Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Ieškau visko (beveik)


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1
Andriu

Andriu

  Tylusis žiūrovas

 • Members
 • 2 Pranešimai:
Labas, noriu susukti filmą. Scenarijų šiokį tokį turiu, kamerą turiu (pafilmuot galiu), su garsu blogiau (nors kažką galimą sugalvot), apšvietimo neturiu, reiktų žmogaus editinimui (pats nenoriu užsiknisinėti); aktorių daug nereiktų, gal tik trys pagrindiniai, megėjai tinka. Vieta filmavimui kaip ir yra. Čia viskas geriausiu atveju kitai vasarai. Su pinigais labai blogai. Ar įmanomą rast Lietuvoj pigių žmonių ar kažkokių lėšų tokiam avantiūristiškam projektėliui?
Taika

#2
Dovydas Vilkelis

Dovydas Vilkelis

  Kino abiturientas

 • Members
 • AkisAkisAkis
 • 676 Pranešimai:
Su šokiu tokiu scenarijum, šiokių tokių pagalbininkų gal ir rasi. Paramos be šansų, nebent močiutė ar dėdė iš Amerikos parems.
http://www.animatrix.lt - We make pictures move!

#3
Andriu

Andriu

  Tylusis žiūrovas

 • Members
 • 2 Pranešimai:
Ne tik lauke, bet esmę pagavote. Žanras drama, siužetas labai tamsus, pagal scenarijų veiksmas vyksta provincijoje (visos lokacijos gana koncentruotu atstumu viena nuo kitos), vietą gali tekt koreguoti (mažinant atstumus ir išlaidas, nors to nesinorėtų daryti dėl scenarijaus ypatumų - dabartinėje lokacijoje nebūtų problemų naudotis tam tikrų institucijų paslaugomis). Pagrindiniai veikėjai būtų jaunuoliai (du vaikinai ir mergina - 17-20 metų). Šalutinių veikėjų būtų įvairiausio amžiaus, pasikartojančiose scenose 7, visi likę - vienai scenai. Scenarijaus yra pakankamai pagal standartus kažkur 75 minutėm, jei nebus pinigų, scenarijus nebus karpomas (t.y. jis gali būt keičiamas, bet netrumpinamas), o projektas atidedamas geresniems laikams. Tad filmavimo trukmė tikrai bus netrumpesnė kaip pora savaičių.

Sakot viską įmanoma gaut apart pinigų, bet tokia ilga filmavimo trukmė suprantama diktuoja labai didelius projekto dalyvių alternatyvius kaštus, tad vis tiek pinigai lieka dideliu galvos skausmu šioj situacijoje. Bandysiu rinkt pradinį kapitalą per artimiausiius du mėnesius, jei tik bus kažkokių žymesnių pasiekimų šioje srityje - su visais susidomėjusiais (nesvarbu kuo užsiemate, operatoriai taipogi labai welcome, ar žmonės bent galintys paskolinti kokių nors super duper gerų stiklų kamerai) mielai pasidalinsiu detalėmis.

#4
giedriuskadisa

giedriuskadisa

  Režisierius

 • Members
 • AkisAkis
 • 486 Pranešimai:
Svarbiausias dalykas bet kokiame filme - VAIDYBA!!! Kartais atrodo ir garsas, ir vaizdas geras, montažas tvarkingas, spalvos, kamera, viskas padaryta gerai, bet NETIKI tuo, ką matai ir tiek, netikra vaidyba, nėra charakterio, nėra aktoriaus... Nufilmuokite filmą su mobiliaku, bet vaidinant taip, kad patikėtumėm visi!

#5
PostFactum

PostFactum

  Jaunas gabus

 • Members
 • AkisAkis
 • 482 Pranešimai:
Gal galėtumėt sukonkretinti: kuriam Lietuvos gale filmuot planuojat, kokių aktorių reikia(jau perskaičiau, kad reikia jaunų, gal reikėtų pakalbinti lmta studentus (tiek aktorius, tiek operatorius..., galbūt tai kažkuriam taptų ir kursiniu ar diplominiu kokiu darbu...).)
norėtume daugiau informacijos...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0