Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Muzika

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
Pastebejau, kad cia netik filmus deda, tad pagalvojau idesiu muzikos savo. Uzdejau vaizda is savo darytu darbu, tad kaip ir video :)
filmo kuri planuoju pradet filmuot vasara, soundtrack

dar filmo soundtrack

na o cia naujausias darbas, nebaigtas

Cia dar filmo soundtrack

Vaizdai matyti pries tai, bet ne vaizda noriu parodyt, o garsa. Gerai, gerai, garso neparodysi (jeigu kam niestejo prisikabint su komentarais :) ). Reikia klausyt. Yra daugiau, jeigu kam idomu parasykit, idesiu.

Juozas57

Juozas57

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 62 Pranešimai:
Man tai patiko. Su kokia programa dirbi? Aš tai su 8-untu fručiu, bet jau noriu kažko rimtesnio.

geetonis

geetonis

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 115 Pranešimai:
pats groji, ar lipdai is gatavu semplu?
Nieko tokio

Juozas57

Juozas57

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 62 Pranešimai:
Groju pats. Nemėgstu tų gatavų. Bandau išgaut įvairius garso atspalvius naudodamas korekcijas bet to ko noriu niekaip neišgaunu. Kai darau kokį filmuką tai įdedu ir savos kūrybos, bet daugiausia tai kūriniai klausymui. Skiltyje "Komercinio pobūdžio kūriniai" ir "Garso kūryba" esu įdėjas kelis kūrinius. Čia paskutinis. Tik manau kad, Kinomanai.lt, diskutuot apie muziką kuri nėra skirta kinui, netinkama vieta. :)

geetonis

geetonis

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 115 Pranešimai:
Šeip ne tamstos teiravausi... :wink
Nieko tokio

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
Viska darau pats, ritma, melodija, bosus. Turiu muzikini issilavinima tad nera bedu kanors paciam sudet (muzikinis issilavinimas nebutinas istikruju :) ). Jau 20 metu kuriu :). Dabar darau Noise Rock stiliuje, gyva gitara, gyvi bugnai.
Naudoju fl loops ir reason. FL loops gana rimta programa, manau, bet jei reikia kazko atrodancio daug sudetingiau tai reason. Reason visiskai nepanasu i fl loops, tad gali tekt ne viena valanda praleist prie aiskinimosi kaip kas veikia. Galima parsisius vien tik garsu ne loop'u. Visada naudojant tuos pacius garsus bus greit pasiektas limitas.
Juozas57, neisgauni to ko nori todel, kad naudoji netokius garsus kokiu pats nori. Naudojant garso korekcija nevisada imanoma privers garsa skambet taip kaip nori, nes jis paprasciausiai gali but ne tam tikslui padarytas kurio tau reikia. Panarsyk internete, tikrai rasi ivairiausiu garsu, rasi tai ko tau reikia. Kartais be derinant issiderina kaip girdi garsa ir tada jau nebesuderinsi :) .
Cia siandien pradejau (Noise rock) :

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
MARTYNAS MAKSVYTIS - so this is love (turi but klausoma garsiai !)

geetonis

geetonis

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 115 Pranešimai:

Viska darau pats, ritma, melodija, bosus. Turiu muzikini issilavinima tad nera bedu kanors paciam sudet (muzikinis issilavinimas nebutinas istikruju :) ). Jau 20 metu kuriu :)

:bravo
Skonis mano, rasai albuma staigiai, pirksiu :) :listening
Nieko tokio

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Dabar prisiminiau, kodėl kai dar mokykloj mokiausi buvau pasistatęs papildomas dvi kolonėles už nugaros. Tokiai muzikai klausyti reikia bent keturių kolonėlių, geriau keturios bet kokios nei dvi geresnės...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:

Labiausiai patiko nuo 1.26 - 1.30 :)

Ten atsijunge gitara :) . Pakartoti kurinio kolkas neturejau laiko, nes tai tik mano laisvalaikis, kurio mano zmona labai nemegsta :) . Labai, labai nemegsta ! :)

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
Jei kam idomu, tai cia nemazai mano muzikos - http://www.wix.com/m...s/psychotherapy
Cia Main Page - http://www.wix.com/m...asmaksvytis/com (niekaip neprisiverciu padaryti back button :) )
Apie 80% zmoniu isgirde mano muzika sakydavo, kad as nesveikas :) , bet cia , kolkas jauciuosi gerai. Turbut ne su tais zmonem bendrauju.
Pamaniau, kad laikas islyst is underground'o, is tusu rusiuose, kas zino , gal kam patiks :) .

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
- Darom Kinomanu PODCAST . Manau pagivintu sita site. Viena karta per savaite. ( Cia ne i tema, bet nezinau kur talpinti tokia tema :) ) .

Dovydas Vilkelis

Dovydas Vilkelis

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 676 Pranešimai:
Jeigu nerandi tinkamos temos - sukūrk naują. Negi taip sunku susivokti? :)
http://www.animatrix.lt - We make pictures move!

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:

Apie 80% zmoniu isgirde mano muzika sakydavo, kad as nesveikas :) , bet cia , kolkas jauciuosi gerai. Turbut ne su tais zmonem bendrauju.

Turbūt čia visi tokie ir susirinko...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

AURA

AURA

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
Na Room geras geras.. nustebino, kad muzikinį išsilavinimą turi, nes Menuose dažniau jis pagadina, nei padeda.
O čia matosi padėjo. Na šaunu ...
AuraStudio.lt

studentas

studentas

Kino studentas

• Members
  • AkisAkisAkisAkis
  • 2298 Pranešimai:

- Darom Kinomanu PODCAST . Manau pagivintu sita site. Viena karta per savaite. ( Cia ne i tema, bet nezinau kur talpinti tokia tema :) ) .

Nepatingėk paspausk "Nauja tema" kategorijoje "Garsas, legali muzika".
Labai reikia vystyt muziką, taptum direktoriumi kūrybai :)

(arba galiu perkelti ar kopijuoti šią temą)

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:

Nepatingėk paspausk "Nauja tema" kategorijoje "Garsas, legali muzika".
Labai reikia vystyt muziką, taptum direktoriumi kūrybai :)

(arba galiu perkelti ar kopijuoti šią temą)

Jo, sita reiketu perkelti, nuvaziavo ne i ta puse :)

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
2011.04.20

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
Gal nekurkim toj pacioj temoj, tuo paciy pavaidinimu, tokiu paciu temu :) prijungiau prie senos
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
pamirsau, kad ''muzika'' perkelta is kinomanu filmu cia.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0