Jump to content

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Photo

Kitokie filmai. Audiovizualiniai menai.

• Please log in to reply
70 replies to this topic

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Noreciau siek tiek pasibedavoti jeigu jus nieko pries, gal i tema ir nepataikysiu, bet idomu man suzinoti.
Siek tiek apie save: esu baigus VDA-grafini dizaina, turiu as ta popiergaliu kaip ir viskas normaliai :) Nebepamenu kaip ten buvo, bet pradejau dometis animacija, fotomotion, graphicmotion, kinomatografija ir kitais panasiais su video susijusiais dalykais. Ir darbe tenka turimas zinias panaudoti, nes turiu darbo ir su video, bei animacija siektiek.Turiu as tu ideju, sumanymu, jau neuzilgo ketinu pirkti pirmaja savo padoresne kamera (5Dmark II, nes domiuos ir fotografija), zinau jau kaip pasigaminti dolly, sholderi ir kitus priedus namu salygom:D Persikosiau nemazai per forumus, straipsnius kaip ir ka nuo ko pradeti kurti savo pirmaji trumpametrazi:D bet va velnias koja kisa tecniniai dalykai, nedrystu dar as pradeti, blaskaus i visas puses, kokiomis priemonemis man naudotis, nuo ko pradeti. Kitas dalykas, esu viena savo rate tuom besidominti, tad bendraminciu trukumas. ner kas uz rankos palaiko, per peti patapsnoja, vat ir guli visos idejos uzrasu knygeles formatu. Tad butu idomu is jusu, mielieji, siek tiek informacijos istraukt. (beje uzsiregistravau tik vakar, tai dar nelabai spejau apsisniukstineti pas jumi). Idomu suzinoti ar vyksta kokie susiburimai, praktiniai ar teoriniai nesvarbu, ar yra galimybe pamatyti kinomatografijos uzkuliusius, ar darote bendrus projektus ir pan.? m? :)

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Puiku!Svarbu, to as cia ir atejau:) Tiniuosi ir konceptuolistu nemazai cia sedi:)

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 482 posts
Jansas čia nesėdi.
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
:)) jancas kiek kitokios pasauleziuros ir pakraipos menynykas. As kaip grafine labiau i sita puse:

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2298 posts
Oho! :confused

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Tikrai , kad oho, as tik linkus nusmeciau, kodel cia man viska rodo? :)

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 482 posts
Tamstai patinka trinti ribas...?
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Patikslinkite savo klausima, jei jis skirtas man

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2298 posts

Tikrai , kad oho, as tik linkus nusmeciau, kodel cia man viska rodo? :)

Yra čia forumo fintų keletas :)
Ir aš pasitikslinsiu - čia tavo tie darbai?

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
aisku supratau :DDD ne sie darbai nemano, jei butu mano... :D uzkurciau nauja tema, bet kokiu atveju, tokia stilistika as domiuosi ir ta linkme ketinu eiti, panaudoti grafika, kinomatografija, piesima, fotografija.. ir pan. :)

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Tiem kas nors siek tiek domisi kompiuterine grafika. :study

Naujas Murat Pak darbas "The Node". Puikus minimalizmo pavizdys. Estetinis texturu, detaliu ir audio suderinamumas. Didelis zingsnis i prieky siekiant realizmo. Apsvietimas, kameros darbas ir renderis atrodo neitiketinai. Nedrysciau spelioti kiek laiko uztruko renderis ir kokiais gigantais jie ten dirba, na bet rezultatas daugiau nei puikus. :)

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Svara, kokybe, stilius, estetika - to, ko truksta daugeliui kureju:)

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 posts

Svara, kokybe, stilius, estetika - to, ko truksta daugeliui kureju:)

Bijau, kad kinomanai gali stoti piestu pries toki pasisakyma :D Tai, ka tu cia isvardai, toli grazu ne pirmo butinumo dalykai :D
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

Dovydas Vilkelis

Dovydas Vilkelis

Kino abiturientas

• Members
  • PipPipPip
  • 676 posts
Atrodo žiauriai gerai. O dėl svarbumo, nemanau, kad kažkas iš esamų kinomanų turėtų nusistovėjusį požiūrį į kažką. Visi tiesiog kuria ir eksperimentuoja.
http://www.animatrix.lt - We make pictures move!

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
Tai nebuvo metomi akmenukai i kinomanu darza, kazka netaip supratote. As apie vizualine estetika kalbu. Tai yra apskritai kurejam taikoma pastaba. Estetika nepagrindinis uzdavinys kurejaui, bet manau labai svarbus. Tai tik mano profesine izvalga:)

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 posts
As supratau, kad nebuvo, bet konstatuoju fakta, kad apie tai siame forume praktiskai yra nekalbama :)
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
As atejau pakalbeti :P Bent du zmones pasisake, gal bus daugiau norinciu...

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 posts
kalbekim :D

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 posts
Siuo atveju tu labiau kalbi apie dailininku darba ir estetika butent toje srityje, taciau juk galima kalbeti apie estetika visame kame - lokacijoje, spalvose, personazuose, kameros darbe ir t.t.

ELI

ELI

Jaunas gabus

• Members
  • PipPip
  • 157 posts
ech, as toki ilga laiska parasiau ir sugebejau praganyt :shock:

einu pietaut, poto pasisakysiu

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users