pirma syk forume sakiau, kad kiek cia bekalbesi ir aiskinsi zmonems, kad tai uztrunka daug laiko - nesupras, kol patys nepadirbes nors prie trumpametrazio :). O seip viskas buvo faina, gaila buvo tik aktoriaus labai, nes nieko baisiau nera kaip sedet ir laukt, kai viena svietima sustato per dvi valandas :). Kita karta linkiu aktoriumi labiau pasirupinti ir atnesti koki playstation jam pazaist :), ar knygu paskaityt :).

Regards

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:
Tikslinu.
Skautas buvo. Nebuvo techninio prelight'o prieš dieną, nes tai juk ir kainuoja ;)
Turint galvoje, kad visa techniką ir profesionalus aikštelėje galėjome turėti TIK filmavimo dieną, su jais scenų aptarimas ir paruošimas, žinoma, galėjo būti tik teorinis.
Dėl "playstation" ar kitų atrakcijų laisvalaikiu pritariu :) Perduosiu jaunajam prodiuseriui ir jo komandai - čia jau jų rūpestis. Nors ne žaidimų trūko aikštelėje...
Ir laiką valgė ne tik šviesų statymas.
Apskaičiuoti tiksliai pamainą gali tik žinodamas, kad viskas veiks tobulai kaip laikrodis - visa įranga bus visad po ranka ir veikianti, ja rūpinsis žmonės kurie tai išmano, aktoriui (kuris iš tikrųjų nėra aktorius) reikės daugiausia 3 dublių, grimas laikysis ilgai (nes jis specialus, o ne pakaitalas, kurį po kelių scenų reikia taisyti), spec. efektai bus atlikti taip kaip reikia ir iš karto ir t.t....
Negalima taikyti kino industrijos modelio filmukui, kuris yra kuriamas iš minusinio biudžeto :) Ten dirba visa profesionalų komanda, kurių kiekvienas turi savo grupę. Mūsų atveju didžioji dalis buvo tiesiog žmonės, kuriems buvo įdomu dalyvauti arba studentai, kurie į darbą žiūrėjo tiesiog kaip į kokį kursinį darbą.
Tam tikra prasme, tai galima žiūrėti kaip į eksperimentą, ką galima padaryti subūrus į grupę visiškai skirtingus žmones, kuriuos vienija idėja.
Ir ką? Eksperimentas pavyko.
Ačiū Žmonėms.

Peace!

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Mantai, as nieko ir nesakau :), bet stai pasakei informacija kurios nezinojau, o gal smegenys to neakcentavo, nes praktikoje to nesu dares ( o kai praktikos nera, dazniausiai skaityta ir sakyta informacija ir lieka tam kad ja uzmirstum) - kad pries filmavimus daromi prelight'a. As kazkaip nepagalvojau apie tai. Pats praktikoje tik skautaves lokacija ir pieses planavimus su galimu apsvietimu atsiszvelgiant i realia sviesa, ar sviesos saltini, tarkim du variantus. Cia gera ideja su prelight'u :) - bet kaip paminejai, gan brangus malonumas tiesiog kai ner biudzeto. Kas link tobulo laiko skirstymo - tam reik 1st AD, rezisieriaus asistento, kuris valdytu visa situacija ir laika. Be jo, viskas uzsitesia iki negaliu, jis spaudzia visus, kad viskas itilptu i remus ir planuota laika, ypac tai sunku, kai visi zmones nepazystami - kiekvienas su savu harakteriu. Negaliu girtis didelia patirtimi, bet praktikos tame yra truputi, bent jau trumpametraziniuose. Bet kaip sakiau, pagrindinis dalykas man, kuo daugiau praktikos igyt. O tai tik galima realiuose aikstelese ir darant kazkokius panasius projektus. Todel mano nuomone, tokiu projektu turetu but kuo daugiau, kuo daugiau zmoniu itraukt, kad suvoktu, kad tobuletu, kad maziau sneketu. Gal kazkaip iseitu cia koreguot su Muzikos akademijos rezisuros studijomis Mantai, gal - jei studentai ieskotu kazkokios pagalbos, filmuodami savus filmus, jie galetu ieskot cia jos. Nes papildomos rankos niekad nepamaiso, o dalyvavimas ir matymas kaip vylksta sukelia ne tik nauju ideju, bet duoda nemazai naudos.

Regards

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:
Tai čia ir buvo Muzikos Akademijos projektas :) Dalyvavo studentai iš vadybos, režisūros studijų. Tik aikštelėje jų buvo mažiau, o aš norėjau įtraukti ir tuos, kuriems tai įdomu. Pamaniau, kad tarp kinomanų tikrai yra tokių, kuriems tikra praktika svarbiau už diskusijas apie techniką forumuose :)
Viskam savas laikas.

Peace!

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Vat ir dekui tau uz tai. Manau, jei pagelbetum kinomanams su informacija, jei tarkim pats zinotum, kada kas is rezisuros studiju filmuoja ir kam reik pagalbos, butu super superb. Mano nuomone, tik tokiu budu galima issugdyti zmones daryti viska ne butinai jau super gerai, bent jau tesingai. Suvokti eiga. Suvokti kad ner aikstelese individualumo, kad tai komandinis darbas ir jei viena grandies dalis slubuoja, slubuoja visa komanda. Tokie projektai, filmu filmavimai ne tik duoda patirties, bet ir atsakomybes ismokina :).

Regards

dns

dns

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 259 Pranešimai:
Labai įdomu bus pamatyti.

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:

Šaunuoliai!
Bliamba pavydas pajamė :confused

Taigi siūliau pagrindinį vaidmenį! :)
O jei ne kadre, tai 1 AD tikrai galėjai būti. Čia griežtesnio balso reikėjo. Teko pačiam tai daryti... :hammer

Peace!

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:
3 minučių šortuko nevadinčiau filmu :)
Žanrą kiekvienas gali suvokti kitaip.
Jei įvardinčiau temą, būtų neįdomu žiūrėti - filmukas gi labai trumpas.
Idėja ir scenarijus mano.
Režisuojame kartu su Jurga, nes tenka ir prie kameros pastovėti :)
Šortukas dar nebaigtas, tad su sklaida ir mobiliakų filmuota medžiaga iš aikštelės kinomanai paskubėjo :)

Peace!

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
nieko nieko, nurbs koju pirstai neisduoda daug info :D
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Ooo geras dns už actor shortuke :) gal ir nieko, būtųm normalaus spirito iš Kauno atvežęs ato visą nakti TTT stovėjo niekas nė gramo.. :albino

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

dns

dns

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 259 Pranešimai:
NURBS, tai kokį ten nesilaikantį higienos kalėjimo prižiūrėtoją vaidinai su komufliažke? :) spec nazas? desantūra? :) papasakok, papasakok :)

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Koks ten iš manes nazas :D aš ten statistu dirbau.. Koja pakišinėjau nepakaltinamoje būsenoje :D jau nelaikė dešinysis pusrutulis :D Pasibaiks filmavimai pamatysi kas prieko :clown

NURBS

NURBS

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Biskuti papostinsiu foto iš mobiliako :roll:

Lostxsoul

Lostxsoul

Režisierius

• Members
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
Kada gi ta paskutinė pamaina ? Gal būtų galima prisijungt ?

shaman

shaman

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 134 Pranešimai:

Kada gi ta paskutinė pamaina ? Gal būtų galima prisijungt ?

Žinoma. Pranešiu detaliau į PM.

ferrari_2195

ferrari_2195

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 167 Pranešimai:
mane ir pakviesk :D :finger

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0