Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Donato Vaišnoro "Myliu kulką tavo širdyje"


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1
Exuss

Exuss

  Kino studentas

 • Administrators
 • 1551 Pranešimai:
 • LocationVilnius
TrailerisFilmo 1 dalis iš 5Likusios filmo dalys ir kiti D. Vaišnoro filmai
http://www.youtube.c...onatasvaisnoras

Recenzija: D. Vaišnoro filmas „Myliu kulką tavo širdyje“ - žingsnis į priekį
http://www.zebra.lt/... ... 26479.html
Antrasis D. Vaišnoro filmas „Myliu kulką tavo širdyje“, nuo šiandienos kur ne kur pasirodantis kino ekranuose - vėl už kelis tūkstančius litų. Filmą D. Vaišnoras režisavo, rašė scenarijų, jame vaidino, jį montavo ir jame gėrėjosi savimi. Jis vaidina patį save, kino režisierių Donatą Vaišnorą, ir vienoje scenoje gerą minutę pusnuogis stovi balkone, maudydamas savo liauną torsą mėnesienoje.

Filmo „Myliu kulką tavo širdyje“ režisierius Donatas Vaišnoras: „Dabar tarp mano gyvenimo ir kūrybos nėra ribos“
http://www.15min.lt/... ... 285-136393
Tai antrasis pilnametražis kūrinys, kurį menininkas pastatė per ypač trumpą laiką − tris savaites.
− Aš tai vadinu „skurdo romantika“. Viską darau dėl to, kad man patinka, o ne dėl to, kad tai yra darbas ir kad už tai gausi pavalgyti. Turi sau nuoširdžiai atsakyti į klausimus: ar tu nori, ar tai vertinga? „Skurdo romantika“ atsirado per orientyrų ir prioritetų krizę: ką daryti ir kaip daryti, apie ką pasakoti filme. Dabar pasakoju apie negatyvius dalykus, bet visgi idėja yra išsivalymas, siekiu katarsio, terapinio efekto. Filmuose siekiu klasikinės formos. Kai mokiausi, buvau linkęs į siurrealizmą, o dabar pasidariau konservatyvus. Aš labai dėkingas tam skurdžiam biudžetui, nes jis padeda suvokti, ar tu iš tikrųjų tai nori daryti.

"Myliu kulką tavo širdyje" - kiek kitokia meilės istorija
http://www.ve.lt/nau... ... ja-468798/
Filmo kūrėjai gali didžiuotis, kad per itin trumpą laiką (nuo liepos 19 iki rugpjūčio 6 dienos) pavyko sukurti 90 minučių trukmės filmą. Tačiau prabangos mėgėjai nusivils: filmo biudžetas - vos 7000 Lt. Šie faktai rodo, kad kūrybinė grupė įsipareigojo filmo idėjai, o ne honorarui.

Žiūrovų komentarai:
http://www.obuolys.l... ... rdyje.html
http://www.cinema.lt/movie/6845/

#2
Dovydas Vilkelis

Dovydas Vilkelis

  Kino abiturientas

 • Members
 • AkisAkisAkis
 • 676 Pranešimai:
Ir kokia jūsų nuomonė apie šį filmą?
http://www.animatrix.lt - We make pictures move!

#3
Ulutojon

Ulutojon

  Režisierius

 • Members
 • Akis
 • 99 Pranešimai:
Paziurejau. Apie ankstesni filma "Gidre" buvau pakankamai teigiamos nuomones, bendrai ir apie si filma esu teigiamos nuomones, bet yra labai daug "bet"... Ziurint si filma visalaik kirba nuojauta "jau matyta". Jau girdetos vaisnoro intonacijos, stilius ir t.t. Jei "Giedreje man (ir tik asmeniskai man) nekliuvo pakankamai statiskas filmavimas, sitam filme tai jau kliuvo. Cia jau beveik kaip serialas, kad yra testinumas rodo ir Giedres minejimas, ir Giedres plakatai bute. Vieno filmo ( "Giedre") uzteko, o sitas jau truputi buvo "neskanu". Nera blogas, bet jis buvo toks pats kaip "Giedre". Man gal sito filmo technine puse biski pasirode geresne. Jei taip butu atrodziusi "Giedre" butu jai pliusas. Dabar ziurint "Kulka...." vaizdas gal ir geresnis, bet tema matyta, todel atrodo labai istesta ir ju ne tokia idomi. Bet atskiri epizodai ar dialogai kartais labai maloniai nustebindavo, bent jau man perliuku pasitaike.
Sunku pasakyti, jei buciau mates pirma sita filma, o ne "Giedre", gal sitas patiktu labiau, bet dabar labai daug kas kartojasi. Giedre nors ir neatrodo techniskai geresnis filmas, bet zymiai "kreivesnis" kas man yra "+".

Gyvenimas yra laiko švaistymas.

http://www.youtube.com/user/AlgizJ

Vimeo kanalas

 

 

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0