Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Megejiski filmai - ar jiems cia vieta?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

Zaibys

Zaibys

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 4 Pranešimai:
Laba diena,

esu naujokas sitame forume, tai va kiek paziurejau filmu, visi jie nufilmuoti brangiomis kameromis ir kai kurie ir biudzeta kazkoki matyt turi.

Pats megstu pafilmuoti su chebra, taciau filmuojam pagal galimybes - buitinemis kameromis ir siaip viskuo ka turim. Aktoriai taipogi ne profesionalai. Vienintele vieta kur gyvenimas leidzia pasitempti - siuzetas. Daznai ka nors parodijuojam. Nesiekiam uzdirbt ar kazko, svarbu kad butu linksma (tiek filmuot tiek ziuret).

Tai vat ir norejau paklausti, ar sitam forume turi teise gyvuoti toks ekstramegejiskas saviveiklinis neprofesionalus kinas kur nieks per daug nekreiptu demesio i skaitmenine kokybe ir panasiai?

Kaip pavyzdi imetu kol kas treileri :)

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Sveikas atvykęs. Taip, čia tokiems filmams vieta. Svarbiausia nebijok gauti kritikos, kurios gauna visi be išimties. Neatsikalbinėk ir viskas bus gerai :)

Ir dar, nežinau nė vieno atvejo, kad pagal filmą kas nors mokėtų atspėti su kokiu brandu ar net modeliu buvo filmuota kamera, taigi nesvarbu, kokia tavo kamera. Svarbu geros idėjos.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
svarbiausia entuziazmas, o visa kita ateis su laiku.. tik kai ateis visa kita entuziazmas gali netikėtai išblėsti...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0