Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Kino studijos uzsienyje

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 113

tiesakaipmelas

tiesakaipmelas

Režisierius, ekspertas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 656 Pranešimai:
Na istojai i univera, gavai lapa kad istojai. Eini i kazkokia organizacija, kaip socialas, svietimo ofisa ir ten kreipies del mokslu paskolos ar eini i bet koki banka? Kur reik kreiptis del paskolos mokslams? Nes tarkim airijoje yra organizacija Vetac, kuri skyria Grantus - taip vadinamas stipendijas, padengimus uz mokslus koledzams.
Cia galima pasieskot kursus ivedus i kursus film ar tv: http://www.learning.ie/index.html

FailedGod

FailedGod

Jaunas gabus

• Members
  • 48 Pranešimai:
uk paskola mokslam duoda valstybe, univere visada yra student finance adviser. pas juos nueini jie tau viska paaiskina padeda popierius uzpildyti. Jie ir duoda tas paraiskas, arba pasako kur atsispauzdinti.

http://www.direct.go... ... /DG_171756

gali atsispauzdinti formas pats ir siusti nurodytu adresu.

Saturnas

Saturnas

Režisierius

• Members
  • AkisAkis
  • 220 Pranešimai:
O kaip ten su portfolio? Ar reikia turet atskirus pilnus darbus, ar padaryt is visu savo darbu showreel?

angryufo

angryufo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:

O kaip ten su portfolio? Ar reikia turet atskirus pilnus darbus, ar padaryt is visu savo darbu showreel?

Ne,nes čia viską nuo pradžių pradedi,bet magistrui, priklauso nuo kurso ir universiteto, reikia.

Kestatronas

Kestatronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 23 Pranešimai:
Sveiki. Tikiuosi, jog ši tema ar panaši jau nebuvo sukurta nes nenoriu kartotis, bet mane domina pora konkrečių klausimų liečiant Film studies būtent Anglijoje.

Pirmasis klausimas tiems kas jau esate įstoje ar daug žinote apie ten įstojusius žmones tai - su kokiais balais galima ten patekti? Žinau, jog kiekvienas univeras parašo tipinius stojamuosius balus savo svetainėje, bet kiek esu girdėjęs jie ten daug maž dėl vaizdo ir dažnai priimami žmones su visai kitokiais. Paimkime atestato balus - kokių maždaug egzaminų balų reikia jog ten įstotum? Labiausiai domintu Southampton, Bournemonth Arts college ir University of Kent. Mano egzaminų balai nėra labai aukšti visi ties ~70% (A lygio) ar jų užtektu?

Kitas klausimas, ar reikia turėti savo įranga ten studijuojant? Kad ir pačią primityviausią kamerą, loptopą ir pns? Ar galima išsiversti ir be jų?

Dar vienas klausimas susijęs ties IELTS testu. Ar jo prašo visada? Net jai tarkim esi išsilaikęs A lygių anglų kalbos egzaminą mokykloje?

Tai pat mane labai domina ar jūs dirbate ir ar sunku rasti pusės etato darbą? Nes kiek man žinoma kaikuriuose miestuose visas darbo vietas išgraibstė Lenkai jų nepalikdami patiems Anglams, o ką jau kalbėti apie užsienio studentus;D

Tai tiek, tikiuosi jog atsiras kas atsakys į mano klausimus.

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
Negi sunku paziureti 5 eilutem zemiau ir pamatuti, kad yra jau tema?
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

angryufo

angryufo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:

su kokiais balais galima ten patekti?
ar reikia turėti savo įranga ten studijuojant? Kad ir pačią primityviausią kamerą, loptopą ir pns? Ar galima išsiversti ir be jų?

Dar vienas klausimas susijęs ties IELTS testu. Ar jo prašo visada? Net jai tarkim esi išsilaikęs A lygių anglų kalbos egzaminą mokykloje?

Tai pat mane labai domina ar jūs dirbate ir ar sunku rasti pusės etato darbą? Nes kiek man žinoma kaikuriuose miestuose visas darbo vietas išgraibstė Lenkai jų nepalikdami patiems Anglams, o ką jau kalbėti apie užsienio studentus;D

Dėl tavo minėtų universitetų nesu tikras išskyrus Kent, manęs prašė 80% average (visus sudėjus ir padalinus).
Anglijoje IELTS visur reikia. maksimumalus reikalavimas kokį esu matęs buvo 6,5balų iš 9 galimų.
Dėl darbo, tai jau tiesiogiai proporcingas ryšys su miesto dydžiu, jei mažas kaimas, tai bus daug studentų ir nelabai rasi.
Kamera nebūtina ir nemanau, kad kitur gali būti kitaip, gi čia BA. Universitetai turi ganėtnai geros įrangos. Kompiuteriai - bibliotekose jų yra nemažai, bet jei nori ir namie name prė jo sėdėt, tai reikia :D. Bent jau iniversitere, kuriame aš studijuoju yra atskiros media patalpos, kur stovi pilna "obuolių" vieno klasėje su adobe paketu, kitoje - Final Cut Studio, dar kitoj Maya ir t.t.

