Jump to content

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Photo

Megejiski filmai - ar jiems cia vieta?

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Zaibys

Zaibys

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 4 posts
Laba diena,

esu naujokas sitame forume, tai va kiek paziurejau filmu, visi jie nufilmuoti brangiomis kameromis ir kai kurie ir biudzeta kazkoki matyt turi.

Pats megstu pafilmuoti su chebra, taciau filmuojam pagal galimybes - buitinemis kameromis ir siaip viskuo ka turim. Aktoriai taipogi ne profesionalai. Vienintele vieta kur gyvenimas leidzia pasitempti - siuzetas. Daznai ka nors parodijuojam. Nesiekiam uzdirbt ar kazko, svarbu kad butu linksma (tiek filmuot tiek ziuret).

Tai vat ir norejau paklausti, ar sitam forume turi teise gyvuoti toks ekstramegejiskas saviveiklinis neprofesionalus kinas kur nieks per daug nekreiptu demesio i skaitmenine kokybe ir panasiai?

Kaip pavyzdi imetu kol kas treileri :)

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 482 posts
svarbiausia entuziazmas, o visa kita ateis su laiku.. tik kai ateis visa kita entuziazmas gali netikėtai išblėsti...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users