Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Animacija

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

NURBS

NURBS

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 742 Pranešimai:
Sveiki' taip kaip šis postas susijes su animacija tai adidariau naują topiką. Visai smagi srytis ir biski primiršta. :)

Radau vat tokį filmuką Youtube :D labai šaunei padarytas nufilmuota viskas su Casio FX1 (muiline) bet žiųrisis smagei. Va ką galima padaryti turint fantaziją :D

Linkas: ... r_embedded

Gerų emocijų

www.2cut.lt- fimavimas, vaizdo montažas ir postprodukcija. +37067455949

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
Keista, kad taip skurdziai su animacija kinomanu forume, tikejausi kiek didesnio susidomejimo. :scratch
Imetu ir as kelis favoritus:

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Kiek aš supratau tai kinomanai nėra animacijos mėgėjai irba net netoleruoja animacijos. Gal visai be reikalo, nes juk neturint biudžeto, animacija yra puiki išeitis...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:
mano nuomone, gal reiktu praskirt "pieštine" ir "siuolaikine animacija". pieštine - valio, jai reikia "meno", ir isskirtines kantrybes. cia megejiskai be gysleles nepadarysi. O siuolaikiniai animacijai, mano nuomone, pirmiausia reikia monstrisko kompiuterio :) tai vel gi savotiskas sunkumas, kurio eilinis kinomanas neiveikia. esu bandes ir su maya ir su cinema4D ir buvau va ikeles "inkila" su autocad inventor sukurta... kazkaip, net norint, cia ne dvi funkcijos "cut" ir "fade" :)

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Animacijai yra labai svarbi kantrybė ir ryžtas. Net su nuliniu biudžetu pasėdėjus vieną kitą mėnesį gali gimti kokybiškas pasigėrėjimą keliantis aukšto lygio produktas, o ne mėgėjiškas kelių minučių filmukas-šudukas, įdomus tik kinomanams...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
Priemones, kuriomis atlikta animacija yra manau visiskai nesvarbios, svarbu galutinis rezultatas, net iskarpomis is popieriaus galima padaryti ispudinga animacija ir tai nereiskia, kad sutaupysi laiko, konceptuolistu uzdavinys, itraukti ziurova, sudominti naujomis technikomis naudojant neiprastas priemones. Ar tikra media ar compiuterinis darbas manau nera taip svarbus, kiekvienam is ju reik turet tiek fantazijos tiek techniniu ziniu. taip pat puikiai galima apjungti sias dvi technikas ir gauti nebloga rezultata:

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
sutinku su exuss, keliu menesiu neuzteks:)

Tashkas

Tashkas

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 437 Pranešimai:
jus kalbat apie animacija,
man labiau kiltu noras pasneketi apie animacija kine, o ne apie animacijos idejas procesus ir technikas,
as visada zavejausi kai zmones sukurdavo Animated Short Film'a tam tikram Future Film,
tarkim kaip Sucker Punch:

http://www.youtube.com/watch?v=RGm5sRHlH_s
ir istorija papasakota, ir itraukia i pati filma, ir graziai padaryta,

lyg ir visi sitie :) padarymas grazus garso takelis geras, manau turint gabumu galima ir padaryti namie su AE :)

na arba kaip Book Of Eli
... re=related
... re=related

dar kitas dalykas tai kad galima integruoti animaicja savo short'e ar future film'e :)
http://vimeo.com/4949558
(2d, 3d ir t.t... animacija),
http://vimeo.com/17914974
esme yra paprasta kaip ir su viskuom: nieko nera neimanomo yra tik tai ko mes patys nesugebame :)

na o jai daryti kazka animacinio, tai vistiek manau procesas lieka tas pats kaip filmuose :) daug planavimo ir dar daugiau darbo kuris aisku atsiliepia ir y laika :)

Peace!
:albino

Broadcast designer @ Lietuvos Rytas TV
VFX Supervisor (JR),  Composer, Motion graphics designer...
rbutrimas@gmail.comtel. +370 604 77 362

Tylėkit, neskaitykit man anotacijų,
Patys būdami tik reprodukcija, tik imitacija...

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
pritariu Tashkui kinomatografija turi daug panasumu su animacija, tik + reik moket piest:)

Tashkas

Tashkas

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 437 Pranešimai:

pritariu Tashkui kinomatografija turi daug panasumu su animacija, tik + reik moket piest:)

na tas pasakymas reikia moketi piesti tai toks nuvalkiotas, ir na tiesa pasakius nebutina moketi piesti :)
reikia moketi naudotis galva, o jau poto teina idirbis ir t.t...

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
+piesti, jei manes nesupratote. nelabai supratau, kodel zodis piesti nuvalkiotas?

Tashkas

Tashkas

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 437 Pranešimai:

+piesti, jei manes nesupratote. nelabai supratau, kodel zodis piesti nuvalkiotas?

na, dabar istikro norit sukurti animacija nebutina moketi piesti, reikia tureti gysla tam :) nes dabar kuriant 3d nebutina moketi piesti, arba darant animacijas per tarkim AE :)

na pvz, animacinis intro y The Walking Dead :) :

o stai cia making of'as:
http://www.artofthet... ... king-dead/

zmogus dirbes prie to mazai ka perpiesinejo :) tiesiog karpe ir deliojo leyerius :) and that's all :)

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
:) pvz? Bet kuri rimtesne animacijos kompanija turi concept artista, modeliuotoja, animatoriu...artistas nupiesia duoda modeliuotojas, sis sumodeliuoja ir perduoda animatoriui, toliau yra zmogus, kuris sueditina ir pan. :) is esmes kazka konceptuolaus ar abstraktaus gali padaryti zmogus ir nemokedamas piesti, bet apskritai... na nezinau man pavyzdzio reikia, kolkas neisivaizduoju, gali buti ir klystu :wink

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
sorry nepastebejau pavyzdzio :blush

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
Bet kazkas nupiese, tai ka jis iskarpe ir sudeliojo:)

Tashkas

Tashkas

Ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 437 Pranešimai:

Bet kazkas nupiese, tai ka jis iskarpe ir sudeliojo:)

na nupiesti buvo komiksai, specialiai animacijai jis nieko nepese :) kad reiketu (pagal jus meninio piesimo issilavinimo) animuoti. :)

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 157 Pranešimai:
mes kazka skirtingai snekam:))) nesvarbu as supratau apie ka tu. Taip suanimuoti nereik piesimo ziniu, as bendrai sneku apie animacini filmuka:) :cat

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0