Bet reikia atsiminti, jei spaudžia atsiskaitymai ir liko kelios dienos, tai bibliotekoje nepatogu sėdėt, geriau namie, bent jau man.
Tikiuosi padėjau. :)

Kestatronas

Kestatronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 23 Pranešimai:
m aišku :) 80% tai ganėtinai daug, kažkaip maniau , kad menų studijose balai nebus tokie baisiai svarbūs o jie daugiau žiūrės į portfolio ir t.t

beja, kaip dėl motyvacinio laiško? Jis lemia daug?:)

angryufo

angryufo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:
Taip, nes jei rašyti, kad patinka medicina ir norėtum būti fūros vairuotojas, tai nepraeis. :D Turi aprašyti, gali ir pakurti , proto ribose, gi niekas netikrins su melo detektoriumi. Bet svarbu perteikti savo susidomėjimą ir entuziazmą, bei argumentuoti viską. Ateities planų gal iparašyt biški, bet ne per daug. :)

Kestatronas

Kestatronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 23 Pranešimai:
Dėkui už info:) šendien viską išsiųsiu žiesiu kaip gausis. Labiausiai tai į southamptona norėčiau, nes kiek skaičiau tai ten labai gera įranga universitete kuria gali naudotis. Tik tiek kad ten su darbo vietomis prastai mieste. Kaip manai paims su 70% average?;D

angryufo

angryufo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:
O kokį kursą stoji ?

Kestatronas

Kestatronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 23 Pranešimai:
Film studies / Film production

Crownom

Crownom

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 102 Pranešimai:
Sveiki, aš irgi susidomėjau Anglijos universitetais ir viskas, kol kas atrodo aišku, tik norėčiau įsiaiškinti vieną dalyką. Kokios perpsketyvos baigus pvz.: operatoriaus ir montuotojo specialybę ar Film studies / Film production? Kaip susirast darbą? O gal universitetas pats įdarbina, kurioje nors kompanijoje? Nes tikrai manau nelengva, po to, susirasti darbą.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
O tai tau darbas gyvenime svarbiausia?...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Crownom

Crownom

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 102 Pranešimai:
Nesupratau...? O tai kaip užsidirbt pinigų pragyvenimui? Kaip santaupų gaut, kad galėtum ką nors rimtesnio pirkti (būstą ir t.t.). Vienu žodžiu, nelabai supratau ką tu čia nori pasakyt...

Kestatronas

Kestatronas

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 23 Pranešimai:
Visos specialybės susijusios su kinu yra konkurentingos. Kontraktai dažniausiai trumpalaikiai, darbas užema daug laiko (nors jai tau jį malonu dirbti, tai nėra tokia didelė problema...). O kiek žmonių įsidarbina katik baige specialybe tai gali pasižiūrėti statistikose, nesunku jas rasti internete (kaikur ir prie studiju programu parašyta, kiek studentu baige bakalauro studijas randa darba susijusį su specialybę per 6mėnesius, kiek žiūrėjau skaičius svyruoja tarp 50-60% taigi daugiausia turbut lemia iniciatyva...;) )

Crownom

Crownom

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 102 Pranešimai:
O tai nereikia baigt magistro studiju?

angryufo

angryufo

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 16 Pranešimai:
gali ir be diplomo susirasti part time kokioj video studijoj, čia labiau darbai nei diplomas imponuoja, bet jei turi diplomą, tai pliusas..

Crownom

Crownom

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 102 Pranešimai:
Tai aš tai suprantu, bet vistiek mokausi 9-10 (pažymiai) ir nebaigt universiteto kažkaip negerai... Ir tėvai keistai žiūrėtų į tai. Be to, noriu užsitikrint, tai tikrai baigsiu, nes kiekvienais metais konkurencija vis didėja ir didėja. Tačiau niekas neatsako į mano klausimą: kokios perpsketyvos baigus pvz.: operatoriaus ir montuotojo specialybę ar Film studies / Film production? Kaip susirast darbą? O gal universitetas pats įdarbina, kurioje nors kompanijoje? Nes tikrai manau nelengva, po to, susirasti darbą. Kur įsidarbint galėčiau? Prašau, būkit labiau konkretūs. Ačiū! :)

mks

mks

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 207 Pranešimai:
Yra universitetu, kurie patys turi isteige kompanija atlikti praktikai, veliau gali pasiulyti likti, gali ne... viskas priklausys nuo to ka tu sugebesi :) nesgi diplomas nera rodiklis - ypac sioje srityje - cia darbai turi didziausia itaka... reikia stengtis ir dar karta stengtis, eiti, ieskoti paciam, siulytis kazkur uz grazius jau bestudijuojant, kad kazkas pastebetu... zodziu reikia tureti plana ir tikslingai jo laikytis... Cia reikia paciam pasidometi universitetu siulomomis galimybemis - niekas tau cia neikis i dantis lankstinuko - "na skaityk" :) Kine kaip ir visus kitur - ivertina pagal sugebejimus, o diplomas tera lengva paspirtis ieskant darbo - tas popierelis bent jau pradzioj yra siokis tokis liudininkas apie pasiryzima dirbti sioje srityje.
vcvstudio.eu 370 656 69095 ricardas.martisius@gmail.com

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